Reklama
Świąteczno-Noworoczne wznowienie Akcji KONKURS ZABAWA

Na dwa miesiące wznawiamy akcję, która była prowadzona przez nas w ubiegłych latach. Akcja KONKURS ZABAWA polega na udziale Czytelników oraz Fanów portalu SerwisUroda.pl w tej specjalnej zabawie poprzez odpowiadanie na pytania i/lub wykonywanie określonych zadań.  Tematyka tych aktywności jest w dużej mierze powiązana z informacjami zawartymi na naszym portalu oraz jego fanpage. Przed udziałem w tej akcji prosimy o zapoznanie się w regulaminem, który znajdują się poniżej na tej stronie.

 

 

Tym, którzy nie brali udziału w tej akcji, a która była przez nas organizowana w minionych latach, wyjaśniamy na czym ona poleca. Dzięki udziałowi w niej możesz zbierać punkty, które następnie wymieniasz na kosmetyki różnych marek. Poniżej znajduje się lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów. W jej ramach możesz wymieniać zgromadzone punkty na konkretne preparaty.

 

Na czym polega Akcja KONKURS – ZABAWA ?


Po 1-sze. Czytaj nasz serwis i jego fanpage.

Lubisz wiedzieć co dzieje się w świecie urody i zdrowia? Czytaj nasz portal i jego fanpage, gdzie publikujemy wiele ciekawych materiałów właśnie o takiej tematyce. Nowości, interesujące tematy, informacje o specjalnych wydarzeniach i wiele innych. Dzięki zdobytej wiedzy możesz brać udział w aktywnościach, umożliwiających zdobywanie punktów i ich wymianę na kosmetyki.

Po 2-gie. Odpowiadaj na pytania i/lub wykonuj zadania.

Każdego tygodnia na naszym fanpage będziemy publikowali 3 pytania i/lub określone zadania. Udzielając poprawne odpowiedzi na te pytania/zadania zdobywasz punkty, które możesz wymienić na konkretne produkty.

Po 3-cie. Komentuj publikacje w naszym serwisie.

Czytając informacje z naszego serwisu, udzielaj się na nim zamieszczając swoje komentarze pod artykułami, które Ciebie zainteresowały, skłoniły do refleksji, a może wiesz coś co uzupełni zamieszczone informacje. Aby zamieścić komentarz należy zalogować się w naszym serwisie. Może to zrobić każdy, kto dokonał wcześniej rejestracji, ustalając swoją nazwę użytkownika oraz hasło, dzięki którym można logować się w naszym serwisie. Po zalogowaniu pod każdą publikacją w naszym portalu, zalogowana osoba widzi aktywne okno do zamieszczania komentarzy.

Po 4-te. Komentuj wpisy na fanpage naszego serwisu.

Bądź aktywny również na naszym fanpage. Zamieszczaj swoje komentarze, bierz udział w organizowanych tam przez nas aktywnościach, udzielaj się w dyskusjach.

Każda z wymienionych aktywności pozwala Ci zdobywać punkty, które sumują się i można wymieniać je na konkretne produkty z listy/puli podanej na tej stronie.

 

 

(powyższe zdjęcie pokazuje wybrane produkty z dostępnej pulki kosmetyków niniejszej akcji)

 

 

Lista/pula produktów

Poniżej prezentujemy szczegółową listę produktów, ich ilość oraz przypisane im wartości punktowe, na podstawie której można dokonywać wymiany na sumę zdobytych punktów.

1. Krem redukujący zmarszczki 40+ V-MODELIST Dermika   I  1 szt.  550 pkt.  I
2. Krem hamujący starzenie BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt. I  550 pkt. I
3. Krem cofający efekt starzenia BLOQ-AGE Dermika   I  1 szt.   I  550 pkt.  I
4. Krem lipo aktywny AQUA RELIPIDUM Dermika   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
5. Krem-Koncentrat BLOQ-AGE Dermika   I  2 szt.   I  500 pkt.  I
6. Metamorfoza cery tłustej Emulsja macutąca SEBIO Dermika   I  1 szt.   I  400 pkt.  I  
7. Cienie do powiek paletka 01 SUNRISE Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
8. Cienie do powiek paletka 01 TWILIGHT Eveline   I  1 szt.   I  700 pkt.  I
9. Lakier do ust Eveline   I  1 szt.   I  600 pkt.  I
10.  Lakier do paznokci  ICO chrome Collection Eveline (kolory: 44, 45, 47, 48, 49)   I  5 szt.   I  600 pkt. I
11. Odżywka do paznokci po manicure hybrydowym Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
12. Korektor pod oczy Magical Perfection Eveline   I  1 szt.   I  450 pkt.  I
13. Puder bananowy MATT my Day Eveline   I  1 szt.   I  500 pkt.  I
14. Mleczko do ciała Hialuronowe wygładzenie 40+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
15. Mleczko do ciała Diamentowa odbudowa 60+ Soraya   I  2 szt.   I  550 pkt.  I
16. Regenerujący krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
17. Nawilżający krem Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
18. Krem pod oczy i na powieki Dermo Odnowa Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I
19. Supernawilżające SMOOTHIE do ciała MELON Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
20. Mikrozastrzyk na wiotczejącą skórę Soraya  I  1 szt.   I  550 pkt.  I
21. Krem do rąk silnie odżywczy Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
22. Krem do rąk intensywnie odmładzający Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
23. Peeling do rąk wygładzający JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  350 pkt.  I
24. Odżywcza galaretka do ciała JAGODA Soraya  I  1 szt.   I  450 pkt.  I

 

Jak zdobywać punkty i wymieniać je na kosmetyki?

Każdego tygodnia, zaczynając od pierwszego tygodnia grudnia 2018 r. do końca stycznia 2019 r. będziemy na fanpage naszego portalu zamieszczali specjalny wpis, w ramach którego należy wykonać określone zadania, które trzeba zrealizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od publikacji tego wpisu. Szczegółowa informacja na temat tych zadań będzie za każdym razem podana w każdym specjalnym wpisie.

Wykonane prawidłowo zadania dla każdego konkursowego wpisu Akcji Konkurs Zabawa oznaczają zdobycie określonej liczby punktów. Dokładnie chodzi o sumę punktów za każde z trzech zadań w ramach jednego wpisu niniejszej akcji a finalnie sumę wszystkich punktów zdobytych do 31 stycznia 2019 roku. Prawidłowo wykonanie zadania w jednym wpisie specjalnym umożliwiają zdobycie maksymalnie 90 punktów. Każde prawidłowo wykonane zadanie to 30 punktów, w jednym wpisie są trzy zadania. Do dnia 10 lutego 2019 r. podamy prawidłowe rozwiązania dla zadań/pytań, w których należy udzielić odpowiedzi na niniejszej stronie tj. poniżej jako komentarz do tej strony.

Każdemu kosmetykowi w ramach puli produktów (podanej powyżej listy) przypisane są określone punkty. Od dnia 10 lutego 2019 roku można wymieniać łącznie zdobyte punkty na produkty z listy zamieszczonej na tej stronie. W tym celu należy wysłać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zgłoszenie. W temacie tego zgłoszenia wpisz „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, w treści tego maila podaj:
• Twoje imię i nazwisko, nick, pseudonim pod którym realizujesz zadania na naszym fanpage oraz portalu (po zalogowaniu);
• Numer z listy/puli oraz nazwę produktu/ów, które chcesz wymienić na zdobyte punkty. Liczba zdobytych punktów musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych kosmetykowi/ką;
• Podaj liczbę punktów, którą Twoim zdaniem zdobyłaś/eś. Redakcja będzie weryfikować liczbę punktów zgodnie ze stanem faktycznym na podstawie przesłanych zgłoszeń.

UWAGA: Każda osoba, która chce wziąć udział w tej akcji i zdobyć na samym początku bonusowe punkty, powinna wysłać do dnia 15 grudnia 2018 roku mail aktywacyjny tj. na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – bonus”, należy przesłać zgłoszenie o treści: Biorę udział w Akcji Konkurs Zabawa. Mail ten prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem, nickiem, pseudonimem, które będą wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego. Brak maila aktywacyjnego nie oznacza brak możliwości udziału w konkursie. W takiej sytuacji osoba biorąca udział w tej akcji nie otrzymuje 90 dodatkowych punktów – tyle punktów otrzymuje każda osoba, która mail aktywacyjny wyśle jako dodatkowy bonus.

 

 

Regulamin Akcji Konkurs Zabawa

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal SerwisUroda.pl i rozpoczyna się dnia 3 grudnia 2018 roku.
2. Akcja przeznaczona jest dla osób zamieszkałych na terenie Polski.
3. Opis całego mechanizmu Akcji KONKURS ZABAWA znajduje się na niniejszej stronie tj. powyżej i poniżej, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
4. Zadania w ramach jednego specjalnego wpisu należy realizować w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od dnia publikacji wpisu na fanpage portalu na facebook. Zadanie zrealizowane w terminie późniejszym traktowane są jako nieważne.
5. W ramach tej akcji konkursowej obowiązuje lista/pula produktów wskazana na niniejszej stronie. Przy wymianie punktów na kosmetyki liczy się kolejność przesyłanych zgłoszeń na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tj. dzień i godzina.
6. Osoby biorące udział w niniejszej akcji nie ponoszą kosztów z tego tytułu, również związanych z przesłaniem kosmetyków wymienionych za zdobyte punkty. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagród przez firmę kurierską/Pocztę Polską. Redakcja zastrzega sobie możliwość przesłania kosmetyków w ramach wymiany punktów, w ciągu 50 dni od przesłania zgłoszenia „Akcja Konkurs Zabawa – wymiana punktów”, i po weryfikacji poprawności tego zgłoszenia.
7. Każdy uczestnik niniejszej akcji może dowiedzieć się o sumie zdobytych punktów przesyłając zapytanie do redakcji od dnia 9 lutego 2019 na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o temacie „Akcja Konkurs Zabawa – punkty”. Należy w jego treści podać imię i nazwisko, nick, pseudonim, które są wykorzystywane w ramach wykonywanych zadań na naszym fnpage oraz w naszym portalu tj. po zalogowaniu do niego.
8. Sprawy nie objęte niniejszym regulaminem rozstrzygane będą na bieżąco przez redakcję portalu.

 

Komentarze
2018-12-04 23:54:06
~Beatris20 W takim razie zaczynamy zabawę. Przyznam, że zasady na pierwszy rzut oka wydają się skomplikowane, a to chodzi o to by trochę się pobawić i pobyć razem. Czekam na zadania .

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Foodie Miód Manuka Regenerujące Masło do ciała
Soraya

Regenerujące masło do ciała z Miodem Manuka, pochodzącego z najczystszych regionów Nowej Zelandii.

Ujędrniający Krem-Serum Intensywna Depigmentacja
Dermika

Ujędrniający krem-serum z wysokim stężeniem składnika depigmentacyjnego skutecznie walczy z przebarwieniami.

Wiadomości branżowe

Szeroko pojęta pomoc w zakresie opieki kosmetologicznej nad osobami znajdującymi się na różnych etapach choroby nowotworowej określana jest jako kosmetologia onkologiczna. To trudna i wymagająca subdyscyplina kosmetologii, obejmująca zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, wymagająca dużej wiedzy, ciągłego dokształcania,...
Branża usług beauty jak nigdy do tej pory podlega wielu i jednocześnie szybkim zmianom. Czynników, które wpływają na ten stan rzeczy jest kilka. Przede wszystkim najważniejszym jest sam konsument, który jest świadomy swoich potrzeb, co należy w tym przypadku rozumieć iż ma on w stosunku do wizyty w salonie konkretne...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Miesiączka to nieodłączny element życia każdej kobiety. Kojarzona z bólem i dyskomfortem jest jednak oznaką prawidłowego rozwoju i zdrowia. Podczas menstruacji większość kobiet skarży...
Czytaj więcej

Dla Niego

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

Pobiegli wspólnie dla podopiecznych domów dziecka 13 października 2018 r. odbył się 1. Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok, organizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Wyjątkowe wydarzenie miało charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny....Czytaj więcej

Wyjątkowa lekcja WF-u w Poznaniu dzięki Always i Fundacji Otylii Ruch, to zdrowie – o prawdziwości tego powiedzenia mogły się przekonać uczennice z Wielkopolski, które 12 października 2018 r. wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego. Młode Wielkopolanki  ćwiczyły pod okiem polskich...Czytaj więcej

Targi Mody Poznań Za nami kolejna edycja Targów Mody Poznań, a tym samym największych w Polsce targów dla branży fashion o charakterze kontraktacyjnym. Przypadający na ostatnie dni wakacji termin targów, upłynął pod znakiem umów handlowych, prezentacji trendów na najbliższe sezony...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2018 COSMED Consulting / serwisuroda.pl