Konkurs Świąteczno-Noworoczny 2020/1

Redakcja portalu serwisuroda.pl z okazji okresu świąteczno-noworocznego, przygotowała dla Czytelników i Fanów niespodziankę w postaci tego konkursu. Pula kosmetyków w ramach, których każdy może skompletować swój zestaw w tej akcji konkursowej jest naprawdę bogata. Same kosmetyki również są ciekawe, niektóre nawet w wersjach limitowanych. Zapoznaj się z listą produktów oraz z zasadami udziału w Świąteczno-Noworocznym konkursie naszego portalu i rozpocznij udział.

 

 

 

Kajmakowy balsam do ciała, masełka do rąk, balsamy ochronne do ust …. czyli produkty kosmetyczne, które szczególnie w okresie zimowym są cenne ze względu na swoje właściwości ochronno-odżywcze w okresie niekorzystnej aury na zewnątrz.

A oto szczegółowa lista kosmetyków w ramach puli konkursowej, w ramach których każdy biorący udział w tej akcji może skompletować swój zestaw.

1. EsthiCell Krem Nawilżający dla Cery Suchej
2. EsthiCell Krem na Przebarwienia i Plamy
3. Laura Conti Odżywczy Ziołowy Balsam do ust
4. Laura Conti Balsam ochronny do ust z panthenolem i allantoiną
5. Laura Conti Zmywacz do paznokci z Bio Acetonem
6. Floslek OCU HYGIENE Chusteczki do higieny skóry powiek
7. Floslek OCU HYGIENE Płyn do higieny skóry powiek
8. Skarb Matki Kajmakowy Balsam BALBINEK do ciała i rąk
9. Winter Care Krem zimowy do rąk i paznokci
10. Floslek Krem do rąk odżywczy
11. Floslek Regenerujące Masełko do rąk Magnolia
12. Floslek Nocna maska regenerująca


 

 

Jak zrealizować zgłoszenie w tym konkursie?

1. Wykonaj minimum trzy komentarze na naszym portalu pod dowolnym publikowanym na nim materiałem. W tym celu najpierw zaloguj się na portalu, aby móc zamieścić ten komentarz.

2. Poza tym wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „Konkurs Świąteczno-Noworoczny 2020/1 ”, odpowiedź w miarę krótko na pytanie: Z czym najbardziej kojarzy się Ci okres Świąteczno-Noworoczny.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 19 grudnia 2020 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.
2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.
3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 31 stycznia 2021 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia, konieczne jest poprawne zrealizowanie tego zgłoszenia tj.:
-  należy zamieścić komentarze na portalu serwisuroda.pl w terminie od 25.11.2020 do dnia 30.01.2021;
- należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe zamieszczone na tej stronie powyżej. UWAGA: wraz z odpowiedzią na pytanie należy podać linki do stron portalu, na których autor zgłoszenia zamieścił komentarze.
4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są zestawy kosmetyków w ramach puli dwunastu produktów wymienionych na tej stronie. Każdy z podanych produktów odpowiada 250 punktom.  
5. Każde trzy komentarze zamieszczone na naszym portalu w okresie podanym w punkcie trzecim dają łącznie 80 punktów. Krotność komentarzy daje możliwość zdobywania większej liczby punktów gdzie za każe 3 komentarze ten sam autor otrzymuje 80 punktów.  
Odpowiedź obowiązkowa na pytanie konkursowe daje każdemu jej autorowi 150 punktów.
6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu. Brak zgłoszenia się wytypowanej osoby po odbiór zestawu w ciągu 15 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników jest jednoznaczny z utratą prawa do zdobytego zestawu. Jedna osoba może w ramach puli produktów przedstawionej powyżej wymienić punkty od minimum dwóch produktów kosmetycznych. W tym celu należy wykonać zgłoszenie i/lub podsumowanie tj. przesłać odpowiedź na konkursowe pytanie z linami do stron z wszystkimi komentarzami w raz z ich autorem rozumianym jako login na portalu. Komentarze wszystkie nie mogą być zrealizowane w ciągu jednego dnia, minimalnie w czterech różnych dniach. W raz z tymi informacjami należy podać kosmetyki na które autor zgłoszenia chce wymienić punkty. Liczy się kolejność przesłanych zgłoszeń konkursowych – ona daje pierwszeństwo wymiany punktów na wskazane produkty.
7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej nagrodę nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagrody. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską.
8. Redakcja potwierdza mailowo wymianę punktów na określone kosmetyki na bieżąco w ramach otrzymywanych zgłoszeń tj. od dnia 11 stycznia 2021.
9. Punkty zgromadzone w tej akcji nie są przenoszone na inne akcje portalu oraz nie łączą się z innymi akcjami naszego portalu. Komentarze
2021-01-11 10:42:31
~Redakcja serwisu UWAGA!!!

Redakcja potwierdza mailowo wymianę punktów na określone kosmetyki na bieżąco w ramach otrzymywanych zgłoszeń tj. od dnia 11 stycznia 2021. Od tego terminu zaczynamy potwierdzanie.
2020-12-28 20:31:47
~Kasia55 Fajnie, biorę udział :)
2020-12-20 20:04:21
~Anna Bal wspaniale że potraficie zadbać o czytelników
2020-12-20 15:34:41
~Aneczka33 Lubię takie konkursy, na pewno wezmę udział :)
2020-12-20 11:23:04
~Monika Super, na pewno wezmę udział

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

ROSE PATCHOULI
Mgiełka do ciała dla kobiet
NOU

Pojemność:
200 ml

Naturalne SERUM do RZĘS
INVEO

Pojemność:
3,5 ml

Wiadomości branżowe

B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 7 kwietnia 2021 roku zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową stronę Warszawy....
Koniec lutego to idealny moment na kolejne zakupy i przygotowania do nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2020, ale również uzupełnienie garderoby o perełki z sezonu jesień-zima 2019/2020. Powoli, z nadzieją na szybką wiosnę i zielone pąki kwiatów na drzewach, kozaki będą ustępować lżejszym botkom, mokasynom, balerinom oraz...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Czy mogę pić kawę w ciąży? Czy kawa w ciąży jest szkodliwa? Wiele przyszłych mam zadaje sobie to pytanie. Lekarze jednoznacznie wskazują, że można pić kawę w ciąży, ale trzeba zmienić...
Czytaj więcej

Dla Niego

Często osoby, które starają się żyć zdrowo i aktywnie, zastanawiają się, czy mogą pozwolić sobie na słodką przekąskę. Jak poradzić sobie z zapotrzebowaniem na „coś słodkiego”?...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Kampania Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) Sektor tekstylny, odzieżowy, skórzany i obuwniczy (TCLF) to europejski potentat, źródło nowych trendów i innowacji. Szacuje się, że roczny obrót w Europie wynosi ponad 200 mld euro, a około 225 000 firm zatrudnia...Czytaj więcej

Miasto Żyje Modą – 17-23.02.2020 Miasto Żyje Modą to projekt „miejski”, towarzyszący odbywającym się w dniach 19-20.02.2020 Targom Mody Poznań. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze...Czytaj więcej

Sezon na lody nie kończy się na lecie Badanie przeprowadzone przez instytut Kantar Public na zlecenie firmy Koral pokazało, że ponad trzy piąte Polaków (68%) je lody zimą. Co ciekawe lody zimą zdecydowanie chętniej jedzą młodsze pokolenia – wśród młodzieży w wieku 15-17 lat jedzenie lodów zimą...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl