Reklama
Zdobądź niezbędnik codziennej pielęgnacji od marki Sylveco

Codzienna pielęgnacja cery jest ważnym elementem zapobiegania starzeniu skóry i stanowi istotny element profilaktyki anti-aging. Poprzez właściwy dobór kosmetyków w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi, zapewniamy skórze odpowiednie warunki dzięki którym przez wiele lat możemy cieszyć się młodym wglądem. Niestety taką politykę pielęgnacyjną powinniśmy wdrożyć nie po 30 roku życia, ale po 20. Oczywiście stosowane w tych latach kosmetyki będą się różniły zawartością aktywnych składników. Skóra młodej osoby potrzebuje nawilżenia w połączeniu, ze składnikami które hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych m.in. za wypryski czy rozwój trądziku.

Nadal zapomina się w przy codziennej pielęgnacji o oczyszczaniu twarzy – rano i wieczorem. Przed nałożeniem kosmetyków rano skóra powinna być oczyszczona specjalnym preparatem. Ta sama czynność powinna być wykonana wieczorem przed snem. Dzięki tej czynności usuwamy z twarzy resztki kremów i innych kosmetyków stosowanych w ciągu dnia. Oczyszczamy skórę z potu, namnożonych na skórze twarzy bakterii oraz usuwamy martwy naskórek, który blokuje działanie substancji aktywnych zawartych w stosowanych preparatach kosmetycznych.

Marka Sylveco do swojej oferty wprowadziła dwa preparaty przeznaczone do oczyszczania skóry twarzy tj. żel rumiankowy i żel tymiankowy.

Rumiankowy żel do twarzy

Hypoalergiczny, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym (2%) o aktywnym działaniu antybakteryjnym. Zawiera bardzo łagodny, ale jednocześnie skuteczny środek myjący, który nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, odblokowuje pory i reguluje procesy odnowy komórek naskórka. Żel został wzbogacony olejkiem z rumianku lekarskiego, który posiada właściwości przeciwzapalne, gojące i łagodzące. Systematyczne stosowanie pozwala zachować gładką, miękką, zdrową skórę.

Pojemność: 150 ml

Tymiankowy żel do twarzy

Hypoalergiczny, oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasem jabłkowym o aktywnym działaniu wygładzającym i rozjaśniającym. Zawiera bardzo łagodny, ale jednocześnie skuteczny środek myjący, który nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, delikatnie złuszcza martwy naskórek i reguluje procesy odnowy jego komórek. Żel został wzbogacony olejkiem i ekstraktem z tymianku, które posiadają właściwości przeciwzapalne i kojące. Systematyczne stosowanie pozwala zachować gładką, zdrową skórę o równomiernym kolorycie.

Pojemność: 150 ml

 

Jeśli chcesz zdobyć jeden z wymienionych żeli zapraszamy do udziału w akcji.

Co należy zrobić?

Wymyśl hasło(slogan) promujący żel rumiankowy lub tymiankowy!

 

Autorzy trzech najciekawszych sloganów otrzymają wskazany przez siebie żel oraz lekki krem nagietkowy marki Sylveco. Trzy kolejne osoby, które zostaną wybrane przez Redakcję portalu serwisuroda.pl otrzymają rumiankowy żel do twarzy.Zasady udziału w akcji

1. Akcja rozpoczyna się dnia 10 września 2013 roku. Od tej daty można rozpocząć zamieszczanie pod wpisem na naszym fanpage informującym o rozpoczęciu tej akcji propozycje sloganu lub przesłać go na nasz adres mailowy – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie maila wpisując - konkurs z marką Sylveco, a w treści maila należy podać slogan oraz imię i nazwisko autora sloganu.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić wpis z fanpage portalu serwisuroda.pl informujący o tej akcji  na swoim profilu.

3. Zgłoszenia konkursowe należy zamieszczać/przesyłać do dnia 17 września 2013 włącznie. Później przesłane zgłoszenia w ramach tej akcji nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia łącznie jest 6 nagród tj. 3 zestawy – żel do twarzy z lekkim kremem nagietkowym oraz 3 żele rumiankowe do twarzy.

6. W akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe łącznie 6 osób, które wybierze Redakcja portalu serwisuroda.pl.

7. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl haseł(sloganów) wyrażają zgodę na ich publikację na portalu redakcyjnym oraz jego fanpage, wraz z podaniem ich autorów.

8. Osoby wygrywające w akcji nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w akcji oraz przesłania do nich zdobytych produktów.

9. Jedna osoba może zgłosić jedną propozycję sloganu.

10. Lista osób, wraz ich sloganami które wybierze Redakcja, zostanie opublikowana na fanpage naszego portalu dnia 23 września 2013 roku.

 Komentarze

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl