Konkurs na - Najlepszy BLOG Urodowy 2012

> Jesteś blogerką/blogerem?

> Na swoim blogu piszesz o urodzie?

> Pokazujesz najnowsze trendy branży urodowej?

> Prezentujesz kosmetyki i dzielisz się swoją opinią na ich temat?

Jeśli tak to właśnie dla Ciebie jest ten konkurs.

 

Twój blog może wygrać w jednej z 3 kategorii.

Kategoria I - Najlepiej zaprojektowany graficznie BLOG Urodowy

Kategoria II - Najlepiej prowadzony merytorycznie BLOG Urodowy

Kategoria III Najbardziej specjalistyczny BLOG Urodowy

W ramach każdej z powyżej wymienionych kategorii będą wyłonione trzy najlepsze blogi, które otrzymają odpowiednio miejsca I, II i III.

 

Opis i przebieg akcji „Najlepszy BLOG Urodowy 2012”

Niniejszy konkurs adresowany jest do właścicieli blogów o tematyce urodowej i rozpoczyna się dnia 24 stycznia 2013. Aby wziąć w nim udział należy zgłosić swój blog określając na samym początku w ramach której kategorii  zostaje on zgłaszany. Niniejsza informacja dostępna jest wyłącznie po zalogowaniu do naszego portalu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2013 r. włącznie. Dnia 11 marca 2013 zostanie opublikowana lista wszystkich zwycięzców tj. 9-ciu właścicieli blogów.

Każdy ze zwycięzców otrzymuje prawo do posługiwania się logiem akcji i tym samym możliwość jego zamieszczenia na swoim blogu. Poza tym trzy osoby, które zdobędą pierwsze miejsca w kategoriach konkursowych, otrzymują w 2013 roku pierwszeństwo w możliwości testowania kosmetyków we wszystkich akcjach organizowanych przez portal www.serwisuroda.pl.

Poniżej znajduje się procedura zgłaszania blogów do konkursu.

Na nasz mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. należy przesłać zgłoszenie blogu do niniejszego konkursu w następujący sposób:

W temacie maila koniecznie wpisz następujący tekst:  Najlepszy BLOG Urodowy 2012 – zgłoszenie

W treści maila zamieść następujące informacje (w polu wykropkowanym wstaw właściwe dane):

Imię i nazwisko właściciela blogu: …………………..

Adres strony blogu (link): …………………………..

Zgłaszam mój blog do niniejszego konkursu w ramach kategorii: ………………………………..

 

Ja ……………………….. oświadczam, że jestem twórcą/czynią i administratorem wymienionego powyżej bloga.

 

Uwaga: Zgłoszenia blogów do konkursu, które nie będą zgodne z powyższą procedurą, nie będą rozpatrywane w ramach tego konkursu.

 

Warunki udziału w akcji „Najlepszy BLOG Urodowy 2012”

Poniżej wymienione są reguły i warunki udziału w niniejszej akcji.

1. Konkurs przeznaczony jest dla właścicieli blogów o tematyce urodowej.

2. Zgłoszenia do konkursu przesyłane zgodne z procedurą wymienioną powyżej, można realizować drogą mailową od dnia 24.01.2013 do dnia 10.02.2013 włącznie.

3. Organizator akcji częściowe informacje o niej będzie zamieszczał na fanpage portalu www.facebook.com/SerwisUrodapl

4. Organizatorem konkursu jest portal www.serwisuroda.pl, który należy do firmy COSMED Consulting.

5. Zgłoszone do akcji blogi będą nominowane w trzech kategoriach tj.:

Kategoria I - Najlepiej zaprojektowany graficznie BLOG Urodowy

Kategoria II - Najlepiej prowadzony merytorycznie BLOG Urodowy

Kategoria III – Najbardziej specjalistyczny BLOG Urodowy

W ramach każdej z powyżej wymienionych kategorii będą wyłonione trzy najlepsze blogi, które otrzymają odpowiednio miejsca I, II i III.

6. Każda osoba zgłaszająca blog do niniejszej akcji oświadcza, że jestem twórcą/czynią i administratorem zgłoszonego do akcji bloga. Organizator akcji nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe zgłoszenia.

7. Każdy ze zwycięzców niniejszej akcji otrzymuje prawo do posługiwania się logiem akcji i tym samym możliwość jego zamieszczenia na swoim blogu. Poza tym trzy osoby, które zdobędą pierwsze miejsca w kategoriach konkursowych, otrzymują w 2013 roku pierwszeństwo w możliwości testowania kosmetyków we wszystkich akcjach testerskich organizowanych przez portal www.serwisuroda.pl. Te osoby będą wyłączone z pełnej procedury zgłaszania udziału do takiej akcji. Muszą natomiast zgłosić mailowo na – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , że chcą skorzystać z tego przywileju przy każdej akcji testowania organizowanej przez portal www.serwisuroda.pl.

8. Wybór najlepszych blogów w ramach trzech kategorii konkursowych, będzie stanowił sumę oceny redakcji portalu www.serwisuroda.pl oraz użytkowników i fanów portalu www.serwisuroda.pl jak i gości, którzy wezmą udział w trakcie trwania tej akcji.

9. Każdy ze zgłoszonych blogów zdobywa punkty. Część tych punktów zdobywana jest poprzez ocenę przyznaną przez Redakcję portalu www.serwisuroda.pl, a druga część przez ocenę użytkowników i fanów portalu www.serwisuroda.pl jak i gości, którzy wezmą udział w trakcie trwania tej akcji.

10. Sposób przyznania punktów przez Redakcję portalu www.serwisuroda.pl

Redakcja łącznie może przyznać 50 punktów. Każdy zgłoszony blog w ramach niniejszej akcji otrzyma od Redakcji od 0 do 50 punktów gdzie:

10 pkt. – otrzymuje każdy zgłoszony do akcji blog,

plus:

0 pkt. – otrzymuje blog, który według Redakcji nie klasyfikuje się w zgłoszonej kategorii,

20 pkt. – otrzymuje blog z oceną dostateczną,

25 pkt. – otrzymuje blog z oceną dobrą,

30 pkt. – otrzymuje blog z oceną bardzo dobrą,

40 pkt. – otrzymuje blog z oceną wyróżniającą.

11. Sposób przyznania punktów przez użytkowników i fanów portalu www.serwisuroda.pl jak i gości, którzy wezmą udział w trakcie trwania tej akcji.

Redakcja portalu www.serwisuroda.pl do 15 lutego 2013 na swoim fanpage opublikuje listę zgłoszonych blogów. Pod tym wpisem każdy kto chce głosować na dany blog powinien zamieścić komentarz, w którym będzie podany adres blogu na który głosuje. Jeden taki komentarz z podanym adresem blogu równa się jednemu punktowi dla tego bloga. Wielokrotne wpisy wykonane z tego samego konta/profilu z tym samym adresem blogu liczą się jako jeden punkt.

Czyli jeden komentarz z podanym adresem danego blogu = 1 pkt. dla tego blogu.

Użytkownicy, fani i goście mogą oddawać swoje głosy na dany blog w opisany powyżej sposób do dnia 22 lutego 2013.

12. W przypadku kiedy dwa lub więcej blogów otrzyma taką samą liczbę punktów na poziomie nominacji do nagród, Redakcja portalu www.serwisuroda.pl zorganizuje na fanpage swojego portalu dogrywkę dla tych blogów, gdzie użytkownicy, fani i goście zadecydują o tym, który blog ostatecznie wygra.

13. W sprawach związanych z niniejszą akcją należy kontaktować się mailowo na adres - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   .W tym przypadku w tytule maila należy wpisać: Najlepszy BLOG Urodowy 2012 – Pytanie

14. Dnia 11 marca 2013 zostanie opublikowana lista wszystkich zwycięzców tj. 9-ciu właścicieli blogów.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Oto lista blogów, które zostały wyróżnione przez fanów oraz redakcję naszego portalu w akcji na Najlepszy blog URODOWY 2012

Kategoria I - Najlepiej zaprojektowany graficznie BLOG Urodowy:

Miejsce I - http://distinguish-yourself.blogspot.com

Miejsce II - http://naturalniepienkna.blogspot.com

Miejsce III - http://walkaodoskonalosc.blogspot.com

Kategoria II - Najlepiej prowadzony merytorycznie BLOG Urodowy:

Miejsce I - http://chabroweoczyani.blogspot.com

Miejsce II - http://www.twojezrodlourody.blogspot.com

Miejsce III - http://paukosmetycznie.blogspot.com

Kategoria III – Najbardziej specjalistyczny BLOG Urodowy:

Miejsce I - http://www.shopping-of-wena.blogspot.com

Miejsce II - http://anyahblog.pl

Miejsce III - http://naturalniepienkna.blogspot.comGratulujemy!


Komentarze

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

MILK THERAPY CONDITIONER
Ekspresowa odżywka

Intensywnie nawilża suche partie włosów, regeneruje i wygładza uszkodzone końcówki, bez efektu obciążenia.

Krem do rąk odmładzający
BOTANICAL

Polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do nierównomiernej pigmentacji oraz powstawania przebarwień.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl