Konkurs z okazji Dnia Kobiet z marką CHANTARELLE

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet, w którym marka CHANTARELLE ufundowała nagrody. Misja marki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics łączy najnowsze, światowe technologie, specjalistyczną wiedzę naukową i nowatorskie rozwiązania medycyny estetycznej przy opracowaniu urządzeń laserowych, profesjonalnych preparatów dla najtrudniejszych problemów skóry twarzy i ciała oraz do kompleksowej pielęgnacji urody. Eksperci marki dbają o spektakularne, natychmiastowe i wyraźne efekty działania produktów, co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie preparaty wyróżnia bogaty i zróżnicowany skład oraz innowacyjne metody aplikacji, które to pozwalają nie tylko niwelować skutki, ale i sięgać przyczyn wielu problemów skóry. W kosmetykach i kosmeceutykach stosowane są składniki aktywne, stosowane także w farmacji, o wysokim stopniu aktywności dermokosmetycznej i maksymalnej efektywności działania.

Czas pożegnać zimę i zregenerować skórę po negatywnym wpływie mroźnych temperatur!
Jakie są Wasze sposoby na wiosenną regenerację?
Stawiacie na nawilżanie, dotlenianie, oczyszczanie czy ujędrnianie?
Jakie zabiegi pielęgnacyjne w domu lub salonie kosmetycznym pomagają Wam w przygotowaniu się do wiosennego sezonu?

 

ZADANIA KONKURSOWE

Aby wziąć udział w tym konkursie i tym samym dać sobie możliwość na zdobycie wartościowego zestawu dermo kosmetyków, należy wykonać dwa proste zadania.

Po 1. Napisz w kilku zdaniach o Twoich sposobach na wiosenną regenerację skóry twarzy, ciała…

Po 2. Wymień przynajmniej trzy preparaty marki CHANTARELLE, w których zastosowany został bogaty kompleks witaminowy VITAMI. Podpowiedzi szukaj na stronie www.chantarelle.pl

Zadanie to należy przesłać na – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w temacie maila należy wpisać hasło: Dzień KobietNAGRODAMI w konkursie są:

Do zdobycia jest 5 zestawów kosmetyków marki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics z linii ROYAL GLOW CLINIC, zawierających:


ROYAL GLOW CLINIC Vitamin Revitalising Toner

ROYAL GLOW CLINIC Instant Beauty Day Cream SPF20 UVA/UVB
wartość jednego zestawu to 243 zł
ROYAL GLOW CLINIC

Linia preparatów z mikrosferycznym wypełniaczem zmarszczek, bogactwem witamin i formuł nawilżających, liftingujących i rozjaśniających. Efektem działania preparatów jest intensywne wygładzenie, rewitalizacja oraz rozświetlenie z natychmiastowym efektem pięknej skóry. To także idealny zestaw przed „wielkim wyjściem". Linia przeznaczona jest dla skóry bez blasku, zmęczonej, wiotkiej, z oznakami wyczerpania (nadmierne tempo życia, długotrwały stres, zaburzenia snu), matowej, wymagającej błyskawicznej rewitalizacji.

EFEKT ROYAL GLOW CLINIC
- rozświetlenie i przywrócenie skórze blasku;
- wygładzenie tekstury i zmniejszenie widoczności zmarszczek;
- poprawa sprężystości i elastyczności skóry;
- złagodzenie ostrości rysów z natychmiastowym efektem „glamour”;
- natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie;
- rewitalizacja i redukcja oznak skóry zmęczonej i zestresowanej;
- wzmocnienie antyrodnikowych mechanizmów przeciwstarzeniowych;
- redukcja objawów podrażnień, stanów zapalnych i zaczerwienień.

W preparatach ROYAL GLOW CLINIC zastosowano m.in. takie składniki aktywne:

VITAMI - bogaty kompleks witaminowy o działaniu antyoksydacyjnym i witalizującym;
Easyfirm - zapewniający błyskawiczny efekt liftingu skóry;
RonaMicroSphere - funkcjonalny wypełniacz zmarszczek;
Prolivin - zwalczający oznaki zmęczenia;
wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy 1MDa – utrzymujący właściwe nawilżenie skóry;
Redlestine – składnik antyoksydacyjny i przeciwzapalny;
Lactin i Hydro-Factor - zapewniające natychmiastową poprawę nawilżenia skóry;
ekstrakt z pereł - regenerujący i rewitalizujący skórę;
ekstrakt z melona - o właściwościach emoliencyjnych i nawilżających;
hydrolizowane proteiny jedwabiu - wzmacniające elastyczność i gładkość skóry;
ekstrakty z nagietka i rumianku - kojące, łagodzące, regenerujące i przeciwzapalne.

Wśród preparatów tej linii przeznaczonych do pielęgnacji domowej znajdziemy mleczko, toner, krem na dzień i na noc oraz serum na skórę twarzy i wokół oczu.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 3 marca 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 23 marca 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest 5 zestawów kosmetyków marki CHANTARELLE w skład których wchodzą krem na dzień oraz toner z linii ROYAL GLOW CLINIC. Ilustracja graficzna tych produktów znajduje się powyżej przy opisie konkursu, wraz z opisem linii.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 5 osób, które wybierze Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w akcji konkursowej zestawy kosmetyczne nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich zestawów.

10. Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów kosmetycznych przez firmę kurierską.

11. Zestawy kosmetyczne nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

12. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

13. Redakcja przedstawi autorów wybranych zgłoszeń konkursowych na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 4 kwietnia 2014 roku.

 

Komentarze
2014-03-06 21:26:14
~Tomi Nagrody bardzo ciekawe. Przyznam, że chyba wcześniej nie słyszałam o tej marce, przynajmniej sobie nie przypominam, jednak byłam na stronie i jestem pod wrażeniem ich bogatej oferty. Ostatnio u Was dużo konkursów :)
2014-03-04 09:46:13
~Mariana85 Nagrody cudowne,i zadanie bardzo ciekawe:)Napewno wezmę udział:)Życzę wszystkim powodzenia:)
2014-03-03 16:24:23
~Kinga Foszczyńska Bardzo cenne i atrakcyjne nagrody :) Już mam na nie smaka :D

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl