Reklama
Odgadnij pod którą pisanką znajduje się nagroda!

Kolorowe pisanki mają bardzo długą tradycję Wielkanocną. Ich wzory są często unikalne i jednocześnie charakterystyczne dla różnych regionów naszego kraju. W naszym świątecznym konkursie stały się one głównym motywem niniejszej zabawy, dzięki której można zdobyć atrakcyjny zestaw kosmetyczny. Znajdują się w nim produkty nowej marki, która zupełnie niedawno pojawiła się na rynku.

 

 

 


Poniżej znajduje się 29 kolorowych pisanek. Pod jedną wybraną z nich, ukryta jest  nagroda w formie zestawu, który składa się z przedstawionych na poniższym zdjęciu kosmetyków tj.:

- Krem do twarzy na noc marki Biolaven

- Płyn micelarny marki Biolaven

- Krem-maska do rąk i paznokci marki Eveline

- Odżywczy krem do twarzy marki Eveline

 

 

Zastanów się pod którą pisanką znajduje się właśnie ten zestaw. Jeśli już wiesz, który numer pisanki kryje niespodziankę oznacza to, że możesz przystąpić do konkursu.

 

 

Poniżej znajdują się kroki, według których należy przejść proces zgłoszenia w tym konkursie aby było ono ważne.

Krok 1. Udostępnij informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku, udostępniając wpis z naszego fanpage, informujący o uruchomieniu tej akcji.

Krok 2. Pod wpisem na naszym fanpage ( fb/SerwisUrodaPl ), w którym informujemy o uruchomieniu tej akcji i do którego jest załączona grafika z 29-ma kolorowymi pisankami, podaj tylko jeden numer, pod którym Twoim zdaniem znajduje się zaprezentowany powyżej zestaw kosmetyczny oraz nazwę działu z naszego serwisu, w którym prezentujemy nową markę kosmetyczną Biolaven. Możesz zamieścić tylko jeden taki komentarz pod tym wpisem.

UWAGA: Nie uwzględniamy komentarzy konkursowych, które zostały edytowane w trakcie trwania akcji.

Krok 3. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi być lub zostać Fanem naszego fanpage.

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa rozpoczyna się dnia 6 kwietnia 2015 roku od godziny 12:00. Tylko od tego terminu można rozpocząć realizację zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Każda osoba biorąca udział w tej akcji musi udostępnić na swoim prywatnym profilu na facebook wpis informujący o wzięciu udziału w tym konkursie i musi zostać naszym Fanem.

3. Zgłoszenia konkursowe zrealizowane w sposób opisany powyżej należy zamieszczać do dnia 10 kwietnia 2015 włącznie.

4. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.

5. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest zestaw kosmetyczny przedstawiony  powyżej czyli na tej stronie, w opisie akcji konkursowej.

6. W niniejszej akcji zostanie nagrodzone zgłoszenie konkursowe  jednej osoby, która jako pierwsza wskaże prawidłowy numer pisanki, pod którą ukryty jest zestaw. Każda osoba zgłaszająca udział na zasadach opisanych powyżej, może wytypować tylko jeden numer i tylko raz tj. w komentarzu do wpisu na fanpage portalu serwisuroda.pl, informującego o tej akcji.

7. Informacja o tym pod którymi numerem pisanki znajduje się zestawy, redakcja portalu serwisuroda.pl przedstawi dnia 14 kwietnia 2015 roku.

8. Osoba, która spełni  warunki tego konkursu, zdobywając zestaw wymieniony powyżej na tej stronie, wyraża zgodę na wymienienie jej imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji automatycznie zamieszczając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili, kiedy jej zgłoszenie wygrywa.

9. Osoba zdobywająca w tej akcji konkursowej opisany powyżej zestaw nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do niej zestawu. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej, ani wymienić na pieniądze.

10. Redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem zestawu przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

11. Redakcja poda osobę, która właściwie wytypowała numery pisanki tj. zgodnie z kluczem opisanym powyżej oraz na zasadach tej akcji, dnia 14 kwietnia 2015 roku.

12. Osoba zdobywająca zestaw konkursowy powinna po podaniu jej  imienia i nazwiska (pseudonimu) na fanpage portalu serwisuroda.pl, przesłać następujące informacje weryfikujące i umożliwiające przesłanie zestawu:

- nazwa i adres swojego profilu na  facebook, z którego na naszym fanpage został wytypowany właściwy numer oraz podana właściwa lokalizacja materiału prezentującego markę Biolaven;

- imię i nazwisko oraz dane adresowe do wysyłki nagrody;

- numer pisanki, który upoważnia do otrzymania nagrody.

Dane te należy przesłać na nasz adres mailowy – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w temacie maila wpisując „Pisanka ROZWIĄZANIE”Komentarze
2015-04-14 11:00:55
~Redakcja serwisu Nagroda w postaci zaprezentowanego zestawu była ukryta pod numerem pisanki 28.

Kilka osób wskazało ten numer, jednak tylko jedna zrobiła to jako pierwsza, spełniając wszystkie warunki tej akcji - jest nią Pani Marzena Lipińska. GRATULUJEMY!

Prosimy o przesłanie danych adresowych do wysyłki nagrody na nasz e-mail: konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie "Konkurs - Pisanki rozwiązanie"
2015-04-09 21:59:36
~szakirka piękne te państwa pisanki ,ciekawe komu szczęście dopisze :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl