Reklama
RVB Holistic Beauty – piękno z harmonii

RVB Holistic Beauty

Zachowanie porządku, a nie jego przywracanie - jest głównym źródłem mądrości. Leczenie drążącej nas choroby jest jak kopanie studni, kiedy czujemy pragnienie i jak wykuwanie broni, gdy wojna już się rozpoczęła. Chęć życia w zgodzie z naturą przekłada się na coraz większe zainteresowanie mądrością tradycyjnej medycyny wschodniej i holistyczną pielęgnacją.

Potrzebom tym w pełni odpowiada Holistic Beauty – całościowy i nowatorski program kosmetyki profesjonalnej RVB (Research, Value, Beauty). Misją RVB jest nieprzerwane prowadzenie badań, poszukiwanie nowych rozwiązań kosmetycznych i czerpanie z tego, co już istnieje w naturze. Nową koncepcję piękna opracowała i przetestowała grupa doświadczonych naukowców i technologów z centrum badań i rozwoju RVB, którzy niezmiennie poszukują najbardziej innowacyjnych składników aktywnych. Doskonałość osiągana jest poprzez całkowitą dbałość o jakość. RVB korzysta również z kompetencji Ośrodka Kosmetologii Uniwersytetu w Ferrarze dla testowania skuteczności i bezpieczeństwa produktów.

Holistic Beauty i Holistic Beauty Thay to dwie holistyczne linie RVB: pierwsza do pielęgnacji twarzy, druga dla ciała, połączona z niezwykle bezpiecznym programem pielęgnacji dla przyszłych matek – Amma Deva. Są to linie kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i SPA oraz kosmetyki pozwalające na aktywną pielęgnację domową. Podejście holistyczne bierze pod uwagę osobę jako całość, nie dzieląc zaburzeń na fizyczne, emocjonalne i psychologiczne. Wszelkie niedoskonałości tłumaczy się więc jako powierzchniową /zewnętrzną manifestację ogólnego braku równowagi w organizmie. Celem RVB jest - poprzez nowe serie do pielęgnacji twarzy i ciała Holistic Beauty - korygowanie braków spowodowanych zakłóceniami w przepływie energii, a w efekcie przywrócenie fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia osobie jako całości.

Linia do twarzy Holistic Beauty wywodzi się z odwiecznej koncepcji drzewa życia – symbolu Matki Natury i energii nieprzerwanie w nim przepływającej. Drzewo jest alegorią ciała, w którym gromadzi się i zamyka energia niezbędna do odżywiania, natleniania i regenerowania jego zewnętrznych warstw. Holistic Beauty, jak w drzewie życia, przenosi witalną limfę do skóry i obdarowuje ją naturalnym, harmonijnym pięknem. Holistic Beauty Thay to seria zabiegów bazujących na zasadach medycyny tybetańskiej, według której zdrowie i piękno to rezultat harmonii między pięcioma żywiołami: ogniem, wodą, ziemią, powietrzem i eterem. Tworzą one istotę ludzką, stanowią jej części fizyczne i psychiczne. Jeżeli któryś z tych elementów nie jest w harmonii z pozostałymi, w ciele powstają niedobory organiczne, które prowadzą do problemu. W Holistic Beauty Thay żywioły równoważone są poprzez cenne roślinne mieszanki pochodzenia m.in.tybetańskiego, które pomagają przywrócić równowagę wszystkim cechom ciała: dobrej jędrności elastyczności, sprężystości i promienności skóry oraz pięknie wymodelowanym kształtom.

Zabiegom w salonie towarzyszą specjalne techniki masażu twarzy i ciała, które wspomagają działanie produktów w procesie przywracania niezakłóconej energii. Proces odprężania uzupełnia muzyka specjalnie stworzona dla RVB. Holistic Beauty to wielo-zmysłowe podejście obejmujące całe ciało. W zabiegach wykorzystuje się szlachetne oleje, mieszanki olejków aromatycznych i oczyszczone ekstrakty z kwiatów morskich o doskonałych właściwościach anti-aging. Prawdziwą siłę Holistic Beauty stanowi synergia wielu różnorodnych, starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych, działających na różne przyczyny niedoskonałości skóry. Wszystkie pochodzą z upraw poświadczonych jako prowadzone organicznie. Celem jest zredukowanie do minimum wszelkich sztucznych środków chemicznych, tak by siły wyzwolone przez Naturę dotarły do skóry z całą swoją czystością i witalnością, w nienaruszonym stanie. Dermatologicznie i mikrobiologicznie przetestowane produkty obu serii nie zawierają składników z genetycznie modyfikowanych roślin (non GMO), białka zwierzęcego, pochodnych nafty, parafiny, silikonu, ani parabenów. Wszystko z szacunku dla Natury i ludzkiego ciała.

Poniżej prezentujmy przykładowe zabiegi.

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY - Pielęgnacja twarzy

BIOESSENTIAL

Zabieg natleniający dla wszystkich rodzajów skóry

Zabieg, który pobudza eliminowanie toksyn, stymuluje mikro-krążenie w skórze i reaktywuje metabolizm komórkowy. Stanowi wstęp do pozozstałych zabiegów linii lub jest zabiegiem samodzielnym.

BIOHYDRA

Dla zaspokojenia pragnienia suchej skóry

Rewolucyjnie sformułowany zabieg Biohydra nie tylko chroni rezerwy wodne skóry, spowalniając parowanie, ale też poprawia strukturę skóry, wzmacnia jej funkcję jako bariery dla doskonałego i długotrwałego działania nawilżającego.

BIOCALM

Oaza spokoju dla skór wrażliwych i reaktywnych

Biocalm chroni skórę przed surowym środowiskiem oraz redukuje zaczerwienienie i swędzenie. Przyjemnie koi skórę, odżywia ją i nawilża. Wszystkie składniki wyselekcjonowano specjalnie dla ich wysokiego stopnia tolerancji: nie zawierają sztucznych zapachów, barwników, konserwantów lub alkoholu. Staranne testowanie gwarantuje zawartość metali ciężkich poniżej 0,00001% (przetestowano nikiel, ołów, chrom). Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.

Ceny zabiegów: 150zł – 200zł

Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 120zł - 300zł

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY THAY - Pielęgnacja ciała

RAM – Ogień

Eliminuje toksyny i skazy

Ogień oznacza ciepło, namiętność, energię witalną. Zabieg, który spala toksyny, owijając całe ciało ciepłym okładem i napełniając nową energią.

BHAM – Woda

Wyszczuplenie

Program zabiegów wyszczuplających dla powrotu do szczupłej i zgrabnej sylwetki. Woda myje i regeneruje. Bham usuwa toksyny, otwierając drogę dla powrotu "szczupłego piękna".

AMMA DEVA

Program RVB dla przyszłych matek

Yam AMMA DEVA to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w ciąży. Program składa się z 20 sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania oraz doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia matki i dziecka. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. To także masaż prenatalny, wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem, obrazem i specjalistycznymi kosmetykami. Specjalnie skomponowana muzyka Amma Deva pomaga matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Ceny zabiegów: 200zł - 250zł

Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 170zł – 300zł

 

Komentarze

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj na przełomie roku 2019/20 punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

REGENERATING
BODY BALM
Regenerujący
balsam do ciała

Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

NOURISHING SHOWER GEL Odżywczy żel
pod prysznic
Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

Wiadomości branżowe

Zarząd Health and Beauty Media Sp. z o.o. informuje, iż w związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej, tj. faktem potwierdzenia w Polsce pierwszego przypadku zarażenia koronawirusem 2019-nCoV, wywołującym chorobę COVID-19, i po konsultacji z Wystawcami i Partnerami podjęto trudną, ale w  mniemaniu firmy słuszną decyzję o...
Kongres ma na celu ukazanie w szerokim ujęciu tematyki urody, określanej także jako rynek lub branżą beauty. Przede wszystkim firma COSMED Consulting, właściciel portalu serwisuroda.pl, pragnie poruszyć m.in. tematy nadal mało jeszcze popularne oraz zapoznać specjalistów branży beauty i ich klientów z nowościami różnych...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Nietrzymanie moczu uważane jest za jeden z ważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku i ma status choroby społecznej. Potrafi znacznie obniżyć jakość życia, dlatego w przypadku...
Czytaj więcej

Dla Niego

Pomimo nieopisanego postępu, jaki dokonał się przez lata w dziedzinie stomatologii oraz faktu, że ból w czasie leczenia to już przeszłość, ogromna liczba Polaków nadal panicznie boi się...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Kampania Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) Sektor tekstylny, odzieżowy, skórzany i obuwniczy (TCLF) to europejski potentat, źródło nowych trendów i innowacji. Szacuje się, że roczny obrót w Europie wynosi ponad 200 mld euro, a około 225 000 firm zatrudnia...Czytaj więcej

Miasto Żyje Modą – 17-23.02.2020 Miasto Żyje Modą to projekt „miejski”, towarzyszący odbywającym się w dniach 19-20.02.2020 Targom Mody Poznań. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze...Czytaj więcej

Sezon na lody nie kończy się na lecie Badanie przeprowadzone przez instytut Kantar Public na zlecenie firmy Koral pokazało, że ponad trzy piąte Polaków (68%) je lody zimą. Co ciekawe lody zimą zdecydowanie chętniej jedzą młodsze pokolenia – wśród młodzieży w wieku 15-17 lat jedzenie lodów zimą...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2020 COSMED Consulting / serwisuroda.pl