Kokosowy konkurs Chi

Na wyspach Pacyfiku nazywa się go lekarstwem na wszelkie choroby. Jego nazwa pochodzi od hiszpańskiego coco i oznacza duch, widmo. Jednak to nie jest docelowe miejsce jego pochodzenia. Nie wiadomo dokładnie skąd pochodzi palma kokosowa, jednak przypuszcza się, że jest to Polinezja lub południowo-wschodnia Azja. Mleko kokosowe jest dobrym źródłem tłuszczu, białka i cukru, a także takich cennych składników jak witamina C, kwas foliowy czy żelazo, wapń, potas i magnez.


To co zwraca uwagę przy temacie orzecha kokosowego to jego liczne właściwości prozdrowotne. Pochodząca z niego woda jest zbliżona do osocza krwi. W trakcie II wojny światowej woda z młodych kokosów była używana jako substytut kroplówki, ratując życie niejednego żołnierza. W oleju kokosowym znajduje się kwas laurynowy, który stanowi prawie jego połowę. W naturalnych warunkach w największej ilości występuje on tylko w orzechu kokosowym i co ciekawe również w mleku matki. Pełni on bardzo ważną rolę w organizmie noworodka gdyż jest odpowiedzialny za wytwarzanie odporności od momentu narodzin.

Kupując kokosa, aby sprawdzić czy w środku jest mleko kokosowe należy nim wstrząsnąć. Należy pamiętać, że wyschnięte jądro kokosa jest niejadalne. Można przechowywać tylko egzemplarze, w których skorupa nie została uszkodzona, a w środku jest nadal mleko. Kokos rozłupany można przetwarzać na różne sposoby – suszyć, zamrażać lub bezpośrednio sporządzać na jego bazie kulinarne wypieki lub różne desery na zimno.

 

 

Zestawy czekoladowego kremu kokosowego po 12 sztuk każdy,

do zdobycia w ramach konkursu.100% Natural Chocolate Coconut Milk 330 ml

Doskonała alternatywa dla deserów. Produkt stworzony z najwyższej jakości kremu kokosowego i najlepszych gatunków ziarna kakaowego. Nie zawiera laktozy ani glutenu, zawiera natomiast prebiotyk (błonnik z cykorii znany jako inulina), który pomaga w trawieniu oraz utrzymaniu właściwej mikroflory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Każda porcja tego produktu dostarcza białka, błonnika, witam i składników mineralnych. Dużym plusem jest to, że może być on stosowany nawet przy niskoenergetycznych dietach gdyż jest niskokaloryczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co należy zrobić aby zdobyć zestaw Natural Chocolate Coconut Milk?

Zestaw 12 sztuk smacznego i zdrowego deseru czekoladowo-kokosowego może być Twój. Musisz tylko wykazać trochę kreatywności i zaproponować swoją propozycję polskiej nazwy, dla produktu 100% Natural Chocolate Coconut Milk od firmy Chi.

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim fanpage na facebook.

Po 2. Wykonaj zadanie tj. Wymyśl ciekawą polską nazwę dla produktu 100% Natural Chocolate Coconut Milk. Dodamy, że nie chodzi o przetłumaczenie angielskiej nazwy na język polski, tylko propozycję ciekawej alternatywy nazwy w języku polskim.

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w temacie maila należy wpisać:  konkurs kokosowy CHI

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 1 lipca 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis z fanpage serwisuroda.pl informujący o tej akcji. Polub nasz fanpage, jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 20 lipca 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są 2 zestawy produktu 100% Natural Chocolate Coconut Milk firmy Chi, każdy składający się z 12 sztuk tego produktu (zdjęcie i opis tego produktu powyżej).

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 2 osób, które wybierze Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej opisane powyżej zestawy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich zestawów. Jednocześnie Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

10. Zestawy kosmetyczne nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

11. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

12. Redakcja przedstawi autorów wybranych zgłoszeń konkursowych na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 22 lipca 2014 roku.

 

 

 

Komentarze
2014-07-22 19:23:11
~szakirka gratki dla zwyciężczyń :)
2014-07-21 13:45:21
~Karolina czekam na wyniki haseł konkursowych :P.
2014-07-13 23:20:48
~szakirka opakowania śliczne :)
2014-07-13 23:20:32
~szakirka ja nie znam tej marki ,pierwsze od państwa o niej słyszę
2014-07-02 13:20:30
~Magdalena Jarkiewicz I ja w ogóle marki nie znałam.A kokosy bardzo lubię.:)
2014-07-01 16:46:56
~Mariana85 Marka mi nie znana,ciekawa nazwa
aprodukt bardzo interesujący,uwielbiam kokos i jego zapach
udział na pewno wezmę z wielką przyjemnosćią :)
2014-07-01 10:58:42
~wiki2011 Bardzo ciekawy produkt, nigdy o tej marce nie słyszałam. Te właściwości kokosa są niewiarygodne. Jeszcze zgłoszenia nie wysłałam bo chcę nad zadaniem trochę się zastanowić i nie ukrywam, że zależy mi na wygranej :-)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

MILK THERAPY CONDITIONER
Ekspresowa odżywka

Intensywnie nawilża suche partie włosów, regeneruje i wygładza uszkodzone końcówki, bez efektu obciążenia.

Krem do rąk odmładzający
BOTANICAL

Polecany jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do nierównomiernej pigmentacji oraz powstawania przebarwień.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl