Reklama
Świąteczno-Noworoczne wznowienie Akcji KONKURS ZABAWA

Na dwa miesiące wznawiamy akcję, która była prowadzona przez nas w ubiegłych latach. Akcja KONKURS ZABAWA polega na udziale Czytelników oraz Fanów portalu SerwisUroda.pl w tej specjalnej zabawie poprzez odpowiadanie na pytania i/lub wykonywanie określonych zadań.  Tematyka tych aktywności jest w dużej mierze powiązana z informacjami zawartymi na naszym portalu oraz jego fanpage. Przed udziałem w tej akcji prosimy o zapoznanie się w regulaminem, który znajdują się poniżej na tej stronie.

 

 

Tym, którzy nie brali udziału w tej akcji, a która była przez nas organizowana w minionych latach, wyjaśniamy na czym ona poleca. Dzięki udziałowi w niej możesz zbierać punkty, które następnie wymieniasz na kosmetyki różnych marek. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów. W jej ramach możesz wymieniać zgromadzone punkty na konkretne preparaty.

 

Na czym polega Akcja KONKURS – ZABAWA ?


Po 1-sze. Czytaj nasz serwis i jego fanpage.

Lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie urody i zdrowia? Czytaj nasz portal i jego fanpage, gdzie publikujemy wiele ciekawych materiałów właśnie o takiej tematyce. Nowości, interesujące tematy, informacje o specjalnych wydarzeniach i wiele innych. Dzięki zdobytej wiedzy możesz brać udział w aktywnościach, umożliwiających zdobywanie punktów i ich wymianę na kosmetyki.

Po 2-gie. Odpowiadaj na pytania i/lub wykonuj zadania.

Każdego tygodnia na naszym fanpage będziemy publikowali 3 pytania i/lub określone zadania. Udzielając poprawne odpowiedzi na te pytania/zadania zdobywasz punkty, które możesz wymienić na konkretne produkty.

Po 3-cie. Komentuj publikacje w naszym serwisie.

Czytając informacje z naszego serwisu, udzielaj się na nim zamieszczając swoje komentarze pod artykułami, które Ciebie zainteresowały, skłoniły do refleksji, a może wiesz coś co uzupełni zamieszczone informacje. Aby zamieścić komentarz należy zalogować się w naszym serwisie. Może to zrobić każdy, kto dokonał wcześniej rejestracji, ustalając swoją nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki którym można logować się w naszym serwisie. Po zalogowaniu pod każdą publikacją w naszym portalu, zalogowana osoba widzi aktywne okno do zamieszczania komentarzy.

Po 4-te. Komentuj wpisy na fanpage naszego serwisu.

Bądź aktywny również na naszym fanpage. Zamieszczaj swoje komentarze, bierz udział w organizowanych tam przez nas aktywnościach, udzielaj się w dyskusjach.

Każda z wymienionych aktywności pozwala Ci zdobywać punkty, które sumują się i można wymieniać je na konkretne produkty z listy/puli podanej na tej stronie.

 

 

(powyższe zdjęcie pokazuje wybrane produkty z dostępnej pulki kosmetyków niniejszej akcji)

 

 

Lista/pula produktów

Poniżej prezentujemy szczegółową listę produktów, ich ilość oraz przypisane im wartości punktowe, na podstawie której można dokonywać wymiany na sumę zdobytych punktów.

1. Krem redukujący zmarszczki 40+ V-MODELIST Dermika   I  1 szt.  550 pkt.  I
2. Krem hamujący starzenie BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt. I  550 pkt. I
3. Krem cofający efekt starzenia BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt.   I  550 pkt.  I
4. Krem lipo aktywny AQUA RELIPIDUM Dermika   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
5. Krem-Koncentrat BLOQ-AGE Dermika   I  2 szt.   I  500 pkt.  I
6. Metamorfoza cery tłustej Emulsja macutąca SEBIO Dermika   I  1 szt.   I  400 pkt.  I  
7. Cienie do powiek paletka 01 SUNRISE Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
8. Cienie do powiek paletka 01 TWILIGHT Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
9. Lakier do ust Eveline   I  1 szt.   I  600 pkt.  I
10.  Lakier do paznokci  ICO chrome Collection Eveline (kolory: 44, 45, 47, 48, 49)   I  5 szt.   I  600 pkt. I
11. Odżywka do paznokci po manicure hybrydowym Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
12. Korektor pod oczy Magical Perfection Eveline   I  1 szt.   I  450 pkt.  I
13. Puder bananowy MATT my Day Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
14. Mleczko do ciała Hialuronowe wygładzenie 40+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
15. Mleczko do ciała Diamentowa odbudowa 60+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
16. Regenerujący krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
17. Nawilżający krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
18. Krem pod oczy i na powieki Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I
19. Supernawilżające SMOOTHIE do ciała MELON Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
20. Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
21. Krem do rąk silnie odżywczy Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
22. Krem do rąk intensywnie odmładzający Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
23. Peeling do rąk wygładzający JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
24. Odżywcza galaretka do ciała JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I

 

Jak zdobywać punkty i wymieniać je na kosmetyki?

Każdego tygodnia, zaczynając od pierwszego tygodnia grudnia 2018 r. do końca stycznia 2019 r. będziemy na fanpage naszego portalu zamieszczali specjalny wpis, w ramach którego należy wykonać określone zadania, które trzeba zrealizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od publikacji tego wpisu. Szczegółowa informacja na temat tych zadań będzie za każdym razem podana w każdym specjalnym wpisie.

Wykonane prawidłowo zadania dla każdego konkursowego wpisu Akcji Konkurs Zabawa oznaczają zdobycie określonej liczby punktów. Dokładnie chodzi o sumę punktów za każde z trzech zadań w ramach jednego wpisu niniejszej akcji a finalnie sumę wszystkich punktów zdobytych do 31 stycznia 2019 roku. Prawidłowo wykonanie zadania w jednym wpisie specjalnym umożliwiają zdobycie maksymalnie 90 punktów. Każde prawidłowo wykonane zadanie to 30 punktów, w jednym wpisie są trzy zadania. Do dnia 10 lutego 2019 r. podamy prawidłowe rozwiązania dla zadań/pytań, w których należy udzielić odpowiedzi na niniejszej stronie tj. poniżej jako komentarz do tej strony.

Każdemu kosmetykowi w ramach puli produktów (podanej powyżej listy) przypisane są określone punkty. Od dnia 10 lutego 2019 roku można wymieniać łącznie zdobyte punkty na produkty z listy zamieszczonej na tej stronie. W tym celu należy wysłać na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl zgłoszenie. W temacie tego zgłoszenia wpisz „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, w treści tego maila podaj:
• Twoje imię i nazwisko, nick, pseudonim pod którym realizujesz zadania na naszym fanpage oraz portalu (po zalogowaniu);
• Numer z listy/puli oraz nazwę produktu/ów, które chcesz wymienić na zdobyte punkty. Liczba zdobytych punktów musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych kosmetykowi/ką;
• Podaj liczbę punktów, którą Twoim zdaniem zdobyłaś/eś. Redakcja będzie weryfikować liczbę punktów zgodnie ze stanem faktycznym na podstawie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA: Każda osoba, która chce wziąć udział w tej akcji i zdobyć na samym początku bonusowe punkty, powinna wysłać do dnia 15 grudnia 2018 roku mail aktywacyjny tj. na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – bonus”, należy przesłać zgłoszenie o treści: Biorę udział w Akcji Konkurs Zabawa. Mail ten prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem, nickiem, pseudonimem, które będą wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego. Brak maila aktywacyjnego nie oznacza brak możliwości udziału w konkursie. W takiej sytuacji osoba biorąca udział w tej akcji nie otrzymuje 90 dodatkowych punktów – tyle punktów otrzymuje każda osoba, która mail aktywacyjny wyśle jako dodatkowy bonus.

 

 

Regulamin Akcji Konkurs Zabawa

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal SerwisUroda.pl i rozpoczyna się dnia 3 grudnia 2018 roku.
2. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
3. Opis całego mechanizmu Akcji KONKURS ZABAWA znajduje się na niniejszej stronie tj. powyżej i poniżej, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
4. Zadania w ramach jednego specjalnego wpisu należy realizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od dnia publikacji wpisu na fanpage portalu na facebook, zawsze w ramach jednego adresu mailowego. Zadanie zrealizowane w terminie późniejszym traktowane są jako nieważne.
5. W ramach tej akcji konkursowej obowiązuje lista/pula produktów wskazana na niniejszej stronie. Przy wymianie punktów na kosmetyki liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń na adres e-mail: konkurs@serwisuroda.pl tj. dzień i godzina.
6. Osoby biorące udział w niniejszej akcji nie ponoszą kosztów z tego tytułu, również związanych z przesłaniem kosmetyków wymienionych za zdobyte punkty. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagród przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Redakcja zastrzega sobie możliwość przesłania kosmetyków w ramach wymiany punktów, w ciągu 50 dni od przesłania zgłoszenia „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, i po weryfikacji poprawności tego zgłoszenia.
7. Każdy uczestnik niniejszej akcji może dowiedzieć się o sumie zdobytych punktów przesyłając zapytanie do redakcji od dnia 9 lutego 2019 na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – punkty”. Należy w jego treści podać imię i nazwisko, nick, pseudonim, które są wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego.
8. Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzygane będą na bieżąco przez redakcję portalu.

 

Komentarze
2019-02-21 10:56:10
~Aneczka33 Bardzo fajna akcja, dziękuję za zabawę :) Mam nadzieje, że zostanie wznowiona, pozdrawiam.
2019-02-21 09:07:35
~Redakcja serwisu ROZWIĄZANIA
Niestety nie wszyscy wczytali się w zasady tej akcji. Zadania wysłane po 3 dniach nie braliśmy pod uwagę - to jeden w warunków kluczowych. Zgłoszenia należało przesyłać z jednego i tego samego maila a np. nie trzech różnych. Wiele nieprawidłowości w zgłoszeiach sprawiło, że w redakcji mieliśmy więcej pracy na analizę każdego zgłoszenia.

Oto prawidłowe odpowiedzi:

>>> zestawienie zadań nr 1
A. 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę
B. zadanie wyboru / wskazanie
C. niż ryb

>>> zestawienie zadań nr 2
A. wtorek
B. Orzechowe ciasto z buraka cukrowego
C. wyboru zadanie

>>> zestawienie zadań nr 3
A. Bezpieczne podróżowanie samochodem
B. trzech
C. 6.12.2018

>>> zestawienie zadań nr 4
A. MedSkinArt
B. Semilac
C. 21.12.2018

>>> zestawienie zadań nr 5
A. diecie pudełkowej
B. BB Sun Balance
C. zadanie wyboru / otwarte

>>> zestawienie zadań nr 6
A. odpowiedź otwarta / dowolna
B. Leśnia zupa grzybowa
C. nr 6

>>> zestawienie zadań nr 7
A. pięć / 5
B. woskowanie
C. gorąca czekolada / czekolada

>>> zestawienie zadań nr 8
A. Kerasys Perfume / Kerasys
B. Beauty Forum
C. trening EMS

>>> zestawienie zadań nr 9
A. pytanie otwarte
B. makaron uszka, łazanki
C. KEVIN.MURPHY

>>> zestawienie zadań nr 10
A. w rezultacie mieć wymarzone włosy
B. Makijaż
C. Czas nauki

>>> zestawienie zadań nr 11
A. koszula
B. detergenty
C. mocne i słabe


Dziś prześlemy do osób, które wysłały zapytania o podsumowanie punktów informację zwrotną.
2019-01-09 18:55:44
~Aneczka33 Biorę udział, chociaż nie wiem czy już nie jest za późno by dołączyć do zabawy :(
2018-12-18 10:29:26
~Anna Bal chętnie się zgłoszę :)
2018-12-04 23:54:06
~Beatris20 W takim razie zaczynamy zabawę. Przyznam, że zasady na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, a to chodzi o to by trochę się pobawić i pobyć razem. Czekam na zadania .

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

REGENERATING
BODY BALM
Regenerujący
balsam do ciała

Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

NOURISHING SHOWER GEL Odżywczy żel
pod prysznic
Lemon Grass
& Gardenia

Pojemność:
300 ml

Wiadomości branżowe

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji targów LOOK i beauty VISION 2020. Największe wydarzenie dla branży profesjonalistów w Polsce, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowa edycja, ponieważ organizator świętować będzie jubileuszową, 20. edycję. Z...
Celem kongresu jest zapoznanie uczestników z problematyką leczenia i pielęgnacji skóry problematycznej, a także przyczyn zewnętrznych i wewnętrznych tych problemów. Tegoroczna edycja kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, zdrowia, psychologii. W programie znajdą się wykłady, podczas których...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Co łączy takie zawody jak kosmetyczka, fryzjerka, lekarz, pielęgniarka, kucharz, kelner czy nauczyciel? Osoby, które je wykonują przez większość czasu w pracy chodzą lub stoją. Długie...
Czytaj więcej

Dla Niego

Gęsta i zadbana, a także odpowiednio dobrana do kształtu twarzy broda stanowi jeden z ważnych atrybutów męskości, a od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Co jednak zrobić jeśli nasz zarost...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

65% Polaków nadal nie zdecydowało, czy skorzysta z Pracowniczych Planów Kapitałowych Aż 65% Polaków nie wie, jaką decyzję podejmie w sprawie partycypacji w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Co czwarty (25%) uważa, że PPK ma więcej zalet niż wad, a co piąty (20%) ma odmienne zdanie. To wyniki badań...Czytaj więcej

Dr Szczyt otwiera nową klinikę w Warszawie Dr Szczyt to chirurg plastyk, który w swojej klinice od ponad 15 lat pomaga Polakom i uczy jak rozsądnie korzystać z chirurgii plastycznej. Teraz, wspólnie ze swoim wieloletnim współpracownikiem i przyjacielem dr Michałem Charytonowiczem, ulicy Waflowej 7a...Czytaj więcej

Rexona Wyzwanie 5000 kroków „Więcej ruchu, więcej z życia” przekonuje marka Rexona, zachęcając do podjęcia aktywności fizycznej i zmiany stylu życia na zdrowszy. Dlaczego? Bowiem, jak pokazują badania aż  38 procent Polaków przyznaje się do zerowej aktywności ruchowej, a brak ruchu przyczynia...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2019 COSMED Consulting / serwisuroda.pl