MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015

Wiosna, to będzie piękny czas. Makijaż w tym sezonie przybierze tonację różu w hipnotyzującym  wręcz nasyceniu. Kolor – najpierw jakby zdjęty z bladych różanych pąków w kwitnącym ogrodzie – rozwija się i pokazuje wnętrze płatków. Uwodzi formą i pastelowymi barwami. To one właśnie będą przewodnim tematem naszego makijażowego konkursu inspirowanego kwiatami. Teraz kiedy rozpoczyna się wiosna, budzący się do nowego życia świat - wita nas paletą kolorów przepięknych kwiatów.

 

 

 

Lubisz nadawać życiu kolorów, odmieniać ludzkie oblicze poprzez nowy wyraz twarzy, a wszystko to za pomocą wyjątkowych zmysłów estetyki, wyczucia prostoty i elegancji? Jeśli makijaż to Twoja pasja, bez względu na to czy zajmujesz się nim zawodowo czy też amatorsko, zapraszamy do udziału w tej specjalnej akcji. Stwórz swoją unikalną i wyjątkową propozycję makijażu WIOSNA LATO 2015 zainspirowanego kwiatami. Następnie zdjęcie tej propozycji prześlij do nas. Z wszystkich nadesłanych prac, redakcja naszego serwisu wybierze 6 najciekawszych tj. 3 prace osób zajmujących się makijażem zawodowo i 3 osób zajmujących się nim amatorsko.

 

W konkursie MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015 przygotowaliśmy wiosenne nagrody, które obejmują zestawy kosmetyków Dr Irena Eris PROVOKE.

Linia kosmetyków do makijażu Dr Irena Eris PROVOKE to harmonijne i wysublimowane połączenie pielęgnacji z makijażem. Wszystkie produkty, poza właściwościami upiększającymi, wzbogacone zostały o formuły pielęgnacyjne. Te wysoko zaawansowane i przetestowane dermatologicznie kosmetyki, pozwalają stworzyć piękny, trwały i niepowtarzalny makijaż, jednocześnie dbając o kondycję skóry. Różnorodne konsystencje, szeroka gama ponadczasowych, subtelnych oraz wyrazistych odcieni, sprawiają, że każdy makijaż staje się przyjemnością. Obok szerokiej palety klasycznych barw w Dr Irena Eris PROVOKE znajdują się także propozycje sezonowe, oparte na najnowszych trendach, dając tym samym możliwość kreowania modnych looków.

Nagroda - zestaw kosmetyków Dr Irena Eris PROVOKE z wiosennej kolekcji składa się z:

ROSSETTE for EYE&CHEEK – to multifunkcyjny puder do oczu i na policzki, stworzony z kombinacji kolorów pasujących do każdego typu karnacji. Ciepła morela zapewnia blask, wyrazista fuksja – odświeża, mocny amarant dodaje chłodu potrzebnego w letnie dni.  Razem tworzą trio doskonałe. I jeszcze kropka nad „i”: mikroskopijne cząsteczki rozświetlające, które sprawiają, że cera zyskuje subtelny blask.

ROSY EYESHADOW 01 champagne rose – pastelowy cień do oczu i kości policzkowych. Nałożony na powieki, stworzy subtelny makijaż oka. Zastosowany na policzki rozświetli cerę, dodając bladoróżowego blasku karnacji i jasnej, i ciemnej.

ROSY EYESHADOW  02 tea rose – może posłużyć i jako róż, i jako kolor na powiece. Zaaplikowany  jako cień zapewnia makijaż nude, nałożony na kości policzkowe podkreśli i wymodeluje twarz, doda blasku i świeżości. Może być stosowany na sucho dla delikatnego metalicznego wykończenia lub na mokro, by uzyskać intensywny kolor i połysk.

 

 

Poza tym w skład całego zestawu wchodzą również:

RADIANCE Fluid rozświetlający SPF 15 - ivory 110

Korektor rozświetlający ILLUMINATING CONCEALER N° 1

Maskara wydłużająca LONG LASHES MASCARA – black

Pomadka matująca REAL MATT LIPSTICK – madame beige N° 605

 

Wartość rynkowa całego jednego zestawu wynosi - 491 zł

 

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w tej akcji i zdobyć zestaw PROVOKE?

 

Po 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebook-u.

Po 2. Wykonaj zadanie tj.:

Stwórz swoją unikalną i wyjątkową propozycję makijażu WIOSNA LATO 2015 zainspirowanego kwiatami. Zrób zdjęcie tej propozycji i prześlij je do nas. Przesyłając go automatycznie poświadczasz, że jesteś autorem tej pracy i nie łamiesz praw autorskich innych osób.

Zadanie to wraz podaniem autora pracy oraz kategorii zgłoszenia (amator, profesjonalista) należy przesłać na nasz e-mail – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   W temacie maila należy wpisać:  MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015 …….. (w miejscu pola wykropkowanego należy wybrać i wpisać: amator lub profesjonalista)

UWAGA:
Przesłane zdjęcie nie może być większe niż do 1MB.
amator – to osoba, która makijaż wykonuje tylko dla własnych celów niezarobkowych
profesjonalista – to osoba, która zajmuje się wykonywaniem makijażu dla celów zarobkowych

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 23 marca 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook-u wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie.

3. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 30 kwietnia 2015 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest 6 zestawów Dr Irena Eris PROVOKE w skład których wchodzą preparaty wymienione powyżej, na tej stronie.

6. W niniejszej akcji zostaną nagrodzone zgłoszenia konkursowe 6 osób, które wybierze redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

7. Każda osoba przesyłająca propozycję makijażu w formie zdjęcia wyraża zgodę na jego publikację  na łamach portalu www.serwisuroda.pl oraz jego fanpage f/SerwisUrodapl wraz z podaniem jego autora, dla celów związanych z przeprowadzeniem tego konkursu. Redakcja niniejszego portalu może podjąć decyzję w dowolnym momencie trwania tej akcji o publikacji danej puli nadesłanych zdjęć w celu wytypowania prac przez czytelników i fanów portalu – jako działanie w ramach półfinału lub finału tej akcji. Decyzja ta będzie uzależniona od ilości nadesłanych prac.

8. Autorzy wybranych przez Redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu www.serwisuroda.pl.

9. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej opisane powyżej zestawy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich zestawów. Jednocześnie redakcja portalu www.serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawów kosmetycznych przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

10. Zestawy kosmetyczne nie mogą być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

11. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

12. Redakcja przedstawi sześciu autorów wybranych zgłoszeń konkursowych w komentarzu do tej strony oraz na fanpage portalu www.serwisuroda.pl do dnia 17 maja 2015 roku.


Komentarze
2015-05-27 19:06:42
~Redakcja serwisu #‎Rozwiązanie‬ MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015

Jak pisaliśmy już wcześniej wybór nie był łatwy. Redakcja miała dylemat nie mały ponieważ otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń w tej akcji. Jednak Wasze głosy w 2 etapie pomogły nam w ukierunkowaniu i ostatecznym wyborze. Poniżej podajemy zwycięzców.

> Kategoria Amator:
1. Klaudia Wójcicka
2. Klaudia Mendyk
3. Wiesia Maziarczyk

> Kategoria Profesjonalista:
1. Justyna Kołodziej
2. Kamila Patyna
3. Karolina Hardek

W tej kategorii redakcja postanowiła o przyznaniu dodatkowej nagrody dla pracy - Agnieszki Leszko. Będzie nią zestaw kosmetyczny produktów pielęgnacyjnych.

Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Poziom zgłoszeń był bardzo wysoki. Powyżej wymienione Panie prosimy o przesłanie pełnych danych do wysyłki nagród na adres konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w tytule "MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015 - Rozwiązanie".
2015-04-21 21:04:18
~szakirka Myślę ,że teraz z czasem troszkę gorzej u każdego ,wszak wiosna nastała i więcej czasu spędzamy czy to na spacerach łapiąc promienie słoneczka ,czy też pracując na ogródkach działkowych ,albo jeszcze inne powody mamy i czasu nam na wszystko brakuje ,jednak jeszcze ważny jest dobry sprzęt ,który ten makijaż wspaniale odzwierciedli .
2015-03-31 10:54:49
~Beatris20 Bardzo fajny, ambitny konkurs gdzie nawet amyatorzy mogą się wykazać, aktaulanie brak mi czasu bym mogła usiąść , pomyśleć i wykonać taki wiosenny makijaż , ale życzę wszytskim powodzenia. Warto się wykazać i powalczyć.
2015-03-30 19:41:27
~szakirka Wspaniała nagroda , uwielbiam wszystkie produkty tej firmy , ogromnie cieszę się z wszelakich nowości .
2015-03-26 13:18:18
~wiki2011 Redakcjo - wspaniały konkurs! Nagrody są porywające, dlatego żałuję bardzo, że w tym przypadku nie mogę się wykazać, a oszukiwać nie będę bo to nie w moim stylu.
2015-03-23 12:36:44
~Ewelina Ząbek a co tam szkodzi zrobiłam make up i wysłałam jako amatorka :D...próbować nigdy nie zaszkodzi ....Powodzenia życzę ;)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl