Reklama
Relacja ze spotkania Blogerów Urodowych Beauty Flash

Tym razem miejsce spotkania jak dla dotychczasowych spotkań, można rzec było nietypowe. Do tej pory spotykaliśmy się z blogerami w salach hotelowych i biurowych, w restauracjach, czy salonach kosmetycznych. Złamaliśmy ten klucz i podjęliśmy decyzję o tym aby tłem naszego spotkania było miejsce, które od lat związane jest mocno z branżą kosmetyczną. 34. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE w Krakowie – tu właśnie zebrali się blogerzy zaproszeni przez redakcję naszego portalu.

 

 

 

Sobotni dzień jesienny 5 listopada, pierwszy dzień Kongresu i Targów LNE. Liczba wizytujących to miejsce w ramach 34. edycji dopisała. Dopisali również blogerzy, którzy przybyli licznie. Wśród nich Candymona oraz Michał, autor bloga Twoje Źródło Urody. Wymieniamy ich już teraz, ponieważ w dalszej części odsłonimy role w jakie wcielili się w trakcie spotkania Blogerów Urodowych Beauty Flash.

 

 

 

Spotkanie zostało otwarte przez osoby reprezentujące LNE oraz portal SerwisUroda.pl. Z ramienia LNE blogerów przywitała Małgorzata Waszczyk-Cocińska, manager ds. marketingu. Ze strony portalu SerwisUroda.pl wszystkich obecnych na sali przywitał Sebastian Tatarek, kierownik ds. projektów i komunikacji.

 

Pierwsza prezentacja poświęcona była perspektywie dla blogerów działających już w blogosferze oraz tych początkujących. Tendencje na rynku beauty, dane rynkowe oraz specyfika polskiego blogera – zagadnienia te zostały poruszone w prezentacji poprowadzonej przez Sebastiana Tatarka. Początki, doświadczenie, kwestie merytoryczne prowadzenia bloga, sposoby dotarcia do odbiorców – te zagadnienia poruszył gość specjalny, zaproszony przez redakcję naszego portalu czyli pani Monika, autorka bloga Candymona.

 

 

 

W programie nie zabrakło odniesień do konkretnych dziedzin świata beauty. Do udziału w spotkaniu redakcja portalu zaprosiła firmy NC Nails Company oraz IKOR.

Pierwsza wyjaśniła zgromadzonym, dlaczego lepiej jest aby manicure był wykonany w salonie kosmetycznym. Szkoleniowiec marki NC Nails Company zaprezentowała najnowsze kolekcje lakierów hybrydowych oraz na dłoniach modelki zostały wykonane zabiegi manicure w trzech technikach, tak aby każdy mógł zobaczyć przebieg zabiegu oraz efekt końcowy.

 

 

 

Firma IKOR przeprowadziła pokaz makijażu, który wszyscy mogli oglądać na monitorze ekranu (dzięki pomocy męża pani Moniki czyli Candymony) i podziwiać spektakularny efekt końcowy. Niestety zdjęcia nie są w stanie oddać tego co działo się na żywo.

 

 

 

W przerwach przekazano nagrody ufundowane przez portal SerwisUroda.pl oraz firmy NC Nails Company i IKOR.

 

Największe emocje pojawiły się w ostatniej części spotkania, w której przeprowadzone zostały warsztaty związane z wykonaniem kosmetyków z produktów dostępnych w kuchni. Zespół portalu SerwisUroda.pl udostępnił pulę artykułów spożywczych. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy. Każda musiała wybrać swojego lidera, który oddelegowany do stanowiska z różnymi produktami mógł wybrać tylko cztery, na bazie których następnie zespół miał stworzyć kosmetyk.

 

 

 

Jury, w skład którego wchodzili – Monika, autorka bloga Candymona; Michał, autor bloga Twoje Źródło Urody oraz Sebastian Tatarek, reprezentujący portal SerwisUroda.pl, ocenili prace wszystkich zespołów na postawie wypełnionych kart produktowych stworzonych kosmetyków i prezentacji liderów nt. owocu pracy swojego zespołu.

 

 

Jury podjęło decyzję o wyróżnieniu prac zespołu nr 1 i nr 2. Każdy z jej uczestników otrzymał specjalny dyplom wyróżnienia udziału w warsztatach.


Komentarze
2016-11-10 07:52:11
~Ola W Byłam na targach i przyznam, ze tego nie widziałam. Może to było w jakiejś jeszcze innej sali. Te warsztaty z robieniem kosmetyków musiały być ciekawe, chciałabym wziąć w czymś takim udział.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

EsthiCell PURE NATURE ANTI-AGING CREAM-SERUM / Krem-Serum odmładzający do twarzy i szyi

Preparat typu krem i serum 2 w 1.


EsthiCell MULTI-ACTIVE PEELING / Wielozadaniowy peeling naprawczy


Zawiera enzymy roślinne, kwas migdałowy, ekstrakty roślinne oraz korund.

Wiadomości branżowe

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów związanych z branżą beauty w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Wypracowana przez lata renoma wydarzenia, to zasługa precyzyjnie skomponowanej formuły łączącej w unikatowy sposób biznes, edukację i liczne atrakcje w kompleksowy program, który...
Odbywające się dwa razy w roku największe święto mody w Polsce, to doskonała okazja dla osób z branży mody do zapoznania się z ofertą przedsiębiorców na sezony wiosna/lato 2020 oraz jesień-zima 2019/2020. Tym razem oferta rozszerzona zostanie o modę ekologiczną, a podczas Kongresu Fachowców podjęte zostaną m. in....
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Obrzęki w czasie ciąży to nieodłączny problem przyszłych mam, szczególnie latem, kiedy temperatury sięgają 30°C. Często dotyczą kończyn dolnych i wiążą się z utrudnionym odpływem...
Czytaj więcej

Dla Niego

Skóra mężczyzny różni się od kobiecej – głównie ze względu na różnice w gospodarkach hormonalnych obydwu płci. U panów jest ona o około 20% grubsza i wydziela dwa razy więcej sebum,...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

O czterech takich, co mają wizję Wielkie firmy nie powstają przypadkiem. Twórcy takich gigantów, jak Apple czy Google przebyli długą drogę i zanim osiągnęli sukces, wiele razy się potknęli. Zaczynali w przysłowiowym garażu, z minimalnymi środkami na rozruch, ale towarzyszyła im jasna wizja,...Czytaj więcej

#ZmieńMyślenie z AVON Polki czują się bezpiecznie w swoim otoczeniu, ale tylko niewiele więcej niż połowa z nich wierzy w skuteczność systemu prawnego, gdy doświadcza niefizycznych form przemocy – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Fundacji AVON w 15 krajach świata.     Dlatego od...Czytaj więcej

KEVIN.MURPHY pierwszą marką kosmetyczną na świecie, wykorzystującą OWP Każdy kawałek plastiku, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, w dalszym ciągu znajduje się na Ziemi. Proces rozkładu tworzyw sztucznych wynosi nawet do 1000 lat. W wodach oceanicznych znajduje się już ponad 5...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl