Reklama
Zdobądź vouchery na depilację laserową

Tradycyjna maszynka jedynie skraca włoski i zabieg trzeba powtórzyć już po kilku dniach. Często wiąże się to z nieprzyjemnym kłuciem lub swędzeniem skóry, kiedy włoski odrastają. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn stawia na depilację laserową. W lato, szczególnie, zależy nam na utrzymaniu gładkiej skóry. Usuwanie zbędnego owłosienia nie musi być nieprzyjemne i czasochłonne. Wystarczy umówić się na wizytę do wyspecjalizowanej placówki, w której pozbędziemy się niechcianych włosków.

 

 

 

epilira to idealne połączenie najwyższych standardów lasera diodowego LightSheer Duet i najlepszych w Polsce cen objętych gwarancją. Salony specjalizują się w trwałym i bezpiecznym  usuwaniu owłosienia – obecnie zlokalizowane są w Warszawie oraz we Wrocławiu. Przez ponad 4 lata wykonano w nich ponad 5000 zabiegów depilacji.

Czytelnicy portalu serwisuroda.pl będą mieli okazję przekonać się o jakości i efektach usług marki epilira. W tym celu należy przesłać zgłoszenia. Najciekawsze zostaną wyróżnione i ich autorzy otrzymają voucher do wykorzystania w gabinetach epilira.

 

W jaki sposób należy realizować zgłoszenie konkursowe?

Po 1-sze: Wymyśl hasło ze słowami: epilira, lato, bikini. Zadanie to wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „depilacja epilira”

Po 2-gie: Na naszym fanpage, pod postem informującym o tym konkursie napisz w komentarzu TAK, jeśli myślałaś/eś kiedyś o takim zabiegu.Co dokładnie można zdobyć w ramach tej specjalnej akcji redakcyjnej naszego portalu:

Vouchery na dowolny zabieg depilacji laserowej, dowolnej części ciała w dowolnie wybranym terminie (ważność vouchera - 1 rok),  po wcześniejszym umówieniu się na wizytę w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Łącznie do zdobycia jest 5 takich samych, pojedynczych voucherów. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 8 czerwca 2018 roku. Od tej daty można rozpocząć realizowanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych na tej stronie tj. powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 28 czerwca 2018 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia konieczne jest poprawne zrealizowanie zgłoszenia.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest:

pięć voucherów na dowolny zabieg depilacji laserowej w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

5. Wymienione vouchery w tym konkursie zdobywa pięć osób, które zostaną wytypowane przez redakcję portalu na podstawie przesłanych prac.

6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu.

7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej vouchery nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagród tj. vouchery. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z realizacją usług w ramach przekazanych voucherów.

8. Redakcja przedstawi autorów najciekawszych zgłoszeń do dnia 10 lipca 2018 roku.
Komentarze
2018-07-05 17:46:48
~Redakcja serwisu Z przyjemnością prezentujemy autorki najciekawszych zgłoszeń.

Oto 5 Pań, które zostały wytypowane przez redakcję:
1. Natalia Sadłowska
2. Agata Bali
3. Marta Z.
4. Marta Rudnicka
5. Magda Michalek

Prezentujemy także losowo prace wymienionych Pań.

>> Lato nadchodzi wielkimi krokami, a Ja nadchodzę z gładkimi nogami!
Bo Epilira o Mnie zadbała, bym w mym bikini świetnie wyglądała!

>> Epilira - kluczowe słowo na lato i nawet Twoje bikini pokocha Cię za to!

>> Golenie maszynką Cię frustruje? Epilira Twoje bikini do lata przygotuje!

>> Marzysz latem o bikini? epilira cuda czyni!

>> Lato to najlepsza dla bikini chwila, poleca się Epilira!
Włosków się pozbędziesz i błyszczeć gładkością na plaży będziesz !


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Nadeszło ich bardzo dużo i wybór na prawdę nie był łatwy.
2018-06-29 20:23:44
~pola może tym razem się uda, depilacja laserowa to moje marzenie

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl