Konkurs redakcyjny LATO 2020

Czerwiec każdego roku przypomina nam o tym, że wiosna ustępuje miejsca latu. W drugiej części tego miesiąca zaczyna się właśnie kalendarzowe i astronomiczne lato. O tej porze roku pojawia się wiele różnych możliwości. Możliwość kąpieli w otwartych akwenach wodnych, opalanie naturalne na słońcu, dostępność wielu świeżych owoców i warzyw. W końcu to także czas rozpoczynających się wakacji i urlopów. Redakcja portalu serwisuroda.pl również przygotowała dla Czytelników i Fanów niespodziankę w postaci tego konkursu.

 

 

Często wracamy pamięcią do momentów, które miały miejsce właśnie w lato. Pamiątki takie utkwiły nam zarówno z okresu dzieciństwa, ale na pewno nie brakuje i takich, które miały miejsce całkiem niedawno, w dorosłym życiu. To właśnie o tej porze roku najchętniej wyjeżdżamy na wypoczynek, czy to w kraju, czy do egzotycznych miejsc. Bez względu na miejsce i sposób spędzania wolnego czasu, zawsze mogą pojawić się różne, ciekawe sytuacje. To właśnie one goszczą najchętniej w naszej pamięci.

 

W ramach niniejszego konkursu chcemy sięgnąć do Waszych wspomnień i zapytać: z czym kojarzy się Tobie lato?

 

Jak zrealizować zgłoszenie w tym konkursie?

1. Przedstaw nam informację na temat tego z czym najbardziej kojarzy się Tobie lato. Możesz opisać to, przesłać zdjęcie i opisać go, napisać wiesz nawiązujący do tematu zadania …. . Obowiązuje dowolność formy zgłoszenia w ramach tego konkursu.

2. Zadanie/informację to wyślij na nasz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem w temacie „Letni konkurs redakcyjny 2020 ”. Prosimy o podanie autora/ki przesłanej pracy tj. imię i nazwisko lub pseudonim. W zależności od formy wytypowanych zgłoszeń, redakcja w ramach możliwości technicznych, rozważa opcję zamieszczenia ich na łamach swojego portalu i/lub jego fanpage.

 

Oto zestawy kosmetyków, które są do zdobycia w tym konkursie:

ZESTAW I
Krem regenerujący Floslek
Krem liftingujący Floslek
Krem wypełniający Floslek
Napinający krem pod oczy Floslek
Koncentrat odmładzający Floslek

ZESTAW II
Krem tonujący SPF 50+ Floslek
Mleczny szampon L’biotica
Nawilżający krem 40+ Soraya
Serum do paznokci i skórek Floslek

ZESTAW III
Oczyszczający peeling do skóry głowy Biovax
Kuracja wcierka do włosów regenerująca Floslek
Krem liftingujący Floslek
Odżywczy krem pod oczy Floslek

ZESTAW IV
Jedwab w płynie L’biotica
Krem-żel naprawczy Floslek
Sferyczny krem z witaminą C Floslek
Krem do rąk przeciwstarzeniowy Floslek


 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 19 czerwca 2020 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 30 lipca 2020 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia, konieczne jest poprawne zrealizowanie tego zgłoszenia.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są zestawy opisane powyżej.

5. Opisane na tej stronie zestawy zdobywają osoby, które zostaną wytypowane przed redakcję portalu na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Każdy z uczestników biorących udział w tym konkursie, przesyłając zgłoszenie automatycznie wyraża zgodę na ewentualne zamieszczenie na nośnikach redakcji jego pracy.

6. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie. Wszystkie zwielokrotnione zgłoszenia będą automatycznie wykluczane z konkursu. Brak zgłoszenia się wytypowanej osoby po odbiór zestawu w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia ogłoszenia wyników jest jednoznaczny z utratą prawa do zdobytego zestawu.

7. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej nagrodę nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagrody. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

8. Redakcja przedstawi autorów wytypowanych zgłoszeń do dnia 30 sierpnia 2020r.Komentarze
2020-08-31 09:46:05
~Redakcja serwisu ROZWIĄZANIE konkursu !!!

Dziękujemy każdej osobie, która wzięła udział w naszym letnim redakcyjnym konkursie. Formuła konkursu umożliwiała wykorzystać kreatywność poprzez dowolność formy zgłoszeń. Tak też się stało. Otrzymaliśmy zgłoszenia w bardzo różnych odsłonach. Wszystkie były bardzo ciekawe. Najbardziej spodobały się nam cztery autorstwa:

1. Sylwia / Sella – otrzymuje zestaw I
2. Paulina Wasylewicz – otrzymuje zestaw II
3. Beata / Bettich – otrzymuje zestaw III
4. Beata Gardoń – otrzymuje zestaw IV


Dnia 31.08.2020, na maile z których otrzymaliśmy zgłoszenia od czterech wskazanych osób, prześlemy maile potwierdzające. Niektóre osoby nie posłużyły się nazwami własnymi, dlatego aby uniknąć pomyłek prześlemy mailowe potwierdzenia.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

C+ Strategy
Stymulator
gładkiej skóry,
krem pod oczy
AVA

Pojemność:
15 ml

C+ Strategy
Multi-aktywny lifting,
krem na dzień

AVA

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

​6 września 2021 roku Warszawa będzie polską stolicą piękna. Makijaże, profesjonalne porady, najlepsze oferty, bieżące trendy i merytoryczne wykłady – to wszystko znajdziesz na B2Beauty Trends Show. Niewiele jest eventów w branży beauty, które przyciągają nie tylko szerokim gronem wystawców, najnowszymi ofertami i...
Nowa rzeczywistość to duże wyzwanie dla branży usług beauty, ale także dla organizatorów specjalistycznych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli tego rynku. Zdobywaj wiedzę, poznawaj ofertę firm w nowej formule. Kongres BEAUTY FORUM ONLINE to rozbudowana formuła zapewniająca dostęp do aktualnej wiedzy merytorycznej w...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Jak pokazuje opublikowany w 2021 roku Raport Instytutu Zamenhofa, to głównie mężczyźni wypowiadają się w polskich mediach w charakterze ekspertów. Powodów wymienia się wiele od...
Czytaj więcej

Dla Niego

Dbanie o cerę nie jest już domeną kobiet, ale niektórzy mężczyźni nadal omijają półki z kosmetykami do twarzy szerokim łukiem. Badania pokazują, że co prawda dla większości Polaków...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

"Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą" Stan portfela może odzwierciedlać przejęte schematy funkcjonowania rodziców i sposoby gospodarowania budżetem domowym. Przyjrzenie się im i zachowanie tych, które służą dobrej passie, pozwoli zwiększyć stan konta. Błędne przekonania...Czytaj więcej

Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego „Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację Nasza Ziemia oraz Procter & Gamble, wraz...Czytaj więcej

AstraZeneca i Uniwersytet Warszawski podpisują porozumienie o strategicznej współpracy Koncern biofarmaceutyczny i wiodąca polska uczelnia podpisały porozumienie, którego celem jest strategiczna współpraca w obszarze wdrażania nowych rozwiązań z zakresu...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl