Majowy konkurs inspirowany naturą

cukier, miód i mleko

Naturalna pielęgnacja zawsze była w zainteresowaniu wielu osób. Jednak współczesny świat i jego cywilizacyjne mankamenty, spowodowały iż to zainteresowanie zostało bardziej wzmożone. Zanieczyszczenia środowiska, żywność wysokoprzetworzona z dużą ilością sztucznych substancji polepszających i choroby skórne m.in. tymi czynnikami wywoływane, powodują u nas chęć powrotu do naturalnych metod pielęgnacji ciała i jego leczenia.

W ramach tego konkursu możecie zdobyć wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Naturalne składniki, inspirowane światem roślinnym i co za tym idzie ekologiczne aspekty nie tylko w produktach, ale również w samym zakładzie, który produkcją tych preparatów zajmuje się.

Na czym polega konkurs?

Obserwujesz branżę kosmetyczną i/lub medyczną?
Znasz wymienione branże i interesujesz się nimi?
Śledzisz to co dzieje się w naszym portalu?
Sprawdzimy to teraz!

Co należy zrobić?

Krok 1

W naszym portalu znajdują się różne działy. Wybierz ten, który interesuje cię, a następnie wybierz z niego artykuł, który zainteresował cię najbardziej.

Krok 2

Napisz na naszym fanpage'u na facebook który to artykuł i z jakiego działu pochodzi oraz właśnie dlaczego cię zainteresował. Wystarczy nam niedługa argumentacja, ale rzeczowa i ciekawa.

? Krok 3

Zgłoszenie konkursowe zawierające informacje podane powyżej w kroku 2, należy zamieszczać w komentarzu do naszego wpisu informującego o rozpoczęciu tego konkursu.

 

Oto nagrody, które możesz zdobyć

5 zestawów zawierających dwa preparaty marki Sylveco tj.:
Łagodzący krem pod oczy

Łagodzący krem pod oczy

marka: SYLVECO

 

Hypoalergiczny, łagodzący krem pod oczy przeznaczony

jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu. W jego składzie znalazły się ekstrakty z kory brzozy, chabru bławatka oraz świetlika, które działają

 

łagodząco, kojąco i zmniejszają obrzęki. Dzięki specjalnie dobranej, bezzapachowej formule, krem poprawia strukturę skóry, przywracając jej właściwy poziom nawilżenia oraz sprężystość. Usuwa objawy zmęczenia i zaczerwienienia, hamuje procesy starzenia się skóry.
pojemność: 30 ml

 

Balsam brzozowy z betuliną

Balsam brzozowy z betuliną
marka: SYLVECO

 

Powstał na bazie naturalnego oleju z pestek winogron, bogatego w flawonoidy i antyutleniacze, które wspomagają regenerację, a przede wszystkim znacznie opóźniają efekty starzenia się skóry. Balsam nie zawiera kompozycji zapachowych - jest hypoalergiczny, nadaje się do każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej i skłonnej do uczuleń. Główne substancje aktywne - betulina i kwas betulinowy, uzyskiwane z kory brzozy, łagodzą wszelkie podrażnienia i pobudzają komórki do odnowy. Ekstrakt z aloesu przywraca skórze właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska.
pojemność: 150 ml

 

 

Postanowienia końcowe

1. Akcja rozpoczyna się 8 maja 2012 i trwa do 27 maja 2012. Od tego dnia można na tablicy profilu www.serwisuroda.pl na facebook pod wpisem informującym o rozpoczęciu konkursu, robić odpowiednie wpisy, które stanowią jednocześnie zgłoszenie udziału w akcji konkursowej.

2. Jedna osoba może zrobić tylko jeden wpis w ramach akcji konkursowej. Liczą się tylko wpisy na tablicy profilu facebook organizatora niniejszej akcji.

3. Osoby ubiegające się o nagrody, muszą być fanami fanpage www.serwisuroda.pl oraz zaprosić dwóch znajomych do polubienia tego fanpage. W przypadku kiedy okaże się iż zwycięzca nie będzie fanem profilu naszego serwisu na facebook i/lub nie zaprosi swoich dwóch znajomych do polubienia fanpage www.serwisuroda.pl, nagroda przekazywana jest kolejnej osobie, która spełniła warunki niniejszej akcji.

4. Łącznie do zdobycia jest 5 zestawów. Organizator niniejszej akcji z wpisów konkursowych zrobionych na jego profilu facebook, wybierze i nagrodzi 5 autorów najciekawszych wpisów.

5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane do dnia 31 maja 2012 na profilu facebook portalu www.serwisuroda.pl. Wraz z wynikami organizator akcji poinformuje o sposobie przekazania danych niezbędnych do wysyłki nagród. W przypadku kiedy zwycięzca nie prześle danych do wysyłki nagrody w ciągu 2 tygodni od publikacji listy zwycięzców, nagroda przepada.

Komentarze

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

ROSE PATCHOULI
Mgiełka do ciała dla kobiet
NOU

Pojemność:
200 ml

Naturalne SERUM do RZĘS
INVEO

Pojemność:
3,5 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl