Reklama
Konkurs z nowością marki ORLY

Marka ORLY, jako pierwsza na świecie, wprowadziła na rynek kosmetyk BB do paznokci. Preparat all-in-one powstał z myślą o zwalczaniu niedoskonałości płytki. Nadaje paznokciom mleczny, zdrowy i promienny wygląd - wygładza, nawilża oraz chroni płytkę przez promieniowaniem UV. Rozjaśnia i usuwa przebarwienia, działa przeciwutleniająco oraz chroni paznokcie przed wolnymi rodnikami. Składniki aktywne nowego preparatu to kwas hialuronowy, dwutlenek tytanu, hialuronian sodu, kwas skrobiowy.

 

 

Preparat należy nakładać bezpośrednio na niepomalowane paznokcie. Można nanieść jedną lub dwie warstwy preparatu, aby osiągnąć pożądane krycie. Kremu BB nie należy stosować, jako bazy pod lakier lub topu. Dostępny jest w wybranych salonach manicure oraz na www.orlybeauty.pl.

 

Nasi czytelnicy mają okazję zdobyć najnowszy produkt marki ORLY - BB Creme i przekonać się jak działa.

 

Co należy zrobić aby zdobyć ten preparat?

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebook.

Po 2. Wykonaj zadanie tj. dokończ początek tego zdania: ORLY Creme BB to ..............

Zadanie to wraz z podaniem autora pracy należy przesłać na e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w temacie maila należy wpisać:  ORLY BB zgłoszenie. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi zapoznać się z poniższymi zasadami i wykonać je, aby zgłoszenie było ważne.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 22 lipca 2014 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o tym konkursie.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 6 sierpnia 2014 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest 10 preparatów marki ORLY - BB Creme.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 10 osób, które wybierze Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez Redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej opisany powyżej produkt, nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich produktu. Jednocześnie Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów kosmetycznych przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

10. Kosmetyki nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej sytuacji.

11. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez Redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

12. Redakcja przedstawi autorów wybranych zgłoszeń konkursowych na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 11 sierpnia 2014 roku.

 




Komentarze
2014-11-10 14:11:08
~FlyPati Po dłuższym stosowaniu - BB Creme bez wątpienia stwierdzam skuteczność jego działania. Paznokcie wyglądają naturalnie pięknie nawet bez lakieru. Jak najbardziej polecam :)
2014-10-09 20:36:33
~aniami Miałam przyjemnosc testowania preparatu BB marki Orly i musze powiedziec, ze jestem zadowolona. Produkt latwo sie aplikuje, jego konsytencja nie jest zbyt gesta, dziecki czemu nie powstaja zadne grudki ani malo estetyczne zacieki. Fajnie wyglada po zaaplikowaniu 2 warstw, paznokcie wygladaja bardzo naturalnie, mleczno-brzoskwiniowe, nie blyszcza sie tak jak lakier bezbarwny a jedynie delikatnie mienia, dzieki czemu wygladaja zdrowo i naturalnie. Jesli ktos chcialby osiagnac bardziej zakrywajacy efekt trzeba nalozyc 3 wartwe. Preparat bardzo szybko schnie, pedzelek jest wygodny w aplikacji. Jedyna wada tego produktu jest to, ze dosc szybko sie sciera, po okolo 3 dniach nalezy nalozyc nowe warstwy. Uwazam ze jest to produkt godny polecenia, ukryje wszelkie niedoskonalosci paznokci, a inni nawet nie zauwaza ze mamy cos na paznokciach:)
2014-09-26 15:53:17
~Agnieszka W. Czytam opinie i jestem pod mega , mega wrazeniem , chce to posiadac u siebie :D Mam tak strasznie zoltawa plytke,ze jej wybielenie by sie przydalo jak najbardziej :D
2014-09-17 19:19:09
~Elżbieta Trocewicz Po miesięcznym okresie testowania preparatu BB Creme marki ORLY mogę podzielić się opinią. Produkt zawarty jest w efektownym opakowaniu, wygodnie się aplikuje, tak samo jak lakiery, choć jego konsystencja jest dość rzadka. Po nałożeniu na paznokcie jednej warstwy, prawie w całości się wchłania. Dwukrotna warstwa jest już wystarczająca, paznokcie pięknie wyglądają – delikatnie i estetycznie, ich kolor jest mleczno-kremowy, ładnie połyskują. Preparat przypomina trochę lakier do paznokci. Po nałożeniu utrzymuje się do 3 dni, potem zaczyna się ścierać. Emulsja chroni płytkę paznokciową przed promieniowaniem słonecznym, wybiela ją i wygładza. Po trzech tygodniach kuracji zrobiłam dwudniową przerwę, by sprawdzić efekt działania. I tu się rozczarowałam – od razu dwa złamane paznokcie. Być może było to efektem kontaktu dłoni z kwasami owocowymi, bo w tym czasie robiłam dużo przetworów. Nie wiem. Wróciłam do ponownego przeczytania opisu działania BB Creme, bo sądziłam, że pełni on również funkcję odżywki. Niestety, o wzmacnianiu paznokci nie znalazłam żadnej wzmianki, poza nawilżaniem, wybielaniem i ochronie przeciwsłonecznej. A szkoda. Nie zraziło mnie to i kurację prowadzę nadal, gdyż paznokcie z nałożonymi warstwami preparatu są mocniejsze, przyjemne w dotyku i zadbane.
2014-09-13 12:17:16
~Redakcja serwisu Podajemy link do opinii Ali:

http://www.alajarzabek.pl/2014/09/orly-bb-creme-nowosc-w-pielegnacji.html
2014-09-05 14:47:36
~Roza Pyszka Witam, testowałam preparat BB Creme marki ORLY nie tylko na sobie, lecz również na moich klientach w salonie kosmetycznym. Jest nowością, więc cieszy się dużym zainteresowaniem. Ja jak i pozostałe Panie oceniają go bardzo wysoko dając 5 * na 5*. Łatwy w użyciu, dobrze się rozprowadza bez smug, dwie warstwy nadają piękny mleczny kolor płytce paznokciowej. Niweluje wszelkiego rodzaju przebarwienia, bruzdy i uszkodzenia płytki. Utrzymuje się parę dni, nie ma problemów ze zmyciem lakieru. Muszę przyznać, że również świetnie chroni przed przebarwieniami spowodowanymi promieniami UV, z doniesień klientek wiem, że nie zmienił barwy po urlopie w pełnym słońcu jak i po wizycie w solarium.
Produkt godny polecenia, spełnia w 100 % swoje zadnie. Ja i moje klientki już go pokochałyśmy teraz Wasza kolej kobietki ;)
2014-08-24 09:30:45
~Ewelina Ząbek Witam.Dostałam do przetestowania ten lakier BB,jak dla mnie jest nr 1 .Ze wzgledu na to ze palę papierosy moje paznokcie są pożółkłe ale gdy nalozylam dwie warstwy lakieru wyglądaja na zdrowsze,bielsze i sa pelne blasku ...najbardziej mnie cieszy ze naturallnie wygladają bo do tej pory malowałam tylko kolorowymi lakierami aby zakryć swoje brzydkie pazury.Na co zwróciłam jeszcze uwagę-miałam nierówną plytkę paznokci i zarysowania po paru dniach zauwazylam ze te rysy na paznokciach sie spłyciły są mniej widoczne ,a nieco ponad tydzien od stosowania tego lakieru wogóle juz nie miałam zadnych rys na paznokciach tak plytka super sie zregenerowala.Paznokcie wyglądają zdrowiej o wiele zdrowiej nawet mąż zauwazyl różnice a mama jak przyszła w goscie pierwsze co powiedziala po spojrzeniu na paznokcie mówila" gdzie i za ile zrobilam te paznokcie " myslac ze to sztuczne ^^ dalam jej aby umalowala sobie tez pazurki a co ;D i polecilam aby kupila...kazdemu teraz polecam i Wam tez bo naprawde warto ...jeszcze nigdy nie natrafilam na takie cudo co by naprawde dzialalo i to tak szybko ;)
2014-08-22 19:42:40
~FlyPati Dostałam do przetestowania więc dziele się pierwszymi wrażeniami.
Od kilku dni BB Creme mam na paznokciach. Szybko schnie i jak dla mnie 2 warstwy wystarczają. Daje efekt naturalnych i zdrowych paznokci tuszując ich niedoskonałości. Palę papierosy więc moje paznokcie mają lekko żółtawą barwę i nigdy nie wychodziłam z domu bez lakieru na paznokciach. Teraz po nałożeniu BB stają się jaśniejsze i bielsze. Paznokcie ładnie połyskują, nie ma żadnych smug, mają gładką powierzchnię, ogólnie jestem zadowolona. BB Creme zapewnia nie tylko ładny wygląd ale również nawilżenie, ochronę przed promieniowaniem UV. Oczywiście jego najważniejszy zadaniem jest dbać o nasze paznokcie i ich zdrowy wygląd.
Teraz miesiąc przeznaczam dla Orly BB Creme rezygnując z jakichkolwiek lakierów.
Aby zobaczyć większe efekty potrzeba czasu i regularnego stosowania, po tym czasie podzielę się kolejnymi wrażeniami. :)
2014-07-24 14:58:04
~Magdalena Jarkiewicz Intryguje i to bardzo.Z chęcią bym przetestowała.
2014-07-22 19:27:41
~szakirka udział wzięty :)
2014-07-22 12:11:09
~Lexi Ciekawa jestem jaki ten produkt będzie zostawiał efekt na paznokciach... Niemniej jednak intryguje.
2014-07-21 13:46:56
~Karolina Fajny konkurs z innowacyjnym kremem bb :).

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Bądź aktywny, bierz udział w życiu naszego portalu i jego fanpage. Ciesz się profitami Fun & More CLUB.

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.