Reklama
Akcja KONKURS ZABAWA 2020/21

Podobnie jak w ubiegłym roku, na dwa miesiące wznawiamy na przełomie Nowego Roku akcję KONKURS ZABAWA. Przypominamy, że polega ona na udziale Czytelników oraz Fanów portalu SerwisUroda.pl w tej specjalnej zabawie poprzez odpowiadanie na pytania i/lub wykonywanie określonych zadań.  Tematyka tych aktywności jest w dużej mierze powiązana z informacjami zawartymi na naszym portalu oraz jego fanpage. Przed udziałem w tej akcji prosimy o zapoznanie się w regulaminem, który znajdują się na tej stronie.

 

 

Tym, którzy nie brali udziału w tej akcji, a która była przez nas organizowana w minionych latach, wyjaśniamy na czym ona poleca. Dzięki udziałowi w niej możesz zbierać punkty, które następnie wymieniasz na kosmetyki różnych marek. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów. W jej ramach możesz wymieniać zgromadzone punkty na konkretne produkty.

 

 

Na czym polega Akcja KONKURS – ZABAWA ?


Po 1-sze. Czytaj nasz serwis i jego fanpage.

Lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie urody i zdrowia? Czytaj nasz portal i jego fanpage, gdzie publikujemy wiele ciekawych materiałów właśnie o takiej tematyce. Nowości, interesujące tematy, informacje o specjalnych wydarzeniach i wiele innych. Dzięki zdobytej wiedzy możesz brać udział w aktywnościach, umożliwiających zdobywanie punktów i ich wymianę na kosmetyki.

Po 2-gie. Odpowiadaj na pytania i/lub wykonuj zadania.

Każdego tygodnia na naszym fanpage będziemy publikowali 3 pytania i/lub określone zadania. Udzielając poprawne odpowiedzi na te pytania/zadania zdobywasz punkty, które możesz wymienić na konkretne produkty.

Po 3-cie. Komentuj publikacje w naszym serwisie.

Czytając informacje z naszego serwisu, udzielaj się na nim zamieszczając swoje komentarze pod artykułami, które Ciebie zainteresowały, skłoniły do refleksji, a może wiesz coś co uzupełni zamieszczone informacje. Aby zamieścić komentarz należy zalogować się w naszym serwisie. Może to zrobić każdy, kto dokonał wcześniej rejestracji, ustalając swoją nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki którym można logować się w naszym serwisie. Po zalogowaniu pod każdą publikacją w naszym portalu, zalogowana osoba widzi aktywne okno do zamieszczania komentarzy.

Po 4-te. Komentuj wpisy na fanpage naszego serwisu.

Bądź aktywny również na naszym fanpage. Zamieszczaj swoje komentarze, bierz udział w organizowanych tam przez nas aktywnościach, udzielaj się w dyskusjach.

 

Każda z wymienionych aktywności pozwala Ci zdobywać punkty, które sumują się i można wymieniać je na konkretne produkty z listy/puli podanej na tej stronie.

 

 

(powyższe zdjęcie pokazuje wybrane produkty z dostępnej pulki kosmetyków niniejszej akcji)

 

 

Lista/pula produktów

Poniżej prezentujemy szczegółową listę kosmetyków oraz przypisane im wartości punktowe, na podstawie której można dokonywać wymiany za sumę zgromadzonych punktów. Każdy z wymienionych na poniższej liście produkt dostępny jest w ilości jednej sztuki.

1. Floslek SPHERE-3D Koncentrat z witaminą C – 650 pkt.
2. Floslek SPHERE-3D MORNING GLOW Nocna Maska Intensywnie Rewitalizująca – 650 pkt.
3. Floslek SPHERE-3D Koncentrat z koenzymem Q10 – 650 pkt.
4. Floslek SPHERE-3D NIGHT REPAIR Nocna Maska Regenerująca - 650 pkt.
5. Floslek SPHERE-3D Koncentrat z kwasem Hialuronowym - 650 pkt.
6. Floslek SPHERE-3D DREAM HYDRATION Nocna Maska Nawilżająca – 650 pkt.
7. Floslek ARNICA Spray na naczynka i zaczerwienienia – 650 pkt.
8. Floslek Green for skin Krem z groszkiem – 650 pkt.
9. Floslek Green for skin Krem z selerem – 650 pkt.
10. Floslek Green for skin Serum z natką 3 w 1 – 700 pkt.
11. Floslek LIFT effect Koncentrat odmładzający – 700 pkt.
12. Floslek Lift effect Napinający krem pod oczy – 550 pkt.
13. Floslek Lift effect Krem liftingujący – 550 pkt.
14. Floslek Lift effect Krem regenerujący – 550 pkt.
15. Floslek Lift effect Krem wypełniający – 550 pkt.

 

Jak zdobywać punkty i wymieniać je na kosmetyki?

Każdego tygodnia, zaczynając od 28 grudnia 2020 r. do 28 lutego 2021 r. będziemy na fanpage naszego portalu zamieszczali specjalne wpisy, w ramach których należy wykonać określone zadania, które trzeba zrealizować w ciągu maksymalnie 2 dni kalendarzowych od publikacji danego wpisu. Szczegółowa informacja na temat tych zadań będzie za każdym razem podana w każdym specjalnym wpisie.

Wykonane prawidłowo zadania dla każdego konkursowego wpisu Akcji Konkurs Zabawa oznaczają zdobycie określonej liczby punktów. Dokładnie chodzi o sumę punktów za każde z trzech zadań w ramach jednego wpisu niniejszej akcji, a finalnie sumę wszystkich punktów zdobytych do 28 lutego 2021 roku. Prawidłowo wykonanie zadania w jednym wpisie specjalnym umożliwiają zdobycie maksymalnie 90 punktów. Każde prawidłowo wykonane zadanie to 30 punktów, w jednym wpisie są trzy zadania. Do dnia 10 marca 2021 r. podamy prawidłowe rozwiązania dla zadań/pytań tj. poniżej jako komentarz do tej strony.

Każdemu kosmetykowi w ramach puli produktów (podanej powyżej listy) przypisane są określone punkty. Od dnia 3 marca 2021 roku można wymieniać łącznie zdobyte punkty na produkty z listy zamieszczonej na tej stronie. W tym celu należy wysłać na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl zgłoszenie. W temacie tego zgłoszenia wpisz „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, w treści tego maila podaj:
- Twoje imię i nazwisko, nick, pseudonim pod którym realizujesz zadania na naszym fanpage oraz portalu (po zalogowaniu);
- Numer z listy/puli oraz nazwę produktu/ów, który chcesz wymienić na zdobyte punkty. Liczba zdobytych punktów musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych kosmetykowi/ką;
- Podaj liczbę punktów, którą Twoim zdaniem zdobyłaś/eś. Redakcja będzie weryfikować liczbę punktów zgodnie ze stanem faktycznym na podstawie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA: Każda osoba, która chce wziąć udział w tej akcji i zdobyć na samym początku bonusowe punkty, powinna wysłać do dnia 30 grudnia 2020 roku włącznie mail aktywacyjny tj. na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – bonus”, należy przesłać zgłoszenie o treści: Biorę udział w Akcji Konkurs Zabawa. Mail ten prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem, nickiem, pseudonimem, które będą wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego. Brak maila aktywacyjnego nie oznacza brak możliwości udziału w konkursie. W takiej sytuacji osoba biorąca udział w tej akcji nie otrzymuje 90 dodatkowych punktów – tyle punktów otrzymuje każda osoba, która mail aktywacyjny wyśle jako dodatkowy bonus.

 

 

Regulamin Akcji Konkurs Zabawa

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal SerwisUroda.pl i rozpoczyna się dnia 28 grudnia 2020 roku. Jej organizatorem jest redakcja portalu serwisuroda.pl
2. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
3. Opis całego mechanizmu Akcji KONKURS ZABAWA znajduje się na niniejszej stronie tj. powyżej i poniżej, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
4. Zadania w ramach jednego specjalnego wpisu należy realizować w ciągu maksymalnie 2 dni kalendarzowych od dnia publikacji specjalnego wpisu na fanpage portalu na facebook. Zadanie zrealizowane w terminie późniejszym traktowane są jako nieważne.
5. W ramach tej akcji konkursowej obowiązuje lista/pula produktów wskazana na niniejszej stronie. Przy wymianie punktów na kosmetyki liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń na adres e-mail: konkurs@serwisuroda.pl tj. dzień i godzina.
6. Osoby biorące udział w niniejszej akcji nie ponoszą kosztów z tego tytułu, również związanych z przesłaniem kosmetyków wymienionych za zdobyte punkty. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagród przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Redakcja zastrzega sobie możliwość przesłania kosmetyków w ramach wymiany punktów w ciągu 50 dni od przesłania zgłoszenia „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, i po weryfikacji poprawności tego zgłoszenia.
7. Każdy uczestnik niniejszej akcji może dowiedzieć się o sumie zdobytych punktów przesyłając zapytanie do redakcji od dnia 3 marca 2021 na e-mail: konkurs@serwisuroda.pl o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – punkty”. Należy w jego treści podać imię i nazwisko, nick, pseudonim, które są wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fanpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego.
8. Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzygane będą na bieżąco przez redakcję portalu.

 

 

 

SerwisUroda.pl © 2020/2021Komentarze
2021-03-23 15:27:11
~Redakcja serwisu INFORMACJA o zakończeniu akcji.

W dniu dzisiejszym tj. 23 marca 2021 roku został zakończony ten konkurs. Produkty dostępne w tej akcji zostały rozdysponowane wśród osób, które zebrały punkty i przesłały do nas zgłoszenia wymiany. Niektóre osoby za lojalność i aktywne uczestniczenie w naszych akcjach otrzymają dodatkowe produkty GRATISowe.
2021-03-06 15:12:42
~Redakcja serwisu UWAGA: W dniach od 2 do 12 marca prowadzimy prace techniczne na serwerze. Pewne funkcje przez to są ograniczone. Informacje o zgromadzonych punktach oraz wymiana punktów będzie odbywała się od dnia 13 marca 2021 r. Przepraszamy za utrudnienia.
2021-03-06 13:29:56
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 7:

A. 10 godzin
B. Po pierwsze, nie rzucaj obecnej pracy!
C. zadanie wyboru/otwarte
2021-02-27 15:34:58
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 6:

A. nieco ponad 100 milionów
B. syndrom chronicznego zmęczenia
C. tabletki do mycia zębów
2021-02-12 11:31:11
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 5:

A. Konferencja z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem
lub Rak. To Się Leczy - onkologia po pandemii. Dokąd zmierzamy?
B. wypieki
C. BEAUTY FORUM 2021
2021-02-06 11:43:12
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 4:

A. niedosłuch i inne problemy ze słuchem
B. superfoods
C. wizyty u ginekologa
2021-01-31 10:37:55
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 3:

A. Biznes
B. Najlepsze kino kobiece
C. ANGELL
2021-01-22 14:49:28
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 2:

A. Nieporozumienia w związku?
B. Nivelazione Turbo Slim
C. sen / o śnie
2021-01-15 11:00:37
~Redakcja serwisu >> Oto poprawne odpowiedzi na zestawienie zadań nr 1:

A. Maniewski i Panasonic
B. XII
C. Floslek
2020-12-29 11:55:26
~Anna Bal z przyjemnościa wezmę udział
2020-12-28 20:33:31
~Kasia55 Ciekawa formuła konkursu :)
2020-12-28 19:07:42
~Monika z chęcią biorę udział:)
2020-12-24 14:48:36
~Monika już się nie mogę doczekać:)
2020-12-17 20:33:38
~Aneczka33 Czekam niecierpliwie :)

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

MIST CREAM
Lekka emulsja do twarzy
ashwagandha

Pojemność:
110 ml

MIST CREAM
Lekka emulsja do twarzy
lawenda

Pojemność:
110 ml

Wiadomości branżowe

Ostatnie dwa lata nie należą do tych najlepszych dla branży usług beauty. Pandemia mocno wpłynęła na działalność prowadzoną przez właścicieli i menadżerów obiektów, świadczących profesjonalne usługi beauty. To efekt wielu czynników, które też odsłoniły słabe strony branży. Czas jednak zapomnieć o tych trudnych...
Działania online, choć przez wielu uważane za efektywne i wygodne, nie zastąpią spotkań na żywo, kiedy przy aromatycznej kawie można się poznać, porozmawiać i wymienić opinią na interesujący temat. Właśnie dlatego, miłośnicy kosmetyków naturalnych, od wielu miesięcy czekali na stacjonarne Targi Ekocuda, które...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Wymaga szczególnej troski o zdrowie i regularnych badań. Przyszłe mamy potrzebują też wiedzy z zakresu przebiegu ciąży oraz porad, jak mogą lepiej...
Czytaj więcej

Dla Niego

"Pracuj ciężko, baw się ostro" – taka idea przyświeca mężczyznom, dla których powstała najnowsza seria LaQ Doberman o zapachu seksu i biznesu. Czego mogą spodziewać się po niej panowie?...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Black Month w Hebe Z okazji 10 lat Hebe, Black Friday zmieniony został w Black Month. W listopadzie na klientki i klientów co tydzień czekają nowe, niepowtarzalne oferty. Od 2 listopada br., z okazji zbliżającego się Black Friday, trwa wyjątkowa akcja przygotowana przez sieć drogerii Hebe – różnorodne...Czytaj więcej

  ■ Joanna Krupa świętuje 2. urodziny córki na przyjęciu w LA Dwa lata temu na świat przyszła upragniona córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nuneza. Od tego momentu Asha stała się oczkiem w głowie znanej modelki i zawładnęła również jej social mediami. Rok temu gwiazda programu Top Model w czułych...Czytaj więcej

  ■ Światowy Dzień Donacji i Transplantacji 26 października obchodziliśmy Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. Dzień, którego celem jest promowanie idei dawstwa – krwi, narządów i szpiku, a także zwiększanie świadomości społeczeństwa w tym zakresie. Bo to właśnie Dawcy są niezwykle...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2022 COSMED Consulting / serwisuroda.pl