Reklama
Przygotowania do wiosny - konkurs z marką Eveline

Pogoda za oknem przeplata się – raz ciepło i słonecznie, a innym razem zimno i ponuro. Mimo wszystko pogoda na zewnątrz i przyroda coraz częściej daje nam znaki oraz dowody tego, że wiosna zbliża się do nas. To dla nas sygnał do tego, że należy rozpocząć powoli pracę nad swoim ciałem, które w zimę zostało nieco zaniedbane. Nadejście wiosny zawsze daje dużo energii i chęci do działania. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, który mamy nadzieję będzie dobrym początkiem sezonu, i który zmobilizuje do działania.

 

 

To za sprawą super atrakcyjnych, wielofunkcyjnych zestawów, których produkty pozwolą kompleksowo podejść do tematu przedwiosennych przygotowań. Nasi czytelnicy mają okazję zdobyć w konkursie zestawy kosmetyczne od marki Eveline Cosmetics, które dzięki szerokiej gamie preparatów pozwolą kompleksowo zadbać o ciało – w sam raz na nadejście wiosny. Czytelnicy naszego serwisu mogą starać się o zdobycie jednego z 3 zestawów marki Eveline Cosmetics,  które składają się z sześciu kosmetyków tj.:

1. Balsam intensywnie regenerujący Body Glam Żurawina & Cytryna

2. Termoaktywne serum wyszczuplające Slim Extreme 3D

3. Regenerujący krem-opatrunek do rąk Extra Soft SOS

4. Luksusowe masło do ciała Argan & Vanilia SPA Proffesional

5. Luksusowy krem-serum do rąk i paznokci Argan & Vanilia

6. Odmładzająca maseczka z diamentami i 24k złotem SOS Odnowa Komórkowa


 

 

 

Co należy zrobić aby zdobyć taki zestaw?

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebook-u.

Po 2. Wykonaj zadanie tj. dokończ następujące zdanie – „Przystępuję do wiosennych przygotowań z Eveline Cosmetics, ponieważ ..."

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w temacie maila należy wpisać:  zgłoszenie Eveline Cosmetics

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 19 lutego 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 8 marca 2015 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są 3 zestawy marki Eveline Cosmetics w skład których wchodzi 6 preparatów tej marki, wymienionych powyżej w opisie konkursu oraz w ilustracji graficznej.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 3 osób, które wybierze redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń.

7. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej opisane powyżej zestawy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich zestawów. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów kosmetycznych przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

10. Zestawy kosmetyczne nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

11. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

12. Redakcja przedstawi trzech autorów wybranych zgłoszeń konkursowych w komentarzu do tej strony oraz  na fanpage portalu serwisuroda.pl dnia 12 marca 2015 roku.

 

 

Komentarze
2015-03-18 12:42:13
~Beatris20 Gratuluję i zazdroszczę tego świetnego zestawu :)
2015-03-17 22:02:01
~wiki2011 Gratulacje, bardzo fajne zestawy, niestety nie udało się tym razem.
2015-03-12 20:00:32
~Redakcja serwisu Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Otrzymaliśmy w nim rekordową liczbę zgłoszeń, co oznacza że konkurs spodobał się wielu z Was. A oto 3 osoby, które wybraliśmy ostatecznie co nie było takie łatwe w tym przypadku, dlatego wybór podzieliliśmy na 3 etapy.

3 zestawy Eveline Cosmetics wędrują do:

1. Monika Tykadłowska
2. Aleksandra Filipowska
3. Alicja Zeidler

Gratulujemy i jednocześnie prosimy wymienione Panie o potwierdzenie pełnych danych do wysyłki zestawów, przesyłając je na nasz adres - konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie: "Eveline rozwiązanie". Dane te należy przesłać z tego samego adresu e-mail, z którego było przesyłane do nas zgłoszenie konkursowe.
2015-03-11 07:50:52
~Ewelina Ząbek uff w końcu udało się dodać komentarz,do tej pory nie widziałam okienka do wpisu a teraz jest jupii:D mozna będzie komentować...a swoją drogą ciekawy konkurs ,fajne kosmetyki teraz pozostaje czekać na wyniki
2015-02-27 11:41:13
~Sylwia Lompart Świetny konkurs muszę pomyśleć nad odpowiedzią :D
2015-02-25 11:34:13
~Beatris20 I ja wziełam udział :) Również lubie ta firmę i z zadowoleniem przyglądam sie jak zdobywa rynki również w krajach zachodniej Europy :) Doceniają ją już wszedzie bo ma świetne kosmetyki .
2015-02-20 19:27:49
~szakirka Świetny konkurs ,udział wzięty .Zestawy naprawdę są interesujące ,a firmę Eveline lubię ,zawsze coś fajnego od nich kupię z chęcią te produkty na sobie bym przetestowała ,bo z tego zestawu nic jeszcze nie miałam ;)
2015-02-20 09:47:15
~wiki2011 Wspaniały konkurs, ze wspaniałymi nagrodami. Udział wzięty teraz tylko trzeba spokojnie czekać na wyniki ;-)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

AGE PREVENT Cream
Krem anti-aging do twarzy

Produkt o wielokierunkowym działaniu przeciwstarzeniowym.

AGE PREVENT Peeling
Peeling enzymatyczno-chemiczny

Preparat  o delikatnym działaniu złuszczającym i wyrównującym koloryt.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Wysoka jakość, odważne, nowoczesne kolory i w 100% organiczne składniki – tak po krótce można zdefiniować nową markę kosmetyczną na polskim rynku. UND GRETEL, bo o niej mowa, od stycznia...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl