Zdobądź dwuosobowy voucher na pobyt w Resorcie & Spa Panorama Morska

Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” to idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu, wytchnienia i regeneracji, a także dla gości ceniących wysoką jakość usług i komfort wypoczynku. Do dyspozycji gości czeka kompleks o powierzchni 10ha, który posiada ponad 400 nowoczesnych pokoi w budynkach i domkach na terenie zadrzewionym, restauracje Laguna i La Costa, największy nad Bałtykiem Aquapark, klimatyczne centrum SPA & Wellness, w których każdy znajdzie relaks i ukojenie zmysłów oraz gabinety rehabilitacyjne i odnowy biologicznej.


Dla naszych czytelników i fanów mamy konkurs, w którym do zdobycia są 3-dniowe pobyty w Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska”. Resor położony jest zaledwie 350 metrów od pięknej, piaszczystej plaży, deptaka oraz głównych atrakcji turystycznych Jarosławca. To wszystko sprawia, że można tutaj spędzić naprawdę niezapomniane wczasy nad morzem, rodzinny wypoczynek, pobyt Spa czy turnus rehabilitacyjny.


Panorama Morska
Health Resort & Medical Spa

ul. Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
tel. 94 34 82 897
www.panorama-morska.pl


3-dniowy

pobyt nad morzem

dla 2 osób x 2 (dwa pobyty 3-dniowe dla 2 osób)

 

Termin pobytu:

Dokładny termin do uzgodnienia jednak vouchery można wykorzystać w następujących okresach: 22.03- 26.04; 5.05-7.06.14; II połowa września; październik 2014
Zaproszenie ważne do końca października
Doba zaczyna się od 16:00 (od kolacji), a kończy o 12:00 (po śniadaniu).

 

W ramach pobytu:

2 NOCLEGI w pokoju 2-osobowym w budynku lub domku
WYŻYWIENIE: All inclusive light
PAKIET SPA
AQUAPARK, AQUA AEROBIC
ANIMACJE - odbywają się według programu Resortu
SPORT, FITNESS, REKREACJA
Fitness - siłownia, aerobic, grota z wodospadami, kort tenisowy, ogródki jordanowskie, boisko do piłki siatkowej, boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego, ścieżka zdrowia, stanowiska do grillowania.

 

All inclusive light:

Posiłki wydawane w formie bufetu szwedzkiego, podczas posiłków zapewniane są napoje:
- śniadanie: herbata, kawa, soki;
- obiad: kompot, woda;
- kolacja: herbata, kawa;

Szwedzkie stoły - potrawy kuchni świata podczas codziennych animacji, wieczorów tematycznych.

 

Pakiet SPA:

1 x Seans opalania na Słonecznej łące dla 2 osób
1 x Masaż fizykoterapeutyczny Wellsystem Hydro Jet Medical dla 2 osób
1 x RELAKS W STREFIE WELLNESS dla 2 osób:
Sauna Fińska (sucha)
Sanarium, czyli połączenie kąpieli tropikalnej, łaźni parowej i kąpieli w ciepłym powietrzu
Świat jacuzzi:
- oczyszczająca kąpiel z solą z Morza Czarnego
- dotleniająca kąpiel borowinowa
- regenerująca kąpiel algowo-termalna
- wzmacniająca kąpiel jodowo-bromowa
- relaksująca kąpiel morska

 

Opis Aquaparku

W 2008 roku Health Resort & Medical Spa Panorama Morska oddał do użytku kompleks basenów zewnętrznych i wewnętrznych o pow. lustra wody około 1500m2.

Aquapark to kompleks basenów w skład którego wchodzą:
- basen z rwącą rzeką (wewnętrzny) o dł. 55m i gł. 1,25m ze zjeżdżalniami i kilkoma stanowiskami do masażu karku
- basen z falą morską (zewnętrzny) o głębokości od 0 do 1,60 m i o powierzchni lustra wody 770m2, co czyni go największym w Polsce zaopatrzony jest w gejzery powietrzne.
- 2 baseny wielofunkcyjne (zewnętrzne) głębokości od 1,20 do 1,35m połączone zjeżdżalnią zaopatrzone w punkty masażu ściennego, stanowiska do masażu karku, gejzery powietrza, grzybek wodny, leżanki rurowe z masażem powietrznym.
Podgrzewana woda w basenie ze sztuczną rzeką: przez cały rok
Podgrzewana woda w basenach wielofunkcyjnych: od 15 maja do 16 września
Podgrzewana woda w basenie z falą morską: od 29 maja do 9 września

 

Opis zabiegów

Seans na Słonecznej łące

Słoneczna łąka to nowoczesne i zdrowe opalanie przez cały rok oraz relaks i wypoczynek, np. po kąpieli wodnej lub łaźni parowej. Słoneczna łąka nadaje ciału delikatną opaleniznę dzięki promieniom zbliżonym do naturalnych i lekko opalających promieni słonecznych, można zrelaksować się i poprawić koloryt skóry.

Masaż fizykoterapeutyczny Wellsystem Hydro Jet Medical

Wyjątkowy hydromasaż "na sucho" zapewniający najlepszy relaks. Indywidualnie regulowane strumienie wody masują ciało poprzez cienką matę, z możliwością zastosowania różnych technik masażu: wachlarzowy, rotacyjny, lub punktowy, z dowolnie wybranym natężeniem. Medy Jet relaksuje, odpręża, daje uczucie rozluźnienia mięśni, łagodzi objawy bólowe kręgosłupa, poprawia samopoczucie. Najlepsza propozycja dla osób, które mają mało czasu: do zabiegu nie trzeba się rozbierać bądź przebierać, a po zabiegu nie trzeba czeka aż ciało wyschnie.

 

UWAGA: Na terenie Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu obowiązuje system płatności bezgotówkowej. Oznacza to, że goście posługują się firmowymi kartami płatniczymi Panoramy Morskiej, będącymi jedyną formą płatności.

 

 

Co należy zrobić aby zdobyć jeden z bezpłatnych voucherów na 3-dniowy pobyt w ośrodku Panorama Morska?

Wejdź na stronę www.panorama-morska.pl, zapoznaj się z ofertą tego Resortu i na jej podstawie stwórz unikalny pakiet pobytu dla dwóch osób, autorsko nazywając go, tak aby wyróżniał się od innych.

Powyższe zadanie należy przesłać drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w temacie wpisując - Zgłoszenie Panorama Morska. Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń konkursowych podane są poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nimi!

Dodatkowo 5 osób zostanie nagrodzonych zestawami kosmetycznymi od marki Sylveco w skład których wchodzą następujące preparaty: mleczko arnikowe, żel do higieny intymnej, lekki krem brzozowy oraz pomadki ochronne tj. brzozowa i rokitnikowa.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 17 lutego 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji:

- musi polubić  fanpage ww.facebook.com/panorama.morska.jaroslawiec

- jeśli jeszcze nie jest fanem portalu serwisuroda.pl musi polubić jego fanpage

- musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 17 marca 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są dwa dwuosobowe vouchery na 3-dniowy pobyt w Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” z Jarosławca. Informacje o tym co wchodzi w zakres pobytu, terminy realizacji pobytów i inne istotne kwestie zostały opisane powyżej. Dodatkowo 5 osób zostanie nagrodzonych zestawami kosmetycznymi od marki Sylveco w skład których wchodzą preparaty: mleczko arnikowe, żel do higieny intymnej, lekki krem brzozowy oraz pomadki ochronne tj. brzozowa i rokitnikowa. Produkty te widać w ilustracji graficznej powyżej.

6. W niniejszej akcji zostaną łącznie nagrodzone zgłoszenia konkursowe 7 osób, które wybierze Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Vouchery są imienne co wyklucza możliwość ich przekazywania osobom trzecim.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w akcji konkursowej vouchery lub zestawy kosmetyczne nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagród.

10. Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z pobytem osób zdobywających vouchery dla siebie i osób towarzyszących. Za wszelkie kwestie związane z realizacją pobytu w ramach voucherów odpowiada Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska”.

11. Vouchery nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej sytuacji. Osoby zdobywające je muszą zrealizować je w terminach i na warunkach podanych w opisie powyżej.

12. W ramach realizacji 3-dniowego pobytu w Health Resort & Medical SPA „Panorama Morska” z Jarosławca, każdy jego zdobywca organizuje dojazd do tego ośrodka na własny koszt oraz sam ponosi koszty ubezpieczenia tego wyjazdu, jeśli jest nim zainteresowany.

13. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

14. Redakcja przedstawi autorów wybranych zgłoszeń konkursowych na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 31 marca 2014 roku.

 

Komentarze
2014-04-04 16:14:19
~Jol Chełstowska Gratulacje dla szczęściarzy :) Z pobytu w tym ośrodku będziecie zadowolone. Wiem co piszę, byłam tam w 2010 roku na turnusie rehabilitacyjnym. Organizacja jest wspaniała, o nudzie nie ma mowy, zabiegi rewelacja, warunki mieszkaniowe super, widzę,że był remont.Wyżywienie bardzo smaczne, różnorodne i nie do przejedzenia ;) Impreza goni imprezę ;) Kompleks basenów marzenie.Zresztą przekonacie się osobiście.
Miłego pobytu życzę :)
2014-03-06 21:26:56
~Tomi Oj marzy się mi taki wyjazd do takiego miejsca ehh
2014-02-17 10:46:35
~Mariana85 Konkurs super.Nagrody rewelacyjne.Oczywiście biore udział:)
Pozdrawiam :)
2014-02-16 13:33:19
~Magdalena Jarkiewicz Fantastyczna nagroda.Pomyślę nad odpowiedzią i o nią powalczę.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl