Reklama
MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015 - wytypuj swoją faworytkę!

Okazuje się, że makijażem zajmuje się wiele osób i to nie tylko związanych z nim zawodowo. Makijaż jest dla wielu inspiracją, przyjemnością, zabawą, oderwaniem od codzienności. W pewnym momencie może stać się czymś więcej niż tylko zajęciem po godzinach. Tak było w przypadku tych, dla których dziś makijaż stanowi główny filach kariery zawodowej. Przyjemność, która stanowi źródło rozgłosu i zarobek. Jednak w naszym konkursie największą grupę stanowią amatorzy.

 

 

 

Patrząc na prace wielu amatorów, redakcja naszego serwisu była zdumiona ich poziomem. Niektóre prace są takie jakby wyszły spod rąk specjalisty. Gratulujemy Wam tej pasji. Dziękujemy za wszystkie otrzymane prace. Zgłoszenia amatorów zdominowały zdecydowanie nasz konkurs. Otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń, bardzo dobrych zgłoszeń i dlatego trudno nam podjąć ostateczną decyzję. Zgodnie z regulaminem tej akcji redakcja podjęła decyzję, że w wyborze ostatecznych zwycięzców poprosi o pomoc naszych Czytelników oraz Fanów. Wasze głosy oddane na nadesłane do nas propozycje będą miały wpływ na ostateczny wynik. Z nadesłanych wszystkich ważnych prac wybraliśmy po 6 najciekawszych dla dwóch kategorii tj. profesjonalista i amator.

Poniżej znajdują się wytypowane prace przez redakcję. Wytypuj te, które Twoim zdaniem zasługują na miano najlepszych w kategorii amator i profesjonalista! Każda osoba może wskazać tylko jednego autora pracy dla dwóch kategorii.

 

Kategoria Amator



1. Agnieszka Merklinger

 

2. Alicja Aleksandra Głuszak

 

3. Klaudia Mendyk

 

4. Klaudia Wójcicka

 

5. Wiesia Maziarczyk

 

6. Katarzyna Zymiak

 

 

 

Kategoria Profesjonalista



1. Beata Jarosz

 

2. Karolina Hardek

 

3. Kamila Patyna

 

4. Justyna Kołodziej

 

5. Jagoda Meller

 

6. Agnieszka Leszko



Komentarze
2015-05-27 19:07:37
~Redakcja serwisu #‎Rozwiązanie‬ MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015

Wasze głosy w 2 etapie pomogły nam w ukierunkowaniu i ostatecznym wyborze. Poniżej podajemy zwycięzców.

> Kategoria Amator:
1. Klaudia Wójcicka
2. Klaudia Mendyk
3. Wiesia Maziarczyk

> Kategoria Profesjonalista:
1. Justyna Kołodziej
2. Kamila Patyna
3. Karolina Hardek

W tej kategorii redakcja postanowiła o przyznaniu dodatkowej nagrody dla pracy - Agnieszki Leszko. Będzie nią zestaw kosmetyczny produktów pielęgnacyjnych.

Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Poziom zgłoszeń był bardzo wysoki. Powyżej wymienione Panie prosimy o przesłanie pełnych danych do wysyłki nagród na adres konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w tytule "MAKIJAŻOWE Inspiracje 2015 - Rozwiązanie".
2015-05-27 18:47:45
~szakirka makijaże piękne , zapewne niejedną osobę zainspirowały :)
2015-05-24 21:52:52
~julita Zdecydowanie najlepiej temat konkursu oddaje praca Katarzyna Zymiak - 6
2015-05-24 13:50:28
~Redakcja serwisu UWAGA: jak napisaliśmy w komentarzu do wpisu w utworzonym wydarzeniu dla tej akcji na naszym fanpage:

Opnie Czytelników i Fanów są punktem odniesienia dla redakcji w ostatecznym werdykcie. Należy zamieszczać je jako komentarz do tego wpisu lub w komentarzu do tej strony. Na Wasze głosy czekamy do 24 maja włącznie.
2015-05-22 10:48:08
~Beatris20 Ja głosuje na Katarzynę Zymiak i Justynę Kołodziej:)
2015-05-22 08:10:27
~Kasia Gryfin swoje głosy juz oddałam na FB .Amator Katarzyna Zymiak 6,profesionalista 1. Beata Jarosz Brawa należą sie każdej uczestniczce konkursu,jednak te dwa makijaże najbardziej trafiły w mój gust
2015-05-22 07:24:21
~Wiolacz Wiesia Maziarczyk nr. 5 ;))
2015-05-21 16:44:22
~marzena nr5 Wiesia Maziarczyk !!! ;)
2015-05-21 14:41:09
~basia Wiesia Maziarczyk nr5 .Piekne kolory
2015-05-21 08:48:50
~sandrazoń Typuję nr 5 Wiesia Maziarczyk
2015-05-20 22:22:37
~elciabb Nr. 5 Wiesia Maziarczyk
2015-05-20 17:59:46
~ozz Nr. 5 Wiesia Maziarczyk
2015-05-19 17:09:52
~szakirka A tutaj mamy wskazać czy na profilu fb ,bo ja już wczoraj wytypowałam swoje kandydatki właśnie tam :)
2015-05-19 13:21:28
~mctrish glosuje na Agnieszka Merklinger i Justyna Kołodziej
2015-05-19 10:12:46
~agnes31 głosuje na Agnieszka Merklinger i Kamila Patyna
2015-05-19 09:33:12
~Gosia Cichoń Witam :) Głosuje w kategroii amator na Agnieszka Merklinger
2015-05-18 23:54:11
~Damian Kategoria Amator: 5. Wiesia Maziarczyk
Kategoria Profesjonalista: 1. Beata Jarosz
2015-05-18 20:36:58
~ASIA ANIMATOR : Wiesia Maziarczyk nr 5
PROFESJONALIZM : Beata Jarosz nr 1
2015-05-18 12:56:28
~marzencia2007 kategoria amator: Agnieszka Merklinger
kategoria profesjonalista: Justyna Kołodziej
2015-05-18 12:38:52
~Krecica głosuje na Wiesie Maziarczyk, idealnie dobrane kolory :D, świetne wykonanie!
2015-05-18 12:26:00
~ada frydel amator- 5. Wiesia Maziarczyk
2015-05-18 10:58:33
~jusia81 głosuję na Agnieszka Merklinger
2015-05-18 10:57:49
~Martyna Kategoria amator - Wiesia Maziarczyk nr. 5 - piękny delikatny ale zmysłowy makijaż idealny na sezon wiosna lato ze swoimi kolorami :)

Kategoria profesjonalista- Justyna Kołodziej nr. 4
2015-05-18 07:52:09
~Agnieszka Kategoria amator-Wiesia Maziarczyk nr 5. Także się zgadzam delikatny i naturalny makijaż.
2015-05-18 07:11:36
~laskowska kategoria amator-Klaudia Mendyk, kategoria profesjonalista- Beata Jarosz
2015-05-17 23:06:04
~syltko najlepsza Wiesia Maziarczyk! nr 5 - bardzo delikatny i naturalny makijaż
2015-05-17 22:27:00
~agnieszka63633 Głos dla Wiesi Maziarczyk- rewelacja:)
2015-05-17 22:15:03
~piotr 5 Wiesia Maziarczyk super))
2015-05-17 21:55:30
~justyna 5 :-) Wiesia Maziarczyk super pomysł dobrze dobrane kolory :-) jak dla mnie igiełka :-) oddaje głos na nr.5 ;-)
2015-05-17 21:39:53
~krzysztof amator- 5. Wiesia Maziarczyk
profesjonalista - 3. Kamila Patyna
2015-05-17 21:34:13
~DAMIAN amator- 5. Wiesia Maziarczyk
profesjonalista- 5 Jagoda Meller
2015-05-17 21:04:31
~wiki2011 amator - 4. Klaudia Wójcicka
profesjonalista - 3. Kamila Patyna
2015-05-17 19:17:25
~monia.227 Kategoria Amator : Głosuje na Makijaż Numer 6 ;) Katarzyny Zymiak ;) Makijaż Przepiękny , Świetnie Dobrane Kolorki ;) Podziwiam ;))))) BRAWO ----jak Dla Mnie Rewelacyjny !!!;)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

AGE PREVENT Cream
Krem anti-aging do twarzy

Produkt o wielokierunkowym działaniu przeciwstarzeniowym.

AGE PREVENT Peeling
Peeling enzymatyczno-chemiczny

Preparat  o delikatnym działaniu złuszczającym i wyrównującym koloryt.

Wiadomości branżowe

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Prócz profesjonalnej oferty produktowej, będzie można wziąć udział w licznych...
Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.