Konkurs z profesjonalną marką fryzjerską Alan Jey

O włosy należy dbać przez cały rok. Na ich zdrowy wygląd wpływa wiele czynników. To jak odżywiamy się, stres jakiego doświadczamy oraz to jak pielęgnujemy je każdego dnia. Do dyspozycji mamy szeroką grupę preparatów do pielęgnacji domowej oraz specjalistyczne produkty stosowane przez fryzjerów w salonach kosmetycznych. Takie produkty mam właśnie do zaproponowania Wam w naszym najnowszym konkursie uruchomionym w tym roku.

 

 

 

Mowa konkretnie o włoskiej marce Laboratorium Alan Jey, które powstało w 1975 roku jako firma specjalizująca się w produkcji farb, kosmetyków do włosów i skóry głowy. Ciągłe inwestycje w badania i nowoczesne technologie pozwoliły rozwinąć się firmie i umocnić swoją pozycję na rynku profesjonalnych artykułów fryzjerskich.

Filozofia jaką wyznaje firma Alan Jey to doskonała jakość produktów i 100% satysfakcji klienta zapewnione przez dążenie do spełnienia stawianych wymagań oraz ciągłe doskonalenie. Doskonała jakość i potwierdzona skuteczność produktów osiągana jest przez staranny dobór i selekcję składników używanych do produkcji kosmetyków. Kontrola procesu na każdym etapie produkcji oraz stała analiza fizyczno-chemiczna pozwala na uzyskanie niezmiennej  jakości produktów.

 

W najnowszym tegorocznym konkursie do zdobycia są 3 zestawy składające się z dwóch produktów opisanych i przedstawionych na zdjęciach poniżej tj.:

 

Lotion Placent' Alan

Formuła  ekstraktu białka, zapobiegająca głównie wypadaniu włosów. Formuła oparta jest na wyciągu z łożyska zwierzęcego (łac. placenta),które jest bardzo bogate między innymi  w białko zwane keratyną, czyli głównego budulca włosów i skóry głowy. Wyciąg dla Placent' Alan pozyskuje się z łożyska zwierzęcego w odpowiednim czasie, gdy łożysko jest najbardziej zasobne w keratynę i jej pochodne. Wyciąg jest nieporównywalnie bogatszy w keratynę , niż jego  pseudo odpowiedniki pozyskiwane w inny sposób. Dlatego wyciąg ten jest bardzo cenny i trudno dostępny. Działanie białek z placenty jest bardzo szerokie i nie ocenione. np. po chemii. Białka te wpływają wysoce  regenerująco na wnętrze cebulek włosów stymulując je i pobudzając do wzrostu. Efekty widoczne są  po kilku zabiegach. Dzięki bliźniaczym białkom występującym w Placent Alan, jak  i w ludzkiej skórze, są one   najdoskonalszą formą regeneracji nie tylko włosów, ale i samej skóry.

 

Sposób użycia: Zawartość ampułki wcierać we włosy i skórę głowy po uprzednim umyciu ich szamponem amfoterycznym Placent'Alan.  Nie spłukiwać.

Pojemność: 10 x 10 ml

 

 

Szampon amfoteryczny  Placent'Alan Cream

Dzięki niezwykłym właściwościom placenty  szampon  skutecznie eliminuje i hamuje wypadanie włosów. Dzięki właściwościom amfoterycznym szampon  potrafi także skutecznie regenerować włosy w środowisku zasadowym jak i kwaśnym. Szampon jest  skuteczny dla szybkiej odbudowy  włosów o wolnym wzroście, wysuszonych, osłabionych, np. po chemii. Może być stosowany do każdego rodzaju włosów.

Sposób użycia: Niewielką ilość szamponu nanieść na włosy, wmasować i spłukać. Czynność powtórzyć.

Pojemność: 250 ml

 

 

Co należy zrobić aby zdobyć jeden z tych zestawów?

 

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji. Polub nasz fanpage jeśli nie jesteś jeszcze jego Fanem. 

Po 2. Wykonaj następujące zadanie – wejdź na stronę www.leader-europe.com zapoznaj się z produktami marki Alan Jey i napisz, który produkt spodobał się Tobie najbardziej i dlaczego oraz czy uważasz, że byłby on idealny do Twoich włosów.

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w temacie tego maila należy wpisać:  konkurs Alan Jey

UWAGA: 3 osoby, które wybierze redakcja z nadesłanych prac będą miały okazję zdobyć jeszcze jedną nagrodę od marki Alan Jey tj. maskę do włosów o pojemności 500 ml z owocowej linii Fleir Alana Jey. W tym celu każda z osób zdobywająca zestaw dwóch produktów opisanych powyżej, powinna stosować je po ich otrzymaniu i po zakończeniu testowania zamieścić recenzję na temat efektu stosowanych produktów i o samych produktach - na tej stronie jako komentarz. W tym celu należy zalogować się w naszym serwisie, a osoby które wcześniej nie robiły tego muszą najpierw przejść proces rejestracji – obie te funkcje dostępne są w prawej górnej części naszego portalu. Z zamieszczonych poniżej na tej stronie recenzji, redakcja nagrodzi autora najciekawszej.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 19 stycznia 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 4 lutego 2015 roku włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są 3 zestawy kosmetyków marki Alan Jey, których opisy  i grafiki znajdują się powyżej przy opisie konkursu.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 3 osób, które wybierze redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

8. Autorzy wybranych przez redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w akcji konkursowej zestawy kosmetyczne nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich zestawów. Jednocześnie Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

10. Zestawy kosmetyczne nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

11. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

12. Redakcja przedstawi autorów wybranych zgłoszeń konkursowych na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 9 lutego 2015 roku.
Komentarze
2015-03-27 11:46:02
~jakrozabezkolcow Lioton Placent Alan Jey (10x10ml)
Drugim kosmetykiem ,którego otrzymałam do Testowania był Bioton zawarty w dziesięciu kapsułkach.
• Opakowanie
Kolejny kosmetyk firmy Alan Jey bazuje na tej samej szaro-granatowej grafice. Ampułki Liotonu zostały umieszczone w papierowym pudełku. Sam Lioton umieszczono w ciemno szklanych, dużych ampułkach .
• Zapach
Zapach określiłabym jako przyjemny dla doznań węchowych, lekki i ziołowy. Jeśli chodzi o ten aspekt testowania, daje kolejny plus nowej marce na rynku.
• Konsystencja
Skład każdej z ampułek Liotonu stanowi przeźroczysta substancja. Ogromnym atutem Liotonu jest jego skład, bazujący na wykorzystaniu takiej substancji jak naturalnej keratyny.
• Stosowanie
Pierwszy etap stanowi zastosowania to dokładne umycie głowy szamponem re rewitalizującym Alan Jey. Następnie ostrożnie otwieramy jedną z ampułek, w tym celu używamy cienkich rękawiczek. Substancję wcieramy w głowę, masując całą powierzchnie delikatnie. Dla wzmocnienia efektu nakładałam ręcznik na głowę trzymając tak włosy ok. kwadransa. Odżywione włosy po kuracji wystarczy wysuszyć. W ten prosty sposób osiągamy domowy zabieg Spa dla włosów.
• Efekt
Po zastosowaniu Liotonu zauważyłam u siebie poprawę kondycji włosów , większą odporność na łamanie i na uszkodzenia. Po zastosowaniu kuracji w tym Liotonu moje włosy , na całej długości lśnią. Lakier lub spray, który stosowałam do tej pory nie jest już potrzebny. Kosmetyki sprzyjają również łatwej i długotrwałej stylizacji włosów, nie elektryzują się po umyciu.

Podsumowując muszę przyznać że miałam przyjemność stosować ,najlepsze produkty do włosów jakie stosowałam do tej pory. Pierwsze efekty zauważyłam już po pierwszym zastosowaniu, pełna radości i dobrych myśli obserwowałam zachodzące zmiany. Po dwóch tygodniach stosowania moje włosy zbliżyły się do ideału, jaki pragnę osiągnąć. Jeszcze nigdy nie były tak lśniące, puszyste i miękkie w dotyku.
2015-03-27 11:44:41
~jakrozabezkolcow Miałam okazje i przyjemność przetestować Szampon Placent Alan Jey creama shampoo oraz Lioton Placent Alan Jey. Wymienione kosmetyki oceniłam pod względem pięciu kategorii : opakowania, zapachu, konsystencji, stosowania oraz efektu.
Szampon Placent Alan Cream (250ml)
• Opakowanie
Opakowanie szamponu stanowi solidna plastikowa butelka z specjalną zatyczką umożliwiającą dozowanie kosmetyku. Na odwrocie kosmetyku znajduje się dokładna instrukcja stosowania szamponu. Buteleczka może przypaść do gustu klienta gdyż granatowo- szara grafika wzajemnie ze sobą współgra kolorystycznie i wizualnie.Kolejny atut szamponu zauważalny od pierwszego użycia to duża zawartość bo aż 250ml kosmetyku, które zapewnia optymalne użytkowanie.
• Zapach
Aromat szamponu bardzo mi się spodobał, cenie sobie zapachy lekkie i delikatne. Zapach szamponu nie podrażnia zmysłu węchu, z pewnością zadowoli oczekiwania wymagających klientów.
• Konsystencja
Szampon ma konsystencje płynną, biały i delikatny płyn z łatwością aplikuje się na włosy. Skład kosmetyku, bogato wyselekcjonowanych substancji i ekstraktów nie powoduje reakcji uczuleniowych.
• Stosowanie
Podany szampon stosowałam kilka razy w tygodniu najczęściej rano przed wyjściem na zewnątrz. Szampon bardzo przydał mi się do w masażu włosów. Jak zawsze do tej pory dwukrotnie zastosowałam szampon podczas jednego użycia. Pierwszy raz usuwa bowiem wszystkie zanieczyszczenia, brud oraz wszelkie szkodliwe czynniki. Drugie mycie miało na celu wzmocnienie efektu, dotarcie do cebulek włosów. Kosmetyk mogę polecić osobą o skórze alergicznej i wrażliwej, znakomicie radzi sobie z wszelkimi wymaganiami oraz potrzebami skóry.
• Efekt
Z włosów matowych i wypadających moje włosy przeistoczyły się dosłownie w puszyste i błyszczące pasma od nasady aż po końce. Dodatkowe zmiany jakie zaszły po kuracji to zmniejszenie wypadania włosów, już tak się nie łamią. Podczas szczotkowania w dotyku są gładkie, nawilżone. Dawne suche włosy odeszły w niepamięć.
2015-03-25 17:59:09
~Aneczka33 Lotion ALan Jey to szary kartonik...
2015-03-25 17:58:22
~Aneczka33 to szary kartonik, który mieści w sobie 10szklanych ampułek o pojemności 10 ml. Płyn ma intensywny ziołowy zapach, który przez pewien czas utrzymuje się na włosach. . Zawartość całej ampułki nanosiłam na umytą skórę głowy, po czym wykonywałam dwuminutowy masaż. Po aplikacji czułam lekkie rozgrzewanie i szczypanie, natomiast mimo zawartości alkoholu w składzie kuracja nie wywołała podrażnienia skóry głowy. Produkt nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego ich przetłuszczania.Już po kilku dniach zmniejszyła się ilość traconych włosów, po ok. tygodniu powróciłam do normalnego stanu,gdzie wypada ich kilka.Zdumiałam się gdy podczas mycia, wypadło mi ich znacznie mniej, niż zwykle.Całość kuracji dała genialne efekty - włosy są mocniejsze, wytrzymalsze, przestały być sianowate.Nie tylko hamują wypadanie, stymulują odrost, ale też powodują całkowitą ich regenerację.
2015-03-25 17:57:51
~Aneczka33 Lotion ALan Jey
2015-03-25 17:46:11
~Aneczka33 Szampon amfoteryczny Alan Jey to szampon idealny! Jednocześnie myje i dba o włosy. Włosy są na prawdę czyste i świeże po jego użyciu, po wysuszeniu sypkie i w widocznie lepszej kondycji. Nie wysusza włosów, a to dla mnie bardzo ważne gdyż mam kręcone włosy i po umyciu włosów innymi produktami często mam problem z sianem na głowie, po tym szamponie nie mam z tym problemu! Dużą zaletą jest również zapach, który przy leczniczych szamponach bywa nieprzyjemny tym razem zapach jest bardzo przyjemny. Opakowanie również mi odpowiada ,butelka jest odpowiednia .
Co do zapobiegania wypadaniu włosów- ten szampon na prawdę działa! Fakt- włosy mi nadal wypadają ale już nie w takich ilościach! W końcu włosy nie zapychają odpływu pod prysznicem ...
Szampon bardzo dobrze się pieni, jest bardzo wydajny, wystarczy nanieść małą ilość na skórę głowy i wmasować i spłukać. Jest to bardzo dobry szampon do włosów, który ewidentnie spełnia obietnice producenta.Używanie go jest przyjemne,cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości.Na stałe zagości w mojej łazience
2015-02-17 09:38:02
~Aneczka33 Kosmetyki do testów otrzymałam, pierwsze użycie już za mną :)
2015-02-10 14:44:35
~Redakcja serwisu Oto osoby, które zdobywają zestawy:

1. Katarzyna Kober
2. Katarzyna Kuźnicka
3. Anna Pantoł
2015-02-04 09:00:39
~Aneczka33 Czekam na wyniki bo nagroda fantastyczna :)
2015-01-19 19:18:38
~szakirka jesteście po prostu niesamowici ,kolejna świetna akcja ,firmy nie znam ,a moje włosy wołają o pomoc :)
2015-01-19 17:27:55
~wiki2011 Pierwszy raz słyszę o marce, ale byłam na ich stronie i widzę że mają ciekawe na prawdę produkty. Te składy, choćby ten produkt opisany powyżej lotion i szampon, bardzo ciekawe.
2015-01-19 06:57:16
~Aneczka33 Kolejna ciekawa akcja :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl