Reklama
Akcja Testowania z marką Oriflame

Marka powstała ponad 45 lat temu w Szwecji, założona przed braci Jonasa i Roberta af Jochnick i ich przyjaciela Bengta Hellstena. Na początku istnienia firmy w jej ofercie znajdowało się razem około 20 produktów i były to kremy do pielęgnacji cery, szminki i tusze do rzęs. W produkcji firma od samego początku wykorzystywała zioła i naturalne ekstrakty ze szwedzkich roślin. Jako jedna z niewielu firm jak na tamte czasy była pionierem w nietestowaniu swoich produktów na zwierzętach.

 


Dziś produkty marki Oriflame sprzedawane są w ponad 60 krajach, a firma notowana jest na giełdzie Nasdaq OMX Exchange. Dystrybucję produktów wyróżnia sprzedaż bezpośrednia poprzez konsultantów. Asortyment produktów od czasu powstania marki zwiększył się do ilości o jakiej zapewne nie śnili sami jej twórcy.

 

Redakcja portalu serwisuroda.pl przygotowała dla czytelników i fanów specjalną akcję, która będzie składała się z 2 etapów.

 

Etap 1

W ramach tej części akcji - Redakcja wybierze osoby, które przetestują  produkty marki Oriflame z następującej puli:

Krem do twarzy z olejkiem drzewa herbacianego Love Nature 50ml x 1 szt.
Krem na noc z dziką różą Love Nature 50ml
x 1 szt.
Kremowe mleczko z rumiankiem Love Nature 50ml
x 1 szt.
Pomadka Giordani Gold Iconic SPF 15
x 2 szt.
Pomadka The One Colour Unlimited
x 2 szt.
Tusz do rzęs The One Lash Resistance
x 1 szt.
Eye Liner Stylo The One
x 2 szt.
Lip Gloss The One
x 2 szt.
Kremowy cień do powiek The ONE Colour Impact
x 1 szt.
Lakier do paznokci The ONE Long Wear
x 3 szt. (trzy różne kolory)

 

 

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w akcji testowania?

Jeśli chcesz przetestować produkty marki Oriflame prześlij do nas mailowe zgłoszenie w którym będzie informacja, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do tej akcji. Napisz w zgłoszeniu również o tym czy w powyższej puli są produkty, które szczególnie chcesz przetestować. Takie zgłoszenie należy wysłać na nasz adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „Akcja Testowania z Oriflame”. W mailu należy podać również autora zgłoszenia.

Na mailowe zgłoszenia czekamy do dnia 15 lipca 2014 roku.

 

 

Etap 2

Po przetestowaniu produktów Oriflame przez osoby wybrane przez Redakcję do testu z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, osoby te jako kolejna czynność  prosimy po  zalogowaniu się w portalu serwisuroda.pl , zamieścić swój komentarz pod opisem tej akcji (czyli na tej stronie) z opinią na temat testowanego produktu/ów. Należy wykonać tą czynność nie później jak miesiąc po otrzymaniu produktów do testowania.

Z wszystkich komentarzy Redakcja wybierze najciekawsze i nagrodzi je. Oto nagrody przewidziane w 2 etapie akcji:

Nagroda 1

Woda toaletowa Imagination

Radosna i pełna ekspresji niczym paleta romantycznych kolorów, zachwyca upajającym aromatem przewodnim – rzadką odmianą gruszy, bonkretą Williamsa. Soczyście owocowa, rozbrzmiewająca kobiecością, zainspiruje Cię do życia pełnego kolorów./ 50  ml

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda 2

Woda toaletowa Harmony

Kluczowy składnik tej kompozycji to gardenia tahitańska, zapach przywołujący na myśl atmosferę leniwego popołudnia spędzonego na egzotycznej plaży. Idealny na lato – kiedy tylko zechcesz przeniesie Twoje myśli ku miejscu, w którym doznajesz całkowitej harmonii z otaczającym Cię światem. /30  ml

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda 3 (zestaw)

Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu 24h Activelle Green Tea Fresh

Formuła z ekstraktem z zielonej herbaty zapewnia 24-godzinną świeżość przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, na której możesz polegać. Kompleks Mineral Protection odświeża i zmiękcza skórę pach. /150  ml

 

 

 

 

 

 

 

Wygładzający tonik Ecollagen Skin Perfecting

To więcej niż tonik - przełomowe połączenie ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych i kwasów owocowych odświeża i delikatnie złuszcza skórę, przywracając jej równowagę. Wygładza ją, stymuluje odnowę i wspomaga redukcję zmarszczek. Zwilż tonikiem wacik, rozprowadź na twarzy. /200  ml

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda 4 (zestaw)

Dezodorant antyperspiracyjny 24h Harmony

Poczuj odprężenie i pewność siebie z antyperspirantem, który zapewni Ci 24-godzinną świeżość o pięknym zapachu polinezyjskiej gardenii tahitańskiej. /50  ml

 

 

 

 

 

 

 

 

Tonik do twarzy z rumiankiem Love Nature

Świeży, bezbarwny tonik delikatnie oczyszcza skórę nie powodując jej przesuszania się. Dzięki zawartości ekstraktu z rumianku przynosi cerze ukojenie. /150  ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 27 czerwca 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis z fanpage serwisuroda.pl informujący o tej akcji. Polub nasz fanpage, jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 15 lipca 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Redakcja rozdysponuje pulę produktów do testowania marki Oriflame (zdjęcie i nazwy wymienione powyżej), w sposób który będzie wynikał z przesłanych zgłoszeń czyli nawiązywał do profili osób zgłaszających się do akcji oraz specyfiki samych produktów. Łącznie pula produktów do testowania obejmuje 16 produktów. Przy wyborze testerów Redakcja może połączyć produkty w ramach dostępnej puli w grupy produktów np. po 2 lub 3 sztuki, tak aby produkty te mogły dać możliwość kompleksowego testu, zgodnie ze specyfiką tych produktów np. mascara plus eye liner.

6. Osoba wybrana do testowania nie może przekazać innej osobie produktu przed zakończeniem testu.

7. Osoby wybrane przez Redakcję portalu serwisuroda.pl do akcji testowania oraz nagrodzone w ramach wybranych najciekawszych komentarzy, wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia/komentarza przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

8. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej opisane powyżej produkty/zestawy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich produktów. Jednocześnie Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem produktów przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

9. Produkty nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

10. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

11. Redakcja przedstawi osoby wybrane do akcji testowania 21 lipca 2014. Informacja o nagrodzonych komentarzach, zrobionych na tej stronie przez osoby testujące produkty Oriflame zostanie podana nie wcześniej jak miesiąc od wyboru osób do testowania.

12. Inne sprawy nie opisane w niniejszych zasadach rozstrzyga Redakcja portalu serwisuroda.pl.

 

 

 

Komentarze
2014-10-10 20:50:01
~Testerka Kosmetyków Nie spodziewałam się , że przejdę do 2 etapu :) Jest mi niezmiernie miło . Dziękuję ! Gratuluję także pozostałym Dziewczynom :)
2014-10-06 22:08:53
~maszkowa Oooo dziękuje ślicznie redakcjo. Nie spodziewałam się bo nie prowadzę bloga i myślałam, że nie mam szans na nagrody w II etapie. serdeczne gratulacje dla pozostałych. Pozdrawiam...
2014-10-06 10:52:24
~Redakcja serwisu W ramach 2 etapu akcji nagrody powędrują do:

Nagroda 1 - czeresnie
Nagroda 2 - Testerka Kosmetyków
Nagroda 3 - cerien
Nagroda 4 – maszkowa
2014-09-17 11:03:03
~czeresnie Do testowania otrzymałam kremowy cień do powiek The ONE Colour Impact oraz lakier do paznokci The ONE Long Wear firmy Oriflame.

Już na pierwszy "rzut" oka spodobały mi się kolory! Zgodne z trendami jesieni 2014! idealnie współgrają z moim typem urody, toteż nie mogłam się doczekać, żeby je jak najszybciej użyć!:)

Kremowy cień jest zamknięty w bardzo eleganckim i estetycznie wykonanym opakowaniu. Śliwkowa, kremowa konsystencja bardzo łatwo się rozprowadza. Po zetknięciu ze skórą przybiera konsystencje pudru. Wg rad najprościej i najbardziej efektownie wygląda po nałożeniu palcem. Jest dość intensywny, ale nie "przyćmiewa" koloru tęczówki oka. Nadaje dość ładne i aksamitne wykończenie eye make-upu.

Lakier do paznokci The ONE Long Wear firmy Oriflame to również śliwkowy, jesienny kolor. Szklana, podłużna buteleczka posiada szeroki pędzelek, który umożliwia łatwiejszą i nienaganną aplikację. Kolor intensywny, łatwo się rozprowadza. Nadaje efekt błyszczących paznokci na wiele dni!

http://laylatestuje.blogspot.com/2014/08/w-ramach-testowania-od-serwisuroda.html#comment-form
2014-09-04 02:02:51
~maszkowa Do testowania otrzymałam Pomadę The ONE Colour Unlimited oraz Lakier The ONE Long Wear.

To było moje pierwsze spotkanie z marką Oriflame. Choć nazwa była mi znana od lat, nasze drogi nigdy się nie spotkały i dlatego z tym większą przyjemnością zaczęłam korzystać z otrzymanych kosmetyków.
Głęboka czerwień pomadki zachwyciła mnie od pierwszego spojrzenia a jakość i komfort nakładania od razu mnie do niej przekonał. Trwałość szminki jest zaskakująca, ma doskonałe krycie a przy tym natłuszcza usta nie powodując spierzchnięcia jak to często bywa przy innych trwałych szminkach. Ta "tłustość" powoduje tez że na pewno szminka nam się nie skruszy na ustach przy malowaniu.
Ten zaskakująco dobry kosmetyk spowodował, że zapragnęłam na nowo wrócić do pomadek, porzuconych dawno temu na rzecz błyszczyków i lakierów do ust. Dzięki niej znalazłam w sobie ochotę i odwagę na taki mocny i drapieżny francuski look. Z zafascynowaniem patrze jak mężczyźni nie mogą oderwać oczu od moich ust... Jestem pewna, że Chanel byłaby ze mnie dumna,

Lakier do paznokci również zaskoczył mnie pozytywnie. Ładnie się rozlewa na paznokciu, jest rzadki ale ma doskonałe krycie. Trwałość bardzo przyzwoita, Na początku nie byłam do niego przekonana ale miałam niedawno ważną imprezę i za pomocą jego i drugiego czarnego lakieru wykonałam bardzo artystyczny maniceur, malując na nim delikatne czarne paseczki po skosie od połowy paznokcia. Do małej czarnej i wyglądało to znakomicie.
Długo myślałam kto mógłby mnie pochwalić za takie paznokcie i stwierdziłam, że sama się za nie pochwalę. W końcu kobieta w pierwszej kolejności powinna się liczyć z własnym zdaniem jak rzekła madame de Pompadur.
2014-09-03 10:14:42
~cerien Do testowania otrzymałam eyeliner THE ONE kolor blue.

Niestety nie będę mówić o tym eyelinerze w samych superlatywach. Poza tym że eyeliner ten ma bardzo wygodną formę mazaka nie widzę w nim żadnych innych plusów.
Uważam że jego konsystencja jest za rzadka przez co nie kryje zbyt dobrze przy pierwszym "maźnięciu". Mało tego po około dwóch godzinach odciska się na górnej powiece przez co mało efektownie to wygląda- niestety będąc poza domem ciężko jest to zetrzeć palcem czy też chusteczką namoczoną wodą. Kolor właściwie w połączeniu z kolorem skóry nie bardzo przypomina kolor granatowy- no może przy pierwszym maźnięciu z tym że wtedy krycie jest nierównomierne. Przy kilku pociągnięciach kolor ten zaczyna przypominać bardziej fioletowy (co mi akurat pasuje ;) ). To by było na tyle jeśli chodzi o taką ogólną opinię. Uważam że nie jest on wart swojej ceny. No a po więcej szczegółów oraz zdjęcia przedstawiające efekt zapraszam na mojego bloga http://mamanaperyferiach.blogspot.com/2014/09/recenzja-eyelinera-one-firmy-oriflame.html .

Przyznam się że z firmą Oriflame miała do czynienia po raz pierwszy. Pomimo iż eyeliner nie wykazał się czymś specjalnym nie skreślam firmy ostatecznie :).
2014-09-02 17:24:36
~Jol Chełstowska Do testowania otrzymałam - Krem do twarzy z olejkiem drzewa herbacianego Love Nature na dzień.
Nie jest to typowy krem, a jest to leciutka emulsja o lekko zielonym kolorze i delikatnym, miłym zapachu,którą z rozkoszą rozsmarowuję po twarzy, wystarczy niewielka ilość emulsji by pokryć ja całą. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, nie obciąża skóry. Po nałożeniu czuć natychmiastową gładkość i miękkość cery. Emulsja jest przyjemna w stosowaniu i doskonale spełnia swoje zadanie, przywraca tłustej cerze niezbędną równowagę, daje wysoki komfort użytkowania za przystępną cenę. Polecam kupić i samej wypróbować, aby przekonać się o świetnym działaniu kremu do twarzy z olejkiem drzewa herbacianego Love Nature firmy Oriflame.
2014-09-02 15:35:11
~xagussssiax Kremowe mleczko z rumiankiem Love Nature firmy Oriflame.- jest to bardzo delikatne mleczko, nie podrażnia mojej wrażliwej i alergicznej skóry. Po wmasowaniu i zmyciu porduktu cera jest oczyszczona z makijażu i zanieczyszczeń ( ja jednak używam jeszcze płynu micelarnego dla lepszego oczyszczenia). Skóra nie jest wysuszona,
konsystencja sprawia,że mleczko bardzo ładnie się rozprowadza, jednak dla cery tłustej jest zbyt ciężki.
Ekstrakt z rumianku natomiast idealnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.
2014-08-20 12:35:35
~CatGirl Dzięki akcji testowania z marką Oriflame, na SerwisUroda.pl udało mi się przetestować dwa produkty.

1. Pomadka Giordani Gold Iconic SPF 15 Lavender Lustre, 4g
Recenzja z szerszym opisem i zdjęciami znajduje się na blogu.
- http://19catgirl92.blogspot.com/2014/08/oriflame-pomadka-giordani-gold-iconic.html

Plusy:
+ eleganckie opakowanie
+ piękny lawendowy kolor produktu
+ trwałośc koloru
+ kremowa konsystencja, dzięki której pomadka dobrze rozprowadza się na ustach
+ delikatne nawilżenie ust

Minusem może być dośc wysoka cena - czytelniczki bloga zwróciły na nią uwagę.



2. Lakier do paznokci The ONE Long Wear - Fuchsia Allure, 8ml
Recenzja z szerszym opisem i zdjęciami znajduje się na blogu.
- http://19catgirl92.blogspot.com/2014/08/oriflame-lakier-do-paznokci-one-long.html

Plusy:
+ cudowny soczysty kolor, w którym od razu się zakochałam
+ kryje już po pierwszej warstwie
+ podczas aplikacji nie zostawia smug
+ dobra trwałość
+ cena

Minusem może być szeroki pędzelek, który na początku sprawił mi trochę problemu z aplikacją, ale przyzwyczaiłam się do niego :)


~~~~~~

Polubiłam oba te produkty. Szminka gości na moich ustach codziennie bo czuje się pewnie w tym kolorze :) . Lakier również często znajduje się na moich pazurkach na zmianę z innymi moimi ulubionymi kolorami. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wypróbować te cudeńka i że mam je w domku. Polecam :)
2014-08-15 09:24:42
~MamaKlaudii Do testowania udało mi się wygrać pomadke Giordani Gold Iconic SPF 15 oraz Lip Gloss The One. Przetestowałam juz obie pomadki dodam że kolory bardzo trafiły w mój gust, sa naprawdę piękne i przede wszystkim bardzo trwałe. Zacznę od opinii pomadki Giordani Gold-pomadka daje uczucie długotrwałego komfortu, bardzo ładnie wygląda na ustach. Bardzo ładne ma opakowanie, takie luksusowe...:) Ma przyjemną kremową konsystencję dzięki czemu bardzo dobrze sie ją nakłada na usta, najważniejsze że się nie rozmazuje. Moim zdaniem jest rewelacyjna i będę ją długo używać. Kolejnym produktem, który z przyjemnością testowałam jest Lip Gloss The One.Bardzo dobrze rozprowadza się na ustach, nadając im piękny kolor i trochę je powiększając- takie mam wrażenie Wydaje mi się, że chyba też trochę nawilża usta. Z tej pomadki także jestem zadowolona i szczerze polecam wszystkim kobietom :)
2014-08-13 18:35:10
~Testerka Kosmetyków W ramach konkursu miałam okazję przetestować błyszczyk do ust Oriflame The One odcień Pink Boost :) To długotrwały błyszczyk do ust. Ma lekką, nieklejącej się konsystencję.Nie obciążając delikatnej skóry ust. Wzbogacony składnikami pielęgnującymi dla gładkiego, miękkiego efektu.Na pierwszy rzut oka błyszczyk ma bardzo malutkie opakowanie. Moim zdaniem cena ta jest zdecydowanie zawyżona w stosunku do objętości. Błyszczyk po prostu wygląda jak miniaturka. Aplikator - to taka włochata gąbeczka. Bardzo ładnie i dokładnie rozprowadza produkt na ustach. Bardzo przyjemna w dotyku. Lubię właśnie takie precyzyjne rozwiązania w błyszczykach ;) Zapach i smak dość intensywny, kojarzy mi się z owocami ;) Na początku , gdy ujrzałam buteleczkę z kolorem pomyślałam , że będzie za ciemny dla mnie... Ale na ustach wygląda ładnie . Nie skleja ich, delikatnie nawilża.

Jeżeli jesteście ciekawe jak prezentuje się na ustach , zapraszam : http://recenzje-kosmetykow-marty.blogspot.com/2014/08/the-one-lip-gloss-oriflame.html
2014-07-22 19:26:35
~szakirka gratuluję dziewczyną wygranych wspaniałych kosmetyków,szkoda ,że mi się nie udało :)
2014-07-13 23:21:47
~szakirka uwielbiam kosmetyki Oriflame i zgłoszenie dawno wysłane ,czekam na wyniczki :)
2014-07-03 13:00:02
~martus2833 Zgłoszenie wysłane :)
2014-07-02 13:27:02
~Magdalena Jarkiewicz Super,że znów jest akcja - testowanie.Z chęcią wypróbowałabym kilka kosmetyków.Tym bardziej,iż dawno nic nie miałam z Oriflame.
2014-06-27 20:07:09
~Mariana85 Uwielbiam takie akcję,chętnie wszystko bym chciała wypróbować,ale najbardziej kuśi mnie Tonik do twarzy z rumiankiem Love Nature-który nie wysusza skóry,i koi i łagodzi ,cenie to sobie bardzo.No i uwielbiam perfumy i wszystkie pachnidła,Woda toaletowa Imagination piękny flakonik i cudna kompozycja przyciąga uwagę:)
zgłoszenie czas pisać :)
Pozdrawiam
2014-06-27 16:21:51
~Ilona K. Adixx Zgłoszenie wysłanie ,pozostało trzymać mocno kciuki ;)
2014-06-26 14:24:06
~martus2833 Czekam na szczegóły :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Bądź aktywny, bierz udział w życiu naszego portalu i jego fanpage. Ciesz się profitami Fun & More CLUB.

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.