Przetestuj z nami kosmetyki marki Biolaven

Biolaven to nowość wśród polskich kosmetyków naturalnych, produkowana przez firmę SYLVECO – znaną większości naszych czytelników. Poza olejkiem lawendowym, składnikiem bazowym jest odżywczy olej z pestek winogron o właściwościach regenerujących i przeciwzmarszczkowych. Na obecną chwilę portfolio marki to osiem produktów do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała, adresowanych do każdego rodzaju skóry. Z nami możesz przetestować działanie tych kosmetyków na własnej skórze.

 

 

 

 

Opis filozofii marki oraz całej gamy preparatów Biolaven znajdziecie w naszym serwisie tu. Z naszym portalem wybrane osoby będą miały okazję przetestować zestaw dwóch produktów. Łącznie mamy 15 sztuk takich zestawów. Jeśli chcesz sprawdzić się w roli testera/testerki, prześlij do nas zgłoszenie na następujących warunkach:

 

Opisz w krótki i ciekawy sposób – dlaczego lubisz testować kosmetyki?

Zadanie to wraz podaniem autora pracy należy przesłać na nasz e-mail tj.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   W temacie maila należy wpisać:  „Zgłoszenie – TESTER Biolaven”

Miło będzie nam jeśli poinformujecie swoich znajomych o tej akcji, udostępniając informację o tym konkursie na swoim prywatnym profilu na facebooku.

 


Oto dwa kosmetyki marki Biolaven, które będzie miało okazję przetestować 15-cie osób wybranych przez redakcję naszego portalu.

 

Krem do twarzy na noc

Nawilżająco-regenerujący krem do twarzy na noc, przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery wymagającej. Zawiera odżywczy olej z pestek winogron, masło avocado, skwalan i witaminę E, które chronią przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywracając skórze miękkość i elastyczność.

Pojemność: 50 ml

 

 

 

 


Balsam do ciała

Nawilżająco-wygładzający balsam do ciała, zawierający odżywczy olej z pestek winogron, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej. Podczas regularnego stosowania chroni przed wysuszeniem i działaniem szkodliwych czynników, przywraca miękkość i elastyczność.
Dzięki lekkiej formule balsam doskonale się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę gładką, nawilżoną i zrelaksowaną.

Pojemność: 300 ml

 

 

 

 

 

 

Zasady udziału w akcji

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal www.serwisuroda.pl. Rozpoczyna się ona dnia 8 czerwca 2015 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej.

2. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do dnia 28 czerwca 2015 włącznie. Każde zgłoszenie konkursowe musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora zgłoszenia (opcjonalnie jego pseudonimem z facebook i link do tego fanpage autora zgłoszenia) - bez tych danych nie będzie ono rozpatrywane przez redakcję. Później przesłane zgłoszenia również nie będą uwzględniane.

3. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są zestawy kosmetyczne marki Biolaven w ilości 15 sztuk tj. opisane i przedstawione graficznie powyżej.

5. Redakcja portalu serwisuroda.pl z nadesłanych wszystkich ważnych zgłoszeń wybierze 15 osób, którym zostaną przekazane w/w zestawy. Osoby te będą musiały przetestować otrzymane kosmetyki, stosując je zgodnie z przeznaczeniem i sposobem podanym na opakowaniach tych produktów.

6. Każda wybrana do testowania osoba po otrzymaniu w/w kosmetyków proszona jest o rozpoczęcie testowania produktów przez okres minimum 2 tygodni. Najpóźniej po miesiącu od otrzymania kosmetyków Biolaven od redakcji serwisuroda.pl, testerzy proszeni są o zalogowanie się w naszym portalu i zamieszczenie recenzji testowanych kosmetyków w dziale – Przetestowaliśmy, w którym zostaną zaprezentowane dwa kosmetyki Biolaven, przesłane do wybranych osób.

7. Autorzy wybranych przez redakcję portalu serwisuroda.pl zgłoszeń wyrażają zgodę na wymienienie ich imienia i nazwiska (opcjonalnie pseudonimu) na portalu serwisuroda.pl i/lub jego fanpage. Oznacza to, że każda osoba biorąca udział w tej akcji, automatycznie przesyłając swoje zgłoszenie, wyraża zgodę na podanie jej imienia i nazwiska w chwili wybrania jej zgłoszenia przez redakcję portalu www.serwisuroda.pl.

8. Wybrani przez redakcję testerzy w ramach tej akcji nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w niej oraz przesłania do nich produktów do testowania. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem produktów przez firmę kurierską czy Pocztę Polską.

9. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie w ramach tej akcji. Osoba, która prześle zgłoszenia konkursowe z różnych adresów e-mail, w chwili wykrycia tego przez redakcję portalu serwisuroda.pl, zostaje wykluczona z udziału w konkursie.

10. Redakcja przedstawi 15-tu testerów wybranych na podstawie przesłanych zgłoszeń konkursowych - w komentarzu do tej strony oraz na fanpage portalu serwisuroda.pl do dnia 5 lipca 2015 roku.

11. Autorzy wybranych przez redakcję zgłoszeń, którzy w ciągu trzech tygodni od ogłoszenia wyników nie prześlą swoich danych teleadresowych do wysyłki zestawu, tracą prawo do udziału w tej akcji.

 

Jeśli podoba się Tobie ta akcja i chcesz być na bieżąco informowana/ny o podobnych konkurach organizowanych przez nasz serwis, dołącz do Fanów naszego fanpage.

Komentarze
2015-07-16 08:54:15
~Redakcja serwisu Oto 15 osób, które wyłoniliśmy do udziału w akcji z wszystkich ważnych zgłoszeń.

1. Katarzyna Juszczyk-Dudziak
2. Monika Gimza
3. Agnieszka Szajda
4. Bogumiła Sobiecka
5. Ewelina Trzeciak
6. Elżbieta Woźniak
7. Anna Jarosz
8. Natalia Czarnecka
9. Justyna Gaitkowska-Grykier
10. Iwona Borowiec
11. Wioletta Ł.
12. Ewelina Sojkowska
13. Mela Bel
14. Kalina Bogusz
15. Marzena Kowalska

5 lipca opublikowaliśmy powyższą listę na naszym fanpage i niestety do dzisiejszego dnia nie otrzymaliśmy od wszystkich danych do wysyłki 2 kosmetyków. Wiemy, że jest urlopowy sezon, prosimy jednak w ramach możliwości o przesłanie tych danych do końca lipca na nasz adres konkurs@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie "Test Biolaven - dane". Pamiętajcie aby dopełnić wszystkich obowiązków związanych z realizacją tego testu.
2015-07-07 13:21:54
~Ewelina I jak z tymi wynikami? :)
2015-06-23 21:53:41
~szakirka ja też byłabym szczęśliwa móc sprawdzić na sobie , ponieważ zerkam z zaciekawieniem na wszelkie nowości ,a do nich należą niewątpliwie te produkty :)
2015-06-21 17:01:04
~Lady Victoria Zgłosiłam się. :) Od dłuższego czasu ciekawią mnie produkty BioLaven, byłabym szczęśliwa mogąc je wypróbować. :)
2015-06-21 09:58:49
~Beatris20 Również wziełam udział . Jestem ciekawa ich działania, bo czytałam wiele dobrego, podobno dobry skład ; Chm - może by mi przypadły do gustu:)
2015-06-18 01:07:48
~Natalia Kaszewska Wzięłam udział :) Czytałam o tej marce na blogu kosmetycznym i strasznie mnie zaciekawiły ich produkty :)
2015-06-13 17:48:40
~kal1979 Udział wzięty! Kosmetyki bardzo podobają się mi zarówno jeśli chodzi o ich wygląd jak i skład jest ciekawie skomponowany, szczególnie chodzi mi o te dwa przewodnie składniki czyli lawenda i winogrona.
2015-06-12 18:42:45
~wiki2011 Chętnie przetestuję tą nową markę, szczególnie że polubiłam kosmetyki Sylveco.
2015-06-11 14:20:42
~szakirka Sylveco znam ,kosmetyków Biolaven jeszcze nie udało mi się poznać ,aczkolwiek czytam o nich non stop w internecie na różnych blogach, mam cichą nadzieję ,że uda mi się załapać do testowania ,wszak produkty takie jak krem na noc i balsam do ciała używam codziennie i bez nich nie wyobrażam sobie zakończenia dnia :)
2015-06-11 12:56:02
~Magdalena Jarkiewicz Nie znam marki,aczkolwiek opis kosmetyków wręcz zaprasza do zapoznania się z ich produktami.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

​6 września 2021 roku Warszawa będzie polską stolicą piękna. Makijaże, profesjonalne porady, najlepsze oferty, bieżące trendy i merytoryczne wykłady – to wszystko znajdziesz na B2Beauty Trends Show. Niewiele jest eventów w branży beauty, które przyciągają nie tylko szerokim gronem wystawców, najnowszymi ofertami i...
Nowa rzeczywistość to duże wyzwanie dla branży usług beauty, ale także dla organizatorów specjalistycznych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli tego rynku. Zdobywaj wiedzę, poznawaj ofertę firm w nowej formule. Kongres BEAUTY FORUM ONLINE to rozbudowana formuła zapewniająca dostęp do aktualnej wiedzy merytorycznej w...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Jak pokazuje opublikowany w 2021 roku Raport Instytutu Zamenhofa, to głównie mężczyźni wypowiadają się w polskich mediach w charakterze ekspertów. Powodów wymienia się wiele od...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl