Zdobądź vouchery na depilację laserową

Tradycyjna maszynka jedynie skraca włoski i zabieg trzeba powtórzyć już po kilku dniach. Często wiąże się to z nieprzyjemnym kłuciem lub swędzeniem skóry, kiedy włoski odrastają. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn stawia na depilację laserową. W lato, szczególnie, zależy nam na utrzymaniu gładkiej skóry. Usuwanie zbędnego owłosienia nie musi być nieprzyjemne i czasochłonne. Wystarczy umówić się na wizytę do wyspecjalizowanej placówki, w której pozbędziemy się niechcianych włosków.

 

 

 

epilira to idealne połączenie najwyższych standardów lasera diodowego LightSheer Duet i najlepszych w Polsce cen objętych gwarancją. Salony specjalizują się w trwałym i bezpiecznym  usuwaniu owłosienia – obecnie zlokalizowane są w Warszawie oraz we Wrocławiu. Przez ponad 4 lata wykonano w nich ponad 5000 zabiegów depilacji.

Czytelnicy portalu serwisuroda.pl będą mieli okazję przekonać się o jakości i efektach usług marki epilira. W tym celu należy przesłać zgłoszenia. Najciekawsze zostaną wyróżnione i ich autorzy otrzymają voucher do wykorzystania w gabinetach epilira.

 

W jaki sposób należy realizować zgłoszenie konkursowe?

Po 1-sze: Wymyśl hasło ze słowami: epilira, lato, bikini. Zadanie to wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „depilacja epilira”

Po 2-gie: Na naszym fanpage, pod postem informującym o tym konkursie napisz w komentarzu TAK, jeśli myślałaś/eś kiedyś o takim zabiegu.Co dokładnie można zdobyć w ramach tej specjalnej akcji redakcyjnej naszego portalu:

Vouchery na dowolny zabieg depilacji laserowej, dowolnej części ciała w dowolnie wybranym terminie (ważność vouchera - 1 rok),  po wcześniejszym umówieniu się na wizytę w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Łącznie do zdobycia jest 5 takich samych, pojedynczych voucherów. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 8 czerwca 2018 roku. Od tej daty można rozpocząć realizowanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych na tej stronie tj. powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 28 czerwca 2018 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia konieczne jest poprawne zrealizowanie zgłoszenia.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest:

pięć voucherów na dowolny zabieg depilacji laserowej w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

5. Wymienione vouchery w tym konkursie zdobywa pięć osób, które zostaną wytypowane przez redakcję portalu na podstawie przesłanych prac.

6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu.

7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej vouchery nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagród tj. vouchery. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z realizacją usług w ramach przekazanych voucherów.

8. Redakcja przedstawi autorów najciekawszych zgłoszeń do dnia 10 lipca 2018 roku.
Komentarze
2018-07-05 17:46:48
~Redakcja serwisu Z przyjemnością prezentujemy autorki najciekawszych zgłoszeń.

Oto 5 Pań, które zostały wytypowane przez redakcję:
1. Natalia Sadłowska
2. Agata Bali
3. Marta Z.
4. Marta Rudnicka
5. Magda Michalek

Prezentujemy także losowo prace wymienionych Pań.

>> Lato nadchodzi wielkimi krokami, a Ja nadchodzę z gładkimi nogami!
Bo Epilira o Mnie zadbała, bym w mym bikini świetnie wyglądała!

>> Epilira - kluczowe słowo na lato i nawet Twoje bikini pokocha Cię za to!

>> Golenie maszynką Cię frustruje? Epilira Twoje bikini do lata przygotuje!

>> Marzysz latem o bikini? epilira cuda czyni!

>> Lato to najlepsza dla bikini chwila, poleca się Epilira!
Włosków się pozbędziesz i błyszczeć gładkością na plaży będziesz !


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Nadeszło ich bardzo dużo i wybór na prawdę nie był łatwy.
2018-06-29 20:23:44
~pola może tym razem się uda, depilacja laserowa to moje marzenie

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

ROSE PATCHOULI
Mgiełka do ciała dla kobiet
NOU

Pojemność:
200 ml

Naturalne SERUM do RZĘS
INVEO

Pojemność:
3,5 ml

Wiadomości branżowe

B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Koniec lutego to idealny moment na kolejne zakupy i przygotowania do nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2020, ale również uzupełnienie garderoby o perełki z sezonu jesień-zima 2019/2020. Powoli, z nadzieją na szybką wiosnę i zielone pąki kwiatów na drzewach, kozaki będą ustępować lżejszym botkom, mokasynom, balerinom oraz...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Kampania Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) Sektor tekstylny, odzieżowy, skórzany i obuwniczy (TCLF) to europejski potentat, źródło nowych trendów i innowacji. Szacuje się, że roczny obrót w Europie wynosi ponad 200 mld euro, a około 225 000 firm zatrudnia...Czytaj więcej

Miasto Żyje Modą – 17-23.02.2020 Miasto Żyje Modą to projekt „miejski”, towarzyszący odbywającym się w dniach 19-20.02.2020 Targom Mody Poznań. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze...Czytaj więcej

Sezon na lody nie kończy się na lecie Badanie przeprowadzone przez instytut Kantar Public na zlecenie firmy Koral pokazało, że ponad trzy piąte Polaków (68%) je lody zimą. Co ciekawe lody zimą zdecydowanie chętniej jedzą młodsze pokolenia – wśród młodzieży w wieku 15-17 lat jedzenie lodów zimą...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl