Reklama
Przetestuj z nami kosmetyki marki Biolaven

Biolaven to nowość wśród polskich kosmetyków naturalnych, produkowana przez firmę SYLVECO – znaną większości naszych czytelników. Poza olejkiem lawendowym, składnikiem bazowym jest odżywczy olej z pestek winogron o właściwościach regenerujących i przeciwzmarszczkowych. Na obecną chwilę portfolio marki to osiem produktów do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała, adresowanych do każdego rodzaju skóry. Z nami możesz przetestować działanie tych kosmetyków na własnej skórze.

 

 

 

 

Opis filozofii marki oraz całej gamy preparatów Biolaven znajdziecie w naszym serwisie tu. Z naszym portalem wybrane osoby będą miały okazję przetestować zestaw dwóch produktów. Łącznie mamy 15 sztuk takich zestawów. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli testera/testerki, prześlij do nas zgłoszenie na następujących warunkach:

 

Opisz w krótki i ciekawy sposób – dlaczego lubisz testować kosmetyki?

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na nasz e-mail tj.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   W temacie maila należy wpisać:  „Zgłoszenie – TESTER Biolaven”

Miło będzie nam jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji, udostępniając informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku.

 


Oto dwa kosmetyki marki Biolaven, które będzie miało okazję przetestować 15-cie osób wybranych przez redakcję naszego portalu.

 

Krem do twarzy na noc

Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy na noc, przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery wymagającej. Zawiera odżywczy olej z pestek winogron, masło avocado, skwalan i witaminę E, które chronią przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywracając skórze miękkość i elastyczność.

Pojemność: 50 ml

 

 

 

 


Balsam do ciała

Nawilżająco-wygładzający balsam do ciała, zawierający odżywczy olej z pestek winogron, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej. Podczas regularnego stosowania chroni przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywraca miękkość i elastyczność.
Dzięki lekkiej formule balsam doskonale się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną i zrelaksowaną.

Pojemność: 300 ml

 

 

 

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal www.serwisuroda.pl. Rozpoczyna się ona dnia 8 czerwca 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 28 czerwca 2015 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

3. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są zestawy kosmetyczne marki Biolaven w ilości 15 sztuk tj. opisane i przedstawione graficznie powyżej.

5. Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń wybierze 15 osób, którym zostaną przekazane w/w zestawy. Osoby te będą musiały przetestować otrzymane kosmetyki, stosując je zgodnie z przeznaczeniem i sposobem podanym na opakowaniach tych produktów.

6. Każda wybrana do testowania osoba po otrzymaniu w/w kosmetyków proszona jest o rozpoczęcie testowania produktów przez okres minimum 2 tygodni. Najpóźniej po miesiącu od otrzymania kosmetyków Biolaven od redakcji serwisuroda.pl, testerzy proszeni są o zalogowanie się w naszym portalu i zamieszczenie recenzji testowanych kosmetyków w dziale – Przetestowaliśmy, w którym zostaną zaprezentowane dwa kosmetyki Biolaven, przesłane do wybranych osób.

7. Autorzy wybranych przez redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji, automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu www.serwisuroda.pl.

8. Wybrani przez redakcję testerzy w ramach tej akcji nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w niej oraz przesłania do nich produktów do testowania. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem produktów przez firmę kurierską czy Pocztę Polską.

9. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

10. Redakcja przedstawi 15-tu testerów wybranych na podstawie przesłanych zgłoszeń konkursowych - w komentarzu do tej strony oraz na fanpage portalu serwisuroda.pl do dnia 5 lipca 2015 roku.

11. Autorzy wybranych przez redakcję zgłoszeń, którzy w ciągu trzech tygodni od ogłoszenia wyników nie prześlą swoich danych teleadresowych do wysyłki zestawu, tracą prawo do udziału w tej akcji.

 

Jeśli podoba się Tobie ta akcja i chcesz być na bieżąco informowana/ny o podobnych konkurach organizowanych przez nasz serwis, dołącz do Fanów naszego fanpage.

Komentarze
2015-07-16 08:54:15
~Redakcja serwisu Oto 15 osób, które wyłoniliśmy do udziału w akcji z wszystkich ważnych zgłoszeń.

1. Katarzyna Juszczyk-Dudziak
2. Monika Gimza
3. Agnieszka Szajda
4. Bogumiła Sobiecka
5. Ewelina Trzeciak
6. Elżbieta Woźniak
7. Anna Jarosz
8. Natalia Czarnecka
9. Justyna Gaitkowska-Grykier
10. Iwona Borowiec
11. Wioletta Ł.
12. Ewelina Sojkowska
13. Mela Bel
14. Kalina Bogusz
15. Marzena Kowalska

5 lipca opublikowaliśmy powyższą listę na naszym fanpage i niestety do dzisiejszego dnia nie otrzymaliśmy od wszystkich danych do wysyłki 2 kosmetyków. Wiemy, że jest urlopowy sezon, prosimy jednak w ramach możliwości o przesłanie tych danych do końca lipca na nasz adres konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie "Test Biolaven - dane". Pamiętajcie aby dopełnić wszystkich obowiązków związanych z realizacją tego testu.
2015-07-07 13:21:54
~Ewelina I jak z tymi wynikami? :)
2015-06-23 21:53:41
~szakirka ja też byłabym szczęśliwa móc sprawdzić na sobie , ponieważ zerkam z zaciekawieniem na wszelkie nowości ,a do nich należą niewątpliwie te produkty :)
2015-06-21 17:01:04
~Lady Victoria Zgłosiłam się. :) Od dłuższego czasu ciekawią mnie produkty BioLaven, byłabym szczęśliwa mogąc je wypróbować. :)
2015-06-21 09:58:49
~Beatris20 Również wziełam udział . Jestem ciekawa ich działania, bo czytałam wiele dobrego, podobno dobry skład ; Chm - może by mi przypadły do gustu:)
2015-06-18 01:07:48
~Natalia Kaszewska Wzięłam udział :) Czytałam o tej marce na blogu kosmetycznym i strasznie mnie zaciekawiły ich produkty :)
2015-06-13 17:48:40
~kal1979 Udział wzięty! Kosmetyki bardzo podobają się mi zarówno jeśli chodzi o ich wygląd jak i skład jest ciekawie skomponowany, szczególnie chodzi mi o te dwa przewodnie składniki czyli lawenda i winogrona.
2015-06-12 18:42:45
~wiki2011 Chętnie przetestuję tą nową markę, szczególnie że polubiłam kosmetyki Sylveco.
2015-06-11 14:20:42
~szakirka Sylveco znam ,kosmetyków Biolaven jeszcze nie udało mi się poznać ,aczkolwiek czytam o nich non stop w internecie na różnych blogach, mam cichą nadzieję ,że uda mi się załapać do testowania ,wszak produkty takie jak krem na noc i balsam do ciała używam codziennie i bez nich nie wyobrażam sobie zakończenia dnia :)
2015-06-11 12:56:02
~Magdalena Jarkiewicz Nie znam marki,aczkolwiek opis kosmetyków wręcz zaprasza do zapoznania się z ich produktami.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj na przełomie roku 2019/20 punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

REGENERATING
BODY BALM
Regenerujący
balsam do ciała

Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

NOURISHING SHOWER GEL Odżywczy żel
pod prysznic
Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

Wiadomości branżowe

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji targów LOOK i beauty VISION 2020. Największe wydarzenie dla branży profesjonalistów w Polsce, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowa edycja, ponieważ organizator świętować będzie jubileuszową, 20. edycję. Z...
Celem kongresu jest zapoznanie uczestników z problematyką leczenia i pielęgnacji skóry problematycznej, a także przyczyn zewnętrznych i wewnętrznych tych problemów. Tegoroczna edycja kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, zdrowia, psychologii. W programie znajdą się wykłady, podczas których...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Co łączy takie zawody jak kosmetyczka, fryzjerka, lekarz, pielęgniarka, kucharz, kelner czy nauczyciel? Osoby, które je wykonują przez większość czasu w pracy chodzą lub stoją. Długie...
Czytaj więcej

Dla Niego

Gęsta i zadbana, a także odpowiednio dobrana do kształtu twarzy broda stanowi jeden z ważnych atrybutów męskości, a od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Co jednak zrobić jeśli nasz zarost...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

65% Polaków nadal nie zdecydowało, czy skorzysta z Pracowniczych Planów Kapitałowych Aż 65% Polaków nie wie, jaką decyzję podejmie w sprawie partycypacji w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Co czwarty (25%) uważa, że PPK ma więcej zalet niż wad, a co piąty (20%) ma odmienne zdanie. To wyniki badań...Czytaj więcej

Dr Szczyt otwiera nową klinikę w Warszawie Dr Szczyt to chirurg plastyk, który w swojej klinice od ponad 15 lat pomaga Polakom i uczy jak rozsądnie korzystać z chirurgii plastycznej. Teraz, wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem i przyjacielem dr Michałem Charytonowiczem, ulicy Waflowej 7a...Czytaj więcej

Rexona Wyzwanie 5000 kroków „Więcej ruchu, więcej z życia” przekonuje marka Rexona, zachęcając do podjęcia aktywności fizycznej i zmiany stylu życia na zdrowszy. Dlaczego? Bowiem, jak pokazują badania aż  38 procent Polaków przyznaje się do zerowej aktywności ruchowej, a brak ruchu przyczynia...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl