Reklama
Zdobądź vouchery na depilację laserową

Tradycyjna maszynka jedynie skraca włoski i zabieg trzeba powtórzyć już po kilku dniach. Często wiąże się to z nieprzyjemnym kłuciem lub swędzeniem skóry, kiedy włoski odrastają. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn stawia na depilację laserową. W lato, szczególnie, zależy nam na utrzymaniu gładkiej skóry. Usuwanie zbędnego owłosienia nie musi być nieprzyjemne i czasochłonne. Wystarczy umówić się na wizytę do wyspecjalizowanej placówki, w której pozbędziemy się niechcianych włosków.

 

 

 

epilira to idealne połączenie najwyższych standardów lasera diodowego LightSheer Duet i najlepszych w Polsce cen objętych gwarancją. Salony specjalizują się w trwałym i bezpiecznym  usuwaniu owłosienia – obecnie zlokalizowane są w Warszawie oraz we Wrocławiu. Przez ponad 4 lata wykonano w nich ponad 5000 zabiegów depilacji.

Czytelnicy portalu serwisuroda.pl będą mieli okazję przekonać się o jakości i efektach usług marki epilira. W tym celu należy przesłać zgłoszenia. Najciekawsze zostaną wyróżnione i ich autorzy otrzymają voucher do wykorzystania w gabinetach epilira.

 

W jaki sposób należy realizować zgłoszenie konkursowe?

Po 1-sze: Wymyśl hasło ze słowami: epilira, lato, bikini. Zadanie to wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „depilacja epilira”

Po 2-gie: Na naszym fanpage, pod postem informującym o tym konkursie napisz w komentarzu TAK, jeśli myślałaś/eś kiedyś o takim zabiegu.Co dokładnie można zdobyć w ramach tej specjalnej akcji redakcyjnej naszego portalu:

Vouchery na dowolny zabieg depilacji laserowej, dowolnej części ciała w dowolnie wybranym terminie (ważność vouchera - 1 rok),  po wcześniejszym umówieniu się na wizytę w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Łącznie do zdobycia jest 5 takich samych, pojedynczych voucherów. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 8 czerwca 2018 roku. Od tej daty można rozpocząć realizowanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych na tej stronie tj. powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 28 czerwca 2018 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia konieczne jest poprawne zrealizowanie zgłoszenia.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu jest:

pięć voucherów na dowolny zabieg depilacji laserowej w salonach epilira w Warszawie lub we Wrocławiu. Jeden  voucher może wykorzystać jedna osoba.

5. Wymienione vouchery w tym konkursie zdobywa pięć osób, które zostaną wytypowane przez redakcję portalu na podstawie przesłanych prac.

6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu.

7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej vouchery nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagród tj. vouchery. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z realizacją usług w ramach przekazanych voucherów.

8. Redakcja przedstawi autorów najciekawszych zgłoszeń do dnia 10 lipca 2018 roku.
Komentarze
2018-07-05 17:46:48
~Redakcja serwisu Z przyjemnością prezentujemy autorki najciekawszych zgłoszeń.

Oto 5 Pań, które zostały wytypowane przez redakcję:
1. Natalia Sadłowska
2. Agata Bali
3. Marta Z.
4. Marta Rudnicka
5. Magda Michalek

Prezentujemy także losowo prace wymienionych Pań.

>> Lato nadchodzi wielkimi krokami, a Ja nadchodzę z gładkimi nogami!
Bo Epilira o Mnie zadbała, bym w mym bikini świetnie wyglądała!

>> Epilira - kluczowe słowo na lato i nawet Twoje bikini pokocha Cię za to!

>> Golenie maszynką Cię frustruje? Epilira Twoje bikini do lata przygotuje!

>> Marzysz latem o bikini? epilira cuda czyni!

>> Lato to najlepsza dla bikini chwila, poleca się Epilira!
Włosków się pozbędziesz i błyszczeć gładkością na plaży będziesz !


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Nadeszło ich bardzo dużo i wybór na prawdę nie był łatwy.
2018-06-29 20:23:44
~pola może tym razem się uda, depilacja laserowa to moje marzenie

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

EsthiCell PURE NATURE ANTI-AGING CREAM-SERUM / Krem-Serum odmładzający do twarzy i szyi

Preparat typu krem i serum 2 w 1.


EsthiCell MULTI-ACTIVE PEELING / Wielozadaniowy peeling naprawczy


Zawiera enzymy roślinne, kwas migdałowy, ekstrakty roślinne oraz korund.

Wiadomości branżowe

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów związanych z branżą beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Wypracowana przez lata renoma wydarzenia, to zasługa precyzyjnie skomponowanej formuły łączącej w unikatowy sposób biznes, edukację i liczne atrakcje w kompleksowy program, który...
Odbywające się dwa razy w roku największe święto mody w Polsce, to doskonała okazja dla osób z branży mody do zapoznania się z ofertą przedsiębiorców na sezony wiosna/lato 2020 oraz jesień-zima 2019/2020. Tym razem oferta rozszerzona zostanie o modę ekologiczną, a podczas Kongresu Fachowców podjęte zostaną m. in....
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl