Reklama
Nowe kosmetyki antycellulitowe i wyszczuplające od Lirene

Od wielu lat naukowcy na całym świecie próbują zrozumieć przyczyny powstawania cellulitu i znaleźć skuteczne składniki pozwalające na zwalczenie tego problemu. Najnowsze badania naukowe nad adipocytami (komórkami magazynującymi tłuszcz) pozwoliły odkryć składniki kosmetyczne przyspieszające jego spalanie. Nowe kosmetyki wyszczuplające i antycellulitowe Lirene, dzięki innowacyjnym formułom bazującym na najnowszych doniesieniach naukowych, redukują tkankę tłuszczową i walczą z cellulitem.

 

 

Cellulit to problem, z którym zmagają się kobiety na całym świecie. Symptomy cellulitu obejmują zaburzenia w metabolizmie tłuszczów, gromadzenie płynów, zaburzenia mikrokrążenia, jak również zaburzenia w strukturze włókien kolagenowych i elastyny, w efekcie czego skóra staje się nierówna, pofałdowana, widać wyraźne grudki.

Naukowcy od wielu lat poszukują skutecznych metod walki z cellulitem. Prowadzone są liczne badania kliniczne, które, z jednej strony, dążą do wytłumaczenia przyczyn powstawania cellulitu, a z drugiej do znalezienia skutecznych metod leczenia. Najnowsze substancje pozwalające skutecznie walczyć z cellulitem  odwołują się do badań nad funkcjonowaniem tkanki tłuszczowej.

 

Czym są adipocyty?

Adipocyty to znajdujące się w skórze komórki magazynujące tłuszcz. W tkance tłuszczowej człowieka znajdują się 3 rodzaje adipocytów:

białe – stanowią główny magazyn tłuszczów w naszym organizmie;

brunatne – bardzo aktywne metabolicznie, specjalizują się w spalaniu tłuszczów i produkcji ciepła (termogenezie), obecne są wyłącznie u dzieci;

beżowe – nowoodkryty rodzaj adipocytów, mogą przyjmować formę aktywną i nieaktywną. W formie nieaktywnej przypominają morfologicznie i funkcjonalnie adipocyty białe. Pod wpływem bodźca (np. zimna) stają się podobne do adipocytów brunatnych – stają się aktywne, rozpoczyna się termogeneza przyspieszająca spalanie tłuszczów.

 

Według najnowszych badań, beżowe adipocyty zastępują u dorosłych adipocyty brunatne. Stwierdzono też, że w określonych warunkach mogą one występować również w podskórnych depozytach adipocytów białych. W badaniach z udziałem ochotników wykazano, że aktywność wspomnianych depozytów adipocytów beżowych może być zwiększana po oddziaływaniu różnych czynników zewnętrznych, takich jak zimno lub spożycie określonego pożywienia. Zaobserwowano, że ilość i aktywność beżowej tkanki tłuszczowej spada wraz ze wzrostem wskaźnika masy ciała (BMI) oraz starzeniem, prowadząc do akumulacji tłuszczu w organizmie. Dlatego też aktywność beżowej tkanki tłuszczowej jest niezwykle istotna, ponieważ przyczynia się ona do redukcji tłuszczu.

 

Aby wyszczuplić sylwetkę, należy za pomocą składnika aktywnego doprowadzić do przekształcenia tkanki tłuszczowej białej (nieaktywnej, magazynującej tłuszcze) w tkankę tłuszczową beżową (aktywną, spalającą tłuszcze). Tak działa CelluOut – innowacyjny składnik pochodzenia morskiego zastosowany w nowym kosmetyku Lirene: Antycellulitowa mezoterapia. Remodelator sylwetki. Składnik ten pobudza proces brunatnienia (czyli zamianę adipocytów białych w beżowe, aktywne metabolicznie) i aktywuje termogenezę w adipocytach, dając efekt wyszczuplający i przeciwcellulitowy. Podobne efekty można również uzyskać stosując przez 14 dni Terapię antycellulitową Lirene. W jej skład wchodzą dwa produkty – żel chłodzący na dzień i żel rozgrzewający na noc, które stymulują spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiają mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu lepiej usuwane są produkty przemiany materii i toksyny zgromadzone w komórkach tłuszczowych. Wyczuwalne wygładzenie skóry jest zaś możliwe po użyciu Antycellulitowego serum o działaniu złuszczającym z 5% kwasem migdałowym, które zmniejsza widoczność nierówności, jednocześnie odpowiednio nawilżając i poprawiając elastyczność skóry. Doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze wykazuje również Skoncentrowany żel napinająco – ujędrniający, który silnie ujędrnia, tworząc na skórze liftingująco - napinający film.

Skuteczność nowych kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających Lirene potwierdzona została zaawansowanymi badaniami aparaturowymi, m.in. badaniami kamerą termowizyjną FLIR E-50 Thermal Imaging Camera, aparaturą Courage-Khazaka Electronic GmbH badającą procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie i subiektywnymi testami u ochotników, przeprowadzanymi pod nadzorem ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene.

 

 

Na kompleksową ofertę Lirene składają się:

Antycellulitowa mezoterapia. Remodelator sylwetki.

cena: 29,99 zł

pojemność: 200 ml

 

Wygładzająca eksfoliacja. Antycellulitowe serum o działaniu złuszczającym

cena: 23,99 zł

pojemność: 200 ml

 

Terapia antycellulitowa 14 dni. Domowa kriolipoliza + lifting termiczny

Jedną z głównych przyczyn powstawania cellulitu są zaburzenia mikrokrążenia w skórze. Naukowcy Laboratorium Naukowego Lirene, zainspirowani profesjonalnymi zabiegami antycellulitowymi (kriolipolizą oraz liftingiem termicznym), stworzyli Terapię antycellulitową 14 dni. Dzięki naprzemiennemu stosowaniu żelu chłodzącego (rano) i rozgrzewającego (wieczorem) widocznie poprawia się mikrokrążenie w skórze.

Żel chłodzący na dzień

Żel rozgrzewający na noc

cena: 29,99 zł

pojemność: 2 x 100 ml

 

Skoncentrowany żel napinająco-ujędrniający

cena: 22,99 zł

pojemność: 250 ml

Komentarze
2015-03-17 14:29:58
~szakirka Bardzo lubię markę Lirene ,jestem oczarowana nowym designem opakowań ,przepiękne i w bardzo energetycznych kolorach ! Koniecznie muszę nabyć całą serię ,ale wiadomo kosmetyk trzeba wspomóc odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną :)
2015-03-06 13:12:49
~Beatris20 Jeżelie te produkty Lirene są tak skuteczne jak opisują to w badaniach to wróżę im wielki sukces na rynku:) Biorąc jeszcze pod uwagę dość małą cenę w stosunku do działania to jestem pewna , że produkty te szybko staną się hitem w walce z celulitem. Przyznam szczerze, że ja nie do końca wierzę w działanie samych komsetyków na tą kobiecą przypadłość, pomagają w tej nierównej walce ale podstawa to dieta i trochę ruchu. Ktoś kto objada się solonymi produktami, je głównie wysoko przetworzone i tłuste produkty, wszędzie porusza się samochodem- niestety ale nie pozbędzie się celulitu przy pomocy nawet najlepszego i najbardziej skutecznego kremu. Ta walka to walka wielopoziomowa:) Tylko wtedy można liczyć na zwycięstwo .
2015-03-06 08:16:36
~wiki2011 Muszę przyznać, że dzięki powyższym informacją uszeregowałam sobie kilka ważnych informacji odnoszących się do adypocytów. Marka Lirene kolejny raz mnie zaskakuje, to za sprawą tego, że sięga po coraz bardziej nowatorskie rozwiązania w swoich recepturach kosmetyków. Zdecydowanie to nie jest już ta sama marka co 6-8 lat temu. Widać, że idzie bardziej w kierunku dermo.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj na przełomie roku 2019/20 punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

REGENERATING
BODY BALM
Regenerujący
balsam do ciała

Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

NOURISHING SHOWER GEL Odżywczy żel
pod prysznic
Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

Wiadomości branżowe

Wydarzenie to ma na celu ukazanie w szerokim ujęciu tematyki urody, określanej także jako rynek  lub branżą beauty. Przede wszystkim firma COSMED Consulting, właściciel portalu serwisuroda.pl, pragnie poruszyć m.in. tematy nadal mało jeszcze popularne oraz zapoznać konsumentów oraz specjalistów branży beauty z nowościami...
Koniec lutego to idealny moment na kolejne zakupy i przygotowania do nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2020, ale również uzupełnienie garderoby o perełki z sezonu jesień-zima 2019/2020. Powoli, z nadzieją na szybką wiosnę i zielone pąki kwiatów na drzewach, kozaki będą ustępować lżejszym botkom, mokasynom, balerinom oraz...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Oczekiwaniu na nowe życie towarzyszą nie tylko ekscytacja i niecierpliwość, ale często również stres. Przyszłe mamy martwią...
Czytaj więcej

Dla Niego

Pewne siebie i niezależne kobiety doskonale wiedzą, czego chcą od życia i od swojego partnera. Wydawać by się mogło, że panie, które osiągnęły sukces zawodowy, będą miały wygórowane...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

65% Polaków nadal nie zdecydowało, czy skorzysta z Pracowniczych Planów Kapitałowych Aż 65% Polaków nie wie, jaką decyzję podejmie w sprawie partycypacji w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Co czwarty (25%) uważa, że PPK ma więcej zalet niż wad, a co piąty (20%) ma odmienne zdanie. To wyniki badań...Czytaj więcej

Dr Szczyt otwiera nową klinikę w Warszawie Dr Szczyt to chirurg plastyk, który w swojej klinice od ponad 15 lat pomaga Polakom i uczy jak rozsądnie korzystać z chirurgii plastycznej. Teraz, wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem i przyjacielem dr Michałem Charytonowiczem, ulicy Waflowej 7a...Czytaj więcej

Rexona Wyzwanie 5000 kroków „Więcej ruchu, więcej z życia” przekonuje marka Rexona, zachęcając do podjęcia aktywności fizycznej i zmiany stylu życia na zdrowszy. Dlaczego? Bowiem, jak pokazują badania aż  38 procent Polaków przyznaje się do zerowej aktywności ruchowej, a brak ruchu przyczynia...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2020 COSMED Consulting / serwisuroda.pl