Schudnij z programem Allevo

Dynamiczny tryb życia sprawia, że nie mamy czasu na jedzenie regularnych posiłków, przygotowywania zdrowych i zbilansowanych potraw, a zamiast tego sięgamy po szybkie i gotowe rozwiązania, takie jak słodycze, czy jedzenie typu fast food. Brak śniadań, a następnie regularnych posiłków w ciągu dnia sprawia, że wieczorem dopada nas „wilczy głód” i zjadamy znacznie większe i bardziej kaloryczne potrawy na krótko przed snem, co przekłada się na odkładanie tkanki tłuszczowej. Nadwadze sprzyja także siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.

 

Od wielu lat na świecie obserwuje się postępujący wzrost liczby osób z nadwagą i otyłością. Problem dotyczy także Polski – według danych GUS ponad 52% ludności Polski ma problemy z nadwagę lub otyłością. Ich przyczyną są najczęściej nieprawidłowe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej.

Na polskim rynku istnieje wiele produktów wspomagających odchudzanie, głównie w postaci tabletek. Popularne są także różnego rodzaju diety (np. eliminacyjne, często niezbilansowane, niedostarczające wystarczającej ilości składników odżywczych i prowadzące do utrwalania niewłaściwych nawyków żywieniowych). Często po odstawieniu diety powracamy do naszych starych przyzwyczajeń, w wyniku czego pojawia się efekt jo-jo. Należy pamiętać, i to podkreślają dietetycy, że długotrwały efekt daje tylko zmiana nawyków żywieniowych oraz dostosowana do naszych możliwości i regularna aktywność fizyczna.

W tej akcji skierowanej do osób, które chcą rozpocząć proces odchudzania i zmiany nawyków na prawidłowe, wraz produktami Allevo pomagamy rozpocząć nowy etap w życiu. Dlatego poszukujemy osób mocno zdeterminowanych i jednocześnie racjonalnie podchodzących do procesu odchudzania. Z nadesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy osobę, która otrzyma zapas produktów na 2 tygodnie - przekażemy po 3 opakowania każdego produktu do realizacji specjalnej diety tj. zupy (grzybowa, ziemniaczano-porowa i brokułowo-bazyliowa) i koktajle (czekoladowy, owocowy i bananowo-malinowy) oraz zestawy Mix Pack i Mix Pack 2, a także błonnik pokarmowy co da nam również zapas na dalsze dni, kiedy należy zacząć łączyć produkty Allevo z konwencjonalnymi posiłkami. Dodatkowo wybrana osoba otrzyma batony (7 smaków po  2 szt.), które można włączać do diety dopiero po fazie dwutygodniowej – prosimy o tym pamiętać! Zachęcamy do wejścia na stronę www.allevo.pl gdzie można lepiej poznać założenia programu diety Allevo.

 

 

Co należy zrobić aby zdobyć zapas produktów Allevo, umożliwiających rozpoczęcie pierwszą fazę diety odchudzającej?

Wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zgłoszenie w którym będzie informacja dlaczego chcesz przejść dietę Allevo i jaki masz dalszy plan na kontynuację diety po zakończeniu 2-tygodniowego programu z produktami Allevo. Prosimy o racjonalne zgłoszenia. W temacie zgłoszenia prosimy podać – Dieta Allevo zgłoszenie

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 11 lipca 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi polubić fanpage portalu serwisuroda.pl na facebook.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 25 lipca 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski. Osoba wybrana do przejścia diety Allevo musi zapoznać się przed przystąpieniem do 2-tygodniowego programu diety z informacjami podanymi poniżej (pod zasadami udziału w akcji) oraz na stronie www.allevo.pl, potwierdzając tym samym iż spełnia warunki do przejścia tej diety.

5. W ramach nadesłanych do udziału w tej akcji zgłoszeń Redakcja serwisuroda.pl wybierze jedną osobę, która przejdzie dietę Allevo.

6. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej ani wymienić ją na pieniądze.

7. Autor/ka wybranego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszenia wyrażają zgodę na wymienienie jej/go imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

8. Osoba zdobywająca w tej akcji konkursowej zapas produktów Allevo do rozpoczęcia diety, nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do niej przesyłki. Jednocześnie Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem przesyłki przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

9. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

10. Redakcja przedstawi autora wybranego zgłoszenia, który przejdzie program diety Allevo dnia 28 lipca 2014 roku na swoim fanpage.

 

 

Dla kogo Allevo?

Dieta ta jest przeznaczona dla osób dorosłych i zdrowych, z nadwagą (BMI > 27), oporną na inne metody odchudzani, lub z otyłością (BMI >30). Bez nadzoru lekarza dieta może być stosowane przez osoby zdrowe do 2 tygodni. Jest to wystarczający czas, aby nabrać nowych nawyków żywieniowych i przygotować organizm do dalszego odchudzania. W okresie tym obserwuje się także znaczny spadek masy ciała, co motywuje do dalszego zrzucania zbędnych kilogramów.

Nie mogą stosować programu Allevo:
Kobiety w ciąży i karmiące piersią,
Dzieci, młodzież, osoby starsze,
Chorzy z cukrzycą typu 1, osoby z zaburzeniami odżywiania, chorobami serca i naczyń krwionośnych, wątroby, nerek i nowotworami

Jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, przed sięgnięciem po produkty VLCD powinno się skonsultować się z lekarzem.

Diety bardzo niskokaloryczne często określane są dietami ostatniej szansy. Należy jednak pamiętać, że 2-tygodniowy okres, kiedy spożywa się tylko produkty VLCD, to pierwszy z kilku etapów. Aby cieszyć się piękną, szczupłą sylwetką przez długi czas, bez efektu jo-jo, należy ściśle przestrzegać także kolejnych faz. Należy nauczyć się komponować zbilansowane, niskokaloryczne posiłki, włączyć aktywność fizyczną i przyzwyczaić się do regularnych posiłków.

 

ALLEVO

Dieta Allevo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny program odchudzania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allevo Weight Loss - błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w walce ze zbędnymi kilogramami.

 

PRODUKTY ALLEVO

Koktajle i zupy w formie proszku do wymieszania z wodą, które mogą zastąpić wszystkie, lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD - very low calorie diet):
Zupa grzybowa
Zupa ziemniaczano-porowa
Zupa brokułowa z bazylią i kaszą kus-kus
Koktajl o smaku czekoladowym
Koktajl owocowy o smaku truskawkowo-jagodowym
Koktajl o smaku bananowo-malinowym

Jedno opakowanie zupy lub koktajlu zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

Mix Pack - zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Koktajlu o smaku czekoladowym, 2 saszetki Zupy ziemniaczano-porowej i 2 saszetki Koktajlu owocowego o smaku truskawkowo-jagodowym.

NOWOŚĆ: Mix Pack 2 - zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki Zupy brokułowej z bazylią i kaszą kuskus, 2 saszetki Zupy grzybowej i 2 saszetki Koktajlu o smaku bananowo-malinowym.

Batony - zamienniki posiłku, stosowane do kontroli masy ciała. Polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.

Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Dostarczają 200-210 kcal ( zależnie od smaku).

Błonnik pokarmowy Allevo Weight Loss (wyrób medyczny), który minimalizuje odczuwanie głodu.

Ważne: Wszystkie  produkty Allevo mogą być stosowane jedynie przez osoby dorosłe i zdrowe, szczegółowe informacje dostępne  na opakowaniach produktów.

 

TRENER KONTROLI WAGI ALLEVO

Trener Kontroli Wagi Allevo to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl. Ułatwia ona opracowanie indywidualnego programu odchudzania i wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych.

Po zalogowaniu się do aplikacji i podaniu aktualnych danych (wzrost, obwód talii, masa ciała oraz waga docelowa) otrzymamy od Trenera Kontroli Wagi Allevo niezbędne wskazówki, jak przejść przez wszystkie fazy utraty zbędnych kilogramów, a także będziemy mogli obserwować i analizować  postępy w procesie odchudzania na całym jego etapie.

Aplikacja Wirtualnego Trenera Kontroli Wagi Allevo składa się z kilku funkcji ułatwiających przechodzenie przez proces odchudzania:

Dzienniczek - pozwala na wygodne i szybkie rejestrowanie wszystkich posiłków spożytych danego dnia. Dodatkowo każdy zjedzony posiłek zostaje odnotowany pod względem ilości spożytych kalorii oraz zawartości białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika.

Krzywa zmiany wymiarów wagi - na bazie informacji zapisywanych w Dzienniczku spożywanych posiłków, a także pomiarów masy ciała, powstaje wykres, który prezentuje osobistą analizę wagi.

Motywacjawskazówki i porady, jak wyznaczać sobie w każdej fazie odchudzania realne do osiągnięcia cele i jak nie dopuścić do pojawienia się po zakończeniu diety efektu jo-jo.

Ruch i ćwiczenia fizycznerejestracja i analiza codziennej aktywności fizycznej, przykłady ćwiczeń na wybrane partie ciała wraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi treningu.

Porady eksperckie- możliwość uzyskanie porad ekspertów-dietetyków.

 

Komentarze
2014-07-31 21:50:38
~szakirka gratuluję zwycięzcy i czekam na raporty i relacje :)
2014-07-22 19:24:58
~szakirka już nie mogę doczekać się wyników :)
2014-07-14 22:56:44
~martus2833 Powodzenia dla wszystkich, ja mam złe skojarzenia z tą marką. Nie wydaje mi się, że jedzenie z kartoników może być zdrowe.
2014-07-13 23:12:22
~szakirka coś dla mnie ,mam nadzieję ,że uda się załapać do testów :)
2014-07-12 14:23:08
~Mariana85 super akcja,napewno będzie dużo chetnych :)
allevo napewno każdemu posmakuję :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl