Reklama
Majowy konkurs kolorami inspirowany

Kolory odgrywają w naszym życiu duże znaczenie. Wystarczy zacząć od naszych miejsc zamieszkania, które są odzwierciedleniem tych barw, które sprawiają iż czujemy się lepiej. Podobnie jest z odzieżą. Wybieramy te ubrania w których czujemy się dobrze i kolory nie są tu bez znaczenia. Za konkretnymi barwami kryją się również określone symbole. Można więc powiedzieć, że kolorystyka którą się otaczamy w pewien sposób określa naszą osobowość, a nawet typ urody.

 

 

 

Kolory odegrają ważną istotną rolę w tym konkursie. Jak wspomnieliśmy wcześniej one również określają typ urody. Na podstawie jednej z publikacji na łamach naszego portalu, osoby zainteresowane udział w tym konkursie, poprosimy o to aby określiły typ swojej urody.

W tym konkursie do zdobycia są kosmetyki. Jak widać na poniższym zdjęciu wszystkie są kolorowe, nawiązując swoimi odcieniami do tematu, któremu są dedykowane. Oto pula kosmetyków, która jest do zdobycia w tym konkursie:

• Głęboko nawilżający balsam po opalaniu Eveline Cosmetics
• Masło do ciała BURITI Herbal Care Farmona
• Peeling solny do ciała Farmona
• Ultradelikatny żel do higieny intymnej Czystek + pantenol Herbal Care Farmona
• Żel micelarny do demakijażu Kwiat Migdałowy Herbal Care Farmona
• Odżywka wzmacniająco-regenerująca do włosów Radical
• Krem-Serum intensywnie ujędrniający Eveline Cosmetics
• Przyspieszacz opalania Makadamia & Kukui Oils Eveline Cosmetics
• Wodoodporny suchy olejek do opalania Farmona
• Dwufunkcjonalny krem ochronny do twarzy 15 SPF i 50 SPF 2 w 1 Farmona
• Pielęgnacyjny Mus-Fluid BB do ciała Farmona
• Suchy szampon do włosów Farmona
• Odżywka do włosów w piance z wyciągiem z bursztynu Farmona
• Olejek arganowy do włosów, skóry i paznokci Herbal Care Farmona

 

 

 

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Po 1-sze: Wejdź na nasz portal i zapoznaj się z artykułem „Poznaj swój typ urody” z działu Uroda.

Po 2-gie: Wykonaj główne zadanie w ramach tej akcji konkursowe tj.: napisz, który typ urody reprezentujesz Twoim zdaniem i uzasadnij to. Chodzi o wybór jednego z czterech zaprezentowanych w artykule wymienionym powyżej.  
Po 3-cie: Zadanie to należy przesłać na naszą skrzynkę mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   z dopiskiem w temacie: Majowy konkurs kolorami inspirowany – Zgłoszenie
Ważne: Wraz z przesłaniem zadania podaj 4 kosmetyki z listy (puli) wymienionej powyżej, o które chcesz wzbogacić swoją letnią kosmetyczkę.
UWAGA: Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie konkursowe.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 23 maja 2017 roku. Od tej daty można rozpocząć realizowanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 18 czerwca 2017 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia konieczne jest poprawne zrealizowanie zgłoszenia, zgodnie z wytycznymi podanymi powyżej i poniżej.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są kosmetyki wskazane przez osoby zgłaszające udział w tym konkursie, w ramach całej puli kosmetyków wymienionych powyżej na stronie, w postaci listy. Każda osoba w zgłoszeniu jest zobowiązana wskazać 4 kosmetyki, których zdobyciem jest zainteresowana.
5. Kosmetyki w ramach tego konkursu zdobywają osoby, które zostaną wybrane przez redakcję niniejszego portalu na postawie przesłanych zgłoszeń (chodzi o najciekawsze), w ramach wszystkich poprawnych zgłoszeń.

6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu.

7. Każda osoba zdobywająca w tej akcji konkursowej nagrodę nie ponosi żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do niej nagrody. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Jeśli 3 tygodnie po opublikowaniu wyników, wytypowana do nagrody osoba nie prześle swoich danych adresowych do wysyłki nagrody, zestaw 4 kosmetyków nie zostanie przekazany tej osobie. W jej miejsce zostanie wytypowana inna osoba w ramach przesłanych ważnych zgłoszeń.

8. Redakcja przedstawi autorów wytypowanych zgłoszeń w ramach tego konkursu dnia 26 czerwca 2017 r. w komentarzu do tej strony.

Komentarze
2017-07-02 20:23:46
~Redakcja serwisu ROZWIĄZANIE !!!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Już dawno nie otrzymaliśmy tak wiele zgłoszeń i jak już wcześniej zakomunikowaliśmy to – mieliśmy problem z wytypowaniem ostatecznych autorów najciekawszych zgłoszeń. Było to o tyle problematyczne, że musieliśmy jeszcze uwzględnić 4 produkty, które wskazywaliście w zgłoszeniach. Okazało się, że było 5 ulubionych produktów wybieranych przez wiele osób. Dlatego w redakcji podjęto decyzję, że wytypowane osoby nie otrzymają wszystkie wskazane produkty tzn. jeden lub dwa produkty w zestawie 4 produktów będą wybrane przez redakcję. Oznacza to, że każdy otrzyma 4 produkty tylko nie wszystkie będą takie jak zostały wskazane w zgłoszeniu. Dzięki temu rozwiązaniu więcej osób będzie nagrodzonych w tym konkursie.

Oto osoby, które otrzymają 4 kosmetyki:
Magdalena Muszalska
Arletta Romańska
Katarzyna Rzeczycka
Olechowska Katarzyna
Olga Alaba (Fijałkowska)
Marzena / Turkusoowa

Gratulujemy i prosimy o przesłanie pełnych danych teleadresowych, nawet jeśli były podawane w zgłoszeniu konkursowym, na adres e-mail: konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie: Majowy konkurs kolorami inspirowany – ROZWIĄZANIE

PS. Wiemy, że trwa okres urlopowo-wakacyjny, dlatego w regulaminie podaliśmy 3-tygodniowy termin nadsyłania danych. Prosimy jednak o wysłanie ich jak najszybciej będzie to możliwe.
2017-06-26 20:51:17
~Redakcja serwisu Przysłaliście do nas bardzo dużo zgłoszeń do tego konkursu. Dlatego wcześniej ogłosiliśmy wyniki konkursu "Kolory manicure wiosną i latem inspirowane", a wyniki tego konkursu opublikujemy do dnia 2 lipca 2017. Potrzebujemy zdecydowanie więcej czasu w tym przypadku.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2018 COSMED Consulting / serwisuroda.pl