Reklama
Noworoczne wznowienie Akcji KONKURS ZABAWA 2019/20

Podobnie jak w ubiegłym roku, na dwa miesiące wznawiamy akcję, która była prowadzona przez nas w ubiegłych latach. Akcja KONKURS ZABAWA polega na udziale Czytelników oraz Fanów portalu SerwisUroda.pl w tej specjalnej zabawie poprzez odpowiadanie na pytania i/lub wykonywanie określonych zadań.  Tematyka tych aktywności jest w dużej mierze powiązana z informacjami zawartymi na naszym portalu oraz jego fanpage. Przed udziałem w tej akcji prosimy o zapoznanie się w regulaminem, który znajdują się poniżej na tej stronie.

 

 

Tym, którzy nie brali udziału w tej akcji, a która była przez nas organizowana w minionych latach, wyjaśniamy na czym ona poleca. Dzięki udziałowi w niej możesz zbierać punkty, które następnie wymieniasz na kosmetyki różnych marek. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów. W jej ramach możesz wymieniać zgromadzone punkty na konkretne preparaty.

 

Na czym polega Akcja KONKURS – ZABAWA ?


Po 1-sze. Czytaj nasz serwis i jego fanpage.

Lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie urody i zdrowia? Czytaj nasz portal i jego fanpage, gdzie publikujemy wiele ciekawych materiałów właśnie o takiej tematyce. Nowości, interesujące tematy, informacje o specjalnych wydarzeniach i wiele innych. Dzięki zdobytej wiedzy możesz brać udział w aktywnościach, umożliwiających zdobywanie punktów i ich wymianę na kosmetyki.

Po 2-gie. Odpowiadaj na pytania i/lub wykonuj zadania.

Każdego tygodnia na naszym fanpage będziemy publikowali 3 pytania i/lub określone zadania. Udzielając poprawne odpowiedzi na te pytania/zadania zdobywasz punkty, które możesz wymienić na konkretne produkty.

Po 3-cie. Komentuj publikacje w naszym serwisie.

Czytając informacje z naszego serwisu, udzielaj się na nim zamieszczając swoje komentarze pod artykułami, które Ciebie zainteresowały, skłoniły do refleksji, a może wiesz coś co uzupełni zamieszczone informacje. Aby zamieścić komentarz należy zalogować się w naszym serwisie. Może to zrobić każdy, kto dokonał wcześniej rejestracji, ustalając swoją nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki którym można logować się w naszym serwisie. Po zalogowaniu pod każdą publikacją w naszym portalu, zalogowana osoba widzi aktywne okno do zamieszczania komentarzy.

Po 4-te. Komentuj wpisy na fanpage naszego serwisu.

Bądź aktywny również na naszym fanpage. Zamieszczaj swoje komentarze, bierz udział w organizowanych tam przez nas aktywnościach, udzielaj się w dyskusjach.

Każda z wymienionych aktywności pozwala Ci zdobywać punkty, które sumują się i można wymieniać je na konkretne produkty z listy/puli podanej na tej stronie.

 

 

Lista/pula produktów

Poniżej prezentujemy szczegółową listę kosmetyków oraz przypisane im wartości punktowe, na podstawie której można dokonywać wymiany za sumę zgromadzonych punktów. Każdy z wymienionych na poniższej liście produkt dostępny jest w ilości jednej sztuki.

1. Biovax Coffe Intensywnie wzmacniająca maseczka – 650 pkt.
2. Biovax Coffee Oczyszczający peeling do skóry głowy – 650 pkt.
3. Biovax Coffee Intensywnie wzmacniający szampon – 650 pkt.
4. Soraya Mleczko do ciała Anti Ageing 40+ - 500 pkt.
5. Soraya Nawilżający Krem 40+ - 500 pkt.
6. Floslek Koncentrat regenerujący Elixir All in one – 650 pkt.
7. Floslek Krem-żel naprawczy All in one – 600 pkt.
8. Floslek Krem pod oczy All in one – 500 pkt.
9. L’biotica Szampon Milk Therapy – 600 pkt.
10. L’biotica Biovax Jedwab w płynie – 700 pkt.
11. L’biotica Biovax Keratyna w płynie – 700 pkt.
12. L’biotica Biovax Szampon w kostce skrzyp polny i aloes – 450 pkt.
13. L’biotica Biovax Szampon w kostce malina i olej z róży – 450 pkt.
14. Floslek Krem do rąk odżywczy – 450 pkt.
15. Floslek Krem do rąk odmładzający – 450 pkt.
16. Eveline Odżywka do paznokci po manicure hybrydowym – 500 pkt.

UWAGA: na dzień 25.02.2020 - pula produktów została całkowicie rozdysponowana pośród osób biorących udział w tej akcji.

 

 

Jak zdobywać punkty i wymieniać je na kosmetyki?

Każdego tygodnia, zaczynając od 15 grudnia 2019 r. do 15 lutego 2020 r. będziemy na fanpage naszego portalu zamieszczali specjalne wpis, w ramach których należy wykonać określone zadania, które trzeba zrealizować w ciągu maksymalnie 2 dni kalendarzowych od publikacji tego wpisu. Szczegółowa informacja na temat tych zadań będzie za każdym razem podana w każdym specjalnym wpisie.

Wykonane prawidłowo zadania dla każdego konkursowego wpisu Akcji Konkurs Zabawa oznaczają zdobycie określonej liczby punktów. Dokładnie chodzi o sumę punktów za każde z trzech zadań w ramach jednego wpisu niniejszej akcji a finalnie sumę wszystkich punktów zdobytych do 15 lutego 2020 roku. Prawidłowo wykonanie zadania w jednym wpisie specjalnym umożliwiają zdobycie maksymalnie 90 punktów. Każde prawidłowo wykonane zadanie to 30 punktów, w jednym wpisie są trzy zadania. Do dnia 20 lutego 2019 r. podamy prawidłowe rozwiązania dla zadań/pytań, w których należy udzielić odpowiedzi na niniejszej stronie tj. poniżej jako komentarz do tej strony.

Każdemu kosmetykowi w ramach puli produktów (podanej powyżej listy) przypisane są określone punkty. Od dnia 20 lutego 2019 roku można wymieniać łącznie zdobyte punkty na produkty z listy zamieszczonej na tej stronie. W tym celu należy wysłać na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl zgłoszenie. W temacie tego zgłoszenia wpisz „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, w treści tego maila podaj:
• Twoje imię i nazwisko, nick, pseudonim pod którym realizujesz zadania na naszym fanpage oraz portalu (po zalogowaniu);
• Numer z listy/puli oraz nazwę produktu/ów, który chcesz wymienić na zdobyte punkty. Liczba zdobytych punktów musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych kosmetykowi/ką;
• Podaj liczbę punktów, którą Twoim zdaniem zdobyłaś/eś. Redakcja będzie weryfikować liczbę punktów zgodnie ze stanem faktycznym na podstawie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA: Każda osoba, która chce wziąć udział w tej akcji i zdobyć na samym początku bonusowe punkty, powinna wysłać do dnia 16 grudnia 2019 roku włącznie mail aktywacyjny tj. na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – bonus”, należy przesłać zgłoszenie o treści: Biorę udział w Akcji Konkurs Zabawa. Mail ten prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem, nickiem, pseudonimem, które będą wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego. Brak maila aktywacyjnego nie oznacza brak możliwości udziału w konkursie. W takiej sytuacji osoba biorąca udział w tej akcji nie otrzymuje 90 dodatkowych punktów – tyle punktów otrzymuje każda osoba, która mail aktywacyjny wyśle jako dodatkowy bonus.

 

Regulamin Akcji Konkurs Zabawa

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal SerwisUroda.pl i rozpoczyna się dnia 15 grudnia 2019 roku. Jej organizatorem jest redakcja portalu serwis uroda.pl
2. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
3. Opis całego mechanizmu Akcji KONKURS ZABAWA znajduje się na niniejszej stronie tj. powyżej i poniżej, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
4. Zadania w ramach jednego specjalnego wpisu należy realizować w ciągu maksymalnie 2 dni kalendarzowych od dnia publikacji specjalnego wpisu na fanpage portalu na facebook. Zadanie zrealizowane w terminie późniejszym traktowane są jako nieważne.
5. W ramach tej akcji konkursowej obowiązuje lista/pula produktów wskazana na niniejszej stronie. Przy wymianie punktów na kosmetyki liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń na adres e-mail: konkurs@serwisuroda.pl tj. dzień i godzina.
6. Osoby biorące udział w niniejszej akcji nie ponoszą kosztów z tego tytułu, również związanych z przesłaniem kosmetyków wymienionych za zdobyte punkty. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagród przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Redakcja zastrzega sobie możliwość przesłania kosmetyków w ramach wymiany punktów w ciągu 50 dni od przesłania zgłoszenia „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, i po weryfikacji poprawności tego zgłoszenia.
7. Każdy uczestnik niniejszej akcji może dowiedzieć się o sumie zdobytych punktów przesyłając zapytanie do redakcji od dnia 20 lutego 2020 na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – punkty”. Należy w jego treści podać imię i nazwisko, nick, pseudonim, które są wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fanpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego.
8. Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzygane będą na bieżąco przez redakcję portalu.

 Komentarze
2020-02-26 14:38:16
~Redakcja serwisu UWAGA !!!
Na dzień 25.02.2020 - pula dostępnych produktów została całkowicie rozdysponowana pośród osób biorących udział w tej akcji.
2020-02-21 08:41:09
~Redakcja serwisu Podajemy prawidłowe odpowiedzi zadań.

>> zestawienie zadań nr 1
A. L’biotica Biovax Jedwab w płynie
B. Be ESTHETIC
C. beza Pavlova / świąteczny wieniec bezowy

>> zestawienie zadań nr 2
A. zadanie wyboru
B. EsthiCell
C. składać życzeń podczas Wigilii

>> zestawienie zadań nr 3
A. Jak randkować po 40-tce?
B. obniżona odporność organizmu
C. 30-ta

>> zestawienie zadań nr 4
A. URODA
B. Kerasys
C. Czy optymistycznie patrzycie na obecny rok i to co może przynieść?

>> zestawienie zadań nr 5
A. naturalny chłodny blond i głęboki brąz
B. IMAI
C. Sante

>> zestawienie zadań nr 6
A. COSME TOKYO 2020
B. W tegorocznym karnawale opaski z pluszu ustąpią miejsca tym cekinowym oraz wysadzanym cyrkoniami, a na głowie atrakcyjnym dodatkiem oprócz warstwy nabłyszczającej stanie się brokat
C. Asortyment Sante Organic tworzy sześć rodzajów napojów.

>> zestawienie zadań nr 7
A. rokitnik
B. 8 miejsce
C. Cardio Bunny

>> zestawienie zadań nr 8
A. EZURI
B. Podczas 3-minutowego mycia zębów przy odkręconym kranie
C. wyboru

>> zestawienie zadań nr 9
A. ośmioetapowy
B. Bless Me
C. dwa
2020-01-06 12:03:05
~Monika Z przyjemnością biorę udział:)
2020-01-02 10:36:08
~czekladka24 rewelacyjna akcja z radością będę uczestniczyła
2019-12-18 23:17:24
~Beatris20 Super akcja, ale w tym roku trzeba będzie się pilnować .

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj na przełomie roku 2019/20 punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Serum
z natką
3 w 1
FLOSLEK

Pojemność: 30 ml

Krem z groszkiem
na noc

FLOSLEK

Pojemność: 50 ml

Wiadomości branżowe

150 wystawców, 12 czołowych branż beauty, 10 wydarzeń towarzyszących, 30 gwiazd i jedno miejsce – targi B2Beauty Trends Show. Już 16 lutego 2021 roku zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową stronę Warszawy. Najnowsze trendy w sektorze beauty, warsztaty eksperckie i największe gwiazdy branży. To wszystko...
Koniec lutego to idealny moment na kolejne zakupy i przygotowania do nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2020, ale również uzupełnienie garderoby o perełki z sezonu jesień-zima 2019/2020. Powoli, z nadzieją na szybką wiosnę i zielone pąki kwiatów na drzewach, kozaki będą ustępować lżejszym botkom, mokasynom, balerinom oraz...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Ciąża to radosny czas oczekiwania na dziecko - cieszą się nim zwykle nie tylko przyszli rodzice, ale także ich przyjaciele. Na Zachodzie bardzo popularne jest urządzanie przyjęć przed...
Czytaj więcej

Dla Niego

Często osoby, które starają się żyć zdrowo i aktywnie, zastanawiają się, czy mogą pozwolić sobie na słodką przekąskę. Jak poradzić sobie z zapotrzebowaniem na „coś słodkiego”?...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Kampania Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EASME) Sektor tekstylny, odzieżowy, skórzany i obuwniczy (TCLF) to europejski potentat, źródło nowych trendów i innowacji. Szacuje się, że roczny obrót w Europie wynosi ponad 200 mld euro, a około 225 000 firm zatrudnia...Czytaj więcej

Miasto Żyje Modą – 17-23.02.2020 Miasto Żyje Modą to projekt „miejski”, towarzyszący odbywającym się w dniach 19-20.02.2020 Targom Mody Poznań. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze...Czytaj więcej

Sezon na lody nie kończy się na lecie Badanie przeprowadzone przez instytut Kantar Public na zlecenie firmy Koral pokazało, że ponad trzy piąte Polaków (68%) je lody zimą. Co ciekawe lody zimą zdecydowanie chętniej jedzą młodsze pokolenia – wśród młodzieży w wieku 15-17 lat jedzenie lodów zimą...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2020 COSMED Consulting / serwisuroda.pl