Napisz która propozycja bielizny najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość!

To jak wyglądamy, w co się ubieramy i jakimi przedmiotami się otaczamy jest jednym z elementów, który mówi innym o nas, o naszej osobowości. Odzież którą nosimy na co dzień i od święta ujawnia wiele szczegółów o naszych preferencjach estetycznych. Bielizna wciąż uchodzi za coś intymnego i tak bardzo osobistego, więc podążając tym tropem, to właśnie ona powinna powiedzieć najwięcej o jej  właścicielu. Co nasze propozycje powiedzą o Tobie? Zobaczmy!

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy 8 wzorów bielizny i strojów kąpielowych marek Panache, dostępnych do miseczki K, które odzwierciedlają zupełnie różne style – zarówno ze względu na cel ich przeznaczenia, jak również samą formę. Zastanów się, która z tych propozycji najbardziej odzwierciedla Twoją osobowość oraz urodę i opisz to - stosując ciekawą i przekonującą argumentację. Więcej na temat oferty marek Panache i brafittingu dowiesz się ze strony Panache.

 

Najciekawsze zgłoszenie nagrodzimy!

Autorka opisu, który najbardziej spodoba się redakcji, otrzyma wybrany przez siebie komplet bielizny lub stroju kąpielowego.

 

1. Anya Stripe Swim  by Panache                  2. Chi Sculptresse by Panache3. Hattie Cleo Swim by Panache                  4. Maddie Spot Cleo  by Panache

 

5. MatildaCleoSwim by Panache                  6. OdetteBlack by Panache

 


7. Panache Sport                  8. Porcelain Elan by Panache

 

 

 

Co należy zrobić aby zgłoszenie w tej akcji było ważne?

Opisz, która z 8 przedstawionych powyżej propozycji bielizny najbardziej odzwierciedla Twoją osobowość oraz urodę, stosując ciekawą i przekonującą argumentację. Pamiętaj - podaj w tym opisie numer i nazwę bielizny do której nawiązujesz.

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na nasz e-mail tj.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   W temacie maila należy wpisać: Zgłoszenie – Konkurs Panache

Miło będzie nam jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji, udostępniając informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku.

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal www.serwisuroda.pl. Rozpoczyna się ona dnia 3 maja 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 24 maja 2015 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez Redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

3. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest jeden komplet bielizny lub strój kąpielowy marek Panache wybrany przez laureatkę konkursu z zaznaczeniem, że jeśli producent nie będzie w stanie dostarczyć wybranego modelu ze względu na braki magazynowe to dostarczy w zamian inny model zatwierdzony przez laureatkę konkursu. Laureatka zostanie poproszona o potwierdzenie rozmiaru w markach Panache. Jeśli nie będzie go znać to zostanie skierowana na bezpłatną konsultację brafittingową do najbliższego salonu oferującego marki Panache.

5. W niniejszej akcji zostanie nagrodzone zgłoszenie konkursowe 1 osoby, którą wybierze redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń. Wygranej nie można przenieść na inną osobę w trakcie trwania akcji konkursowej.

6. Autorka wybranego przez redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszenia wyraża zgodę na wymienienie jej imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji, automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu serwisuroda.pl.

7. Osoba zdobywająca w tej akcji konkursowej opisaną powyżej nagrodę nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do niej tej nagrody. Jednocześnie redakcja portalu www.serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

8. Nagroda nie może być wymienione na pieniądze w żadnej z sytuacji.

9. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

10. Redakcja przedstawi autorkę wybranego zgłoszenia konkursowego w komentarzu do tej strony oraz na fanpage portalu serwisuroda.pl do dnia 2 czerwca 2015 roku.

11. Bądź na bieżąco informowana/ny o podobnych konkursach organizowanych przez nasz serwis, dołącz do Fanów naszego fanpage.

 

Komentarze
2015-06-10 17:47:23
~Redakcja serwisu Rozwiązanie‬ KONKURS z marką bielizny Panache

Przypominamy, że w tym konkursie nagrodę zdobyła: Katarzyna Janik

Gratulujemy!
2015-05-04 22:34:07
~szakirka Wszystkie propozycje piękne ,muszę zastanowić się co wybrać :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Miniony rok 2020 postawił przed nami nowe wyzwania, spowodował liczne zmiany w funkcjonowaniu, nie zawsze łatwe do zaakceptowania, wymagające nowych rozwiązań i świeżego spojrzenia. Nowy rok 2021 przynosi kolejne istotne dla branży wydarzenia. Spółka Health and Beauty Media podjęła decyzję o nowej lokalizacji organizowanych...
B2Beauty Trends Show to event poświęcony branży beauty w Polsce. To nie tylko najlepsi wystawcy i bogata oferta skierowana do przedstawicieli biznesu, ale także kompleksowe warsztaty i konferencje, będące trampoliną do rozwoju! Już 6 maja 2021 roku (uwaga nowy termin) zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

W styczniu bezpłatny serwis VOD ARTE po polsku pokazuje uznane, fabularne i dokumentalne filmy kobiece, prezentowane na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym „Motherland” Tomasa...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl