Reklama
HAIR FORUM POLAND - Wielka Premiera 2014

Trendy, nowości prezentowane przez wystawców, atrakcyjny program merytoryczny Hair Artists Congress, wyjątkowe pokazy na scenie Hair Show Point oraz ambitne konkurencje mistrzowskie – to wszystko znajdziecie podczas targów HAIR FORUM Poland w dniach 27-28 września w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Dzięki temu wydarzeniu specjaliści oraz osoby prowadzące biznes w branży usług fryzjerskich, w jednym miejscu, będą mogli dokonać przeglądu tego rynku.

 

 

 

 

HAIR ARTISTS CONGRESS

Targom HAIR FORUM Poland towarzyszyć będzie program merytorycznych seminariów pod nazwą „Hair Artists Congress”. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoją wiedzą na zlokalizowanej na hali wystawienniczej scenie. Wystarczy zakupić bilet na targi i zająć miejsce na widowni. W ramach Hair Artists Congress odbędą się m.in. wykłady objęte patronatem portalu Eductum.pl. To platforma, na której w jednym miejscu znajdziecie specjalistyczne szkolenia z branży fryzjerskiej i kosmetycznej przygotowane przez firmy, akademie szkoleniowe i przez stylistów, mistrzów fryzjerstwa i kosmetologów, chcących podzielić się swoją pasją, zarówno z osobami początkującymi w branży, jak i z doświadczonymi profesjonalistami.

 

Poniżej prezentujemy wybrane prelekcje:

STYLE MASTERS” | Jakub Ziemirski (ZIEMIRSKI ACADEMY)

Długie, pełne włosy - tak idealne i naturalne, jak jeszcze nigdy! Światowa nowość „Laserbeamer NANO” | Katarzyna Beserowicz (Hairdreams)

Zastosowanie we fryzjerstwie kwasu hialuronowego i naturalnego kolagenu.

Medycyna estetyczna wkracza do salonów fryzjerskich | Marcel Kaluszkiewicz (Tahe)

MYTHOS BLOND – Odcienie blond i techniki strzyżeń w kolekcji fryzur damskich | Rafał Szydłowski i Agnieszka Kowalczyk (Alcina)

META MEN Kolekcja strzyżeń męskich | Maciej Lewandowski (Pivot Point)

Barbicide Nowa Jakość Dezynfekcji | Małgorzata Kawka (DJR Polska)

Cross-selling, czyli dopełnianie oferty poprzez sprzedaż produktów i usług komplementarnych | Dolores Greń (H&H Dolores Greń)

Trychologia - Fryzjer z przyszłością | Anna Mackojć (Instytut Trychologii)

Z-ONE CONCEPT Natural Mask – Naturalna regeneracja włosów | Tomasz Mejka (Z-ONE CONCEPT)

EDUCTUM – Główki treningowe, zeszyty instruktażowe i komputerowy program projektowania fryzur w procesie dydaktycznym dla uczniów i nauczycieli | Krzysztof Wypych (Schoolline)

EDUCTUM - KOKI I UPIĘCIA | Elodie Simon Greffier (Art Libre Paris)

EDUCTUM – Kreatywna koloryzacja i strzyżenia na konkursy, mistrzostwa i do salonu | Tomasz Zimny i Joanna Zimny (GRAFFITI  LINE)

 

HAIR SHOW POINT

Podczas targów HAIR FORUM POLAND będzie można wziąć udział w wyjątkowych pokazach z pogranicza fryzjerstwa i sztuki. Przez cały targowy weekend na scenie HAIR SHOW POINT popis swoich umiejętności dadzą nieocenione autorytety. Prezentujemy wybrane pokazy, które dostarczą zarówno emocji, jak i inspiracji.

Hot Towel Shave & Classic Cut | Maciej Wróblewski (KASHO)

BLOOM Collection | Jakub Ziemirski (ZIEMIRSKI ACADEMY)

Ermila/Jaguar (cięcie) & koloryzacja | Marcel Kaluszkiewicz i Alex Kübler (Tahe)

Maria Korzeniowska dla GOLDWELL | Maria Korzeniowska

Pokaz TIMELINE | Volodymyr Gnatyshyn i Patrycja Sawicka- Gnatyshyn

ENERGIA w zgodzie z naturą | Cech fryzjerów Warszawa

 

Moc emocji

Oczywiście nie zabraknie kreatywnych mistrzostw skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Na terenie hali targowej będzie można podziwiać przy pracy uczestników następujących konkurencji:

- HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskich Mistrzostw Sztuki Fryzjerskiej

- THICK & LONG – Ogólnopolskich Mistrzostw Przedłużania i Zagęszczania Włosów

- YOUNG TALENT CUP – Ogólnopolskiego Konkursu dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej

Nie można przegapić także finałów wyżej wymienionych mistrzostw, które odbędą się w sobotę i w niedzielę na scenie HAIR SHOW POINT.

 

Kup bilety online

Przedsprzedaż to zarówno oszczędność czasu i pieniędzy. Wchodząc na stronę www.hair-forum.com.pl można zakupić bilety w e-sklepie. Po zarejestrowaniu konta i opłaceniu zamówienia otrzymasz bilety na podany wcześniej adres e-mail. Wydrukuj je lub wczytaj na wybrane urządzenie mobilne.  Bilet wstępu uprawnia do udziału w targach HAIR FORUM Poland, a także w odbywającej się w tym samym czasie na drugiej hali imprezie targowej skierowanej do branży kosmetycznej – BEAUTY FOTUM & SPA.

 

 

Komentarze
2014-08-16 17:41:59
~szakirka chętnie wzięłabym w nich udział ,fryzjerką nie jestem ,ale staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie ,urodzie i dotyczącymi włosów
2014-08-16 17:31:35
~Ilona K. Adixx Wiele fryzjerek ,zwłaszcza tych z małych saloników ,nie podążają za obecnie panującymi trendami . To coś właśnie dla mnich . Mogą poszerzyć swoją wiedzę co z pewnością przełoży się na liczbę klientek odwiedzających ich salony.
2014-08-15 18:03:15
~szakirka zawsze warto znać najnowsze trendy :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2018 COSMED Consulting / serwisuroda.pl