Zielony konkurs majowy z kosmetykami

Kolor zielony od zawsze jest utożsamiany z naturą i przyrodą. Zielony oznacza wzrost, odrodzenie i płodność. Związany jest także z leczeniem, uzdrawianiem i świeżością. Zieleń to również kolor nadziei, optymizmu i szczęścia. Najbardziej jest związany z ideą równowagi, spokoju i wyciszenia, ale także z tym co duchowe. To jeden z najczęściej występujących kolorów w przyrodzie i ten, który na drodze naszej ewolucji najczęściej nam towarzyszył. Może to właśnie dlatego nasz mózg odbiera go jako barwę uspokajającą, sprzyjającą rozluźnieniu.

 

 

Czy kolor zielony jest twoim ulubionym? Osoby, które wybierają ten kolor jako ulubiony to najczęściej ludzie towarzyscy i przyjaźni, bezkonfliktowi, stali w uczuciach i ceniący spokój. Nie można zapominać, że kolor ten w dzisiejszych czasach ma duże odniesienie jako element wykorzystywany w symbolach ekologicznych.

W naszym kolejnym konkursie zielone liście zostały wykorzystane jako jego ważny element. Mamy nadzieję, że dzięki temu ta aktywność konkursowa będzie dla Was relaksująca.

 

Oto lista kosmetyków, która stanowi pulę produktów w tym konkursie:

• OnlyBio Odbudowujący krem do twarzy na noc 50 ml

• Floslek Napinający krem pod oczy 15 ml

• Ava Krem Pro-intensywne odżywienie Witamina C 50 ml

• Floslek Nocna maska intensywnie rewitalizująca 50 ml

• Floslek Koncentrat z kwasem hialuronowym 30 ml

 

 

Jak zrealizować zgłoszenie w tym konkursie?

1. Wejdź na nasz portal i wykonaj jeden komentarz pod dowolnie wybranym artykułem. W tym celu najpierw zaloguj się na portalu, aby móc zamieścić ten komentarz.

2. Poniżej znajduje się umowna grafika i na niej zielone liście. Liści jest od 1 do 300. Czyli łącznie jest 300 liści - odpowiadają im numery od 1 do 300.

3. Pomiędzy dniem 26 kwietnia 2021 a 30 kwietnia 2021 na fanpage naszego portalu na facebook zamieścimy wpis informujący o uruchomieniu tej akcji, do którego załączymy grafikę z tymi zielonymi listkami. Do tego wpisu należy zamieścić komentarz, w którym należy podać nr liścia pod którym zdaniem autora znajduje się jeden z wymienionych wcześniej kosmetyków tj. od 1 do 300.

4. UWAGA. Jedna osoba może zamieścić jeden komentarz, w którym może podać tylko jeden numer liścia. Każda osoba, która nie będzie tego przestrzegać automatycznie zostanie wykluczona z tego konkursu.

 

 

 

 

 

ZASADY UDZIAŁU W AKCJI

1. Niniejsza akcja konkursowa organizowana jest przez portal serwisuroda.pl i rozpoczyna się dnia 26 kwietnia 2021 roku. Od tej daty można rozpocząć przesyłanie zgłoszeń konkursowych na zasadach opisanych powyżej i poniżej.

2. Akcja przeznaczona jest dla osób dorosłych, zamieszkałych na terenie Polski.

3. Zgłoszenia konkursowe należy realizować do dnia 23 maja 2021 r. włącznie. Dla ważności zgłoszenia, konieczne jest poprawne zrealizowanie tego zgłoszenia tj.:

- należy zamieścić jeden komentarz na portalu serwisuroda.pl w terminie od 26.04.2021 do dnia 23.05.2021;

- należy na fanpage naszego portalu na facebook pod wpisem informującym o uruchomieniu tej akcji zamieścić komentarz z numerem liścia.

UWAGA: Osoby, które tylko na fanpage zamieszczą wpis z numerem liścia bez zamieszczenia komentarza na naszym portalu, nie będą uwzględniane w tym konkursie. Redakcja będzie weryfikować to po ogłoszeniu wyników.

4. Do zdobycia w ramach niniejszego konkursu są kosmetyki wymienione na niniejszej stronie, które są ukryte pod konkretnymi numerami liści.

5. Jedna osoba może zrealizować jedno zgłoszenie na zasadach podanych na tej stronie. Liczy się przede wszystkim kolejność zamieszczenia komentarza konkursowego na fanpage naszego portalu pod postem, który informuje o rozpoczęciu tej akcji tj. będzie do niego załączona grafika z zielonymi listkami.

6. Osoby zdobywające w tej akcji konkursowej nagrodę nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w tej akcji oraz przesłania do nich nagrody. Jednocześnie redakcja portalu serwisuroda.pl nie ponosi odpowiedzialności za kwestie związane z wadliwym dostarczeniem nagrody przez firmę kurierską/Pocztę Polską.

7. Do dnia 25 maja 2021 redakcja na swoim fanpage na facebook udostępni informację z numerami liści, pod którymi ukryte są kosmetyki.

8. Każdy autor poprawnego zgłoszenia jeśli nie zgłosi się do dnia 15 czerwca 2021 r., podając swoje dane do wysyłki kosmetyków, traci możliwość odbioru wytypowanych kosmetyków.

 

 

 

 

 

Komentarze
2021-06-23 18:17:31
~Redakcja serwisu >>> Rozwiązanie DOGRYWKA !!!

Tym razem kosmetyki ukryte są pod numerami liści: 1; 11; 111

Pełnej informacji o rozwiązaniu tej akcji szukajcie na naszym fanpage.
2021-06-09 10:49:02
~Redakcja serwisu >>> DOGRYWKA !!!

Zgodnie z informacją podaną na naszym fanpage nikt nie wytypował właściwych numerów liści, pod którymi były ukryte kosmetyki. W związku z tym robimy dogrywkę drugą tej akcji konkursowej.

Dnia 9 czerwca 2021 roku na naszym fanpage zamieścimy grafikę z zielonymi liśćmi z numerami od 1 do 300. Ponownie należy w komentarzu do tego wpisu podać jeden numer liścia, pod którym zdaniem osoby zamieszczającej komentarz ukryty jest kosmetyk/kosmetyki.

UWAGA: Obowiązują te same zasady udziału w tej akcji, tylko tym razem nie trzeba zamieszczać komentarza na naszym portalu.
2021-04-28 10:30:26
~Aneczka33 Biorę udział :)
2021-04-28 09:43:43
~Monika Wspaniała akcja biorę udział.
2021-04-28 08:20:28
~martus2833 Biorę udział
2021-04-28 08:07:56
~Katarzyna Akceptuję.

Akcja KONKURS ZABAWA

Czytelniku: Zdobywaj punkty i wymieniaj je na ulubione kosmetyki na przełomie roku 2020/2021!

Czytaj więcej

Przetestowaliśmy

Koncentrat
z witaminą C rozjaśniający ENERGY

FLOSLEK

Pojemność:
30 ml

Nocna maska
intensywnie rewitalizująca
MORNING GLOW

FLOSLEK

Pojemność:
50 ml

Wiadomości branżowe

Działania online, choć przez wielu uważane za efektywne i wygodne, nie zastąpią spotkań na żywo, kiedy przy aromatycznej kawie można się poznać, porozmawiać i wymienić opinią na interesujący temat. Właśnie dlatego, miłośnicy kosmetyków naturalnych, od wielu miesięcy czekali na stacjonarne Targi Ekocuda, które...
​6 września 2021 roku Warszawa będzie polską stolicą piękna. Makijaże, profesjonalne porady, najlepsze oferty, bieżące trendy i merytoryczne wykłady – to wszystko znajdziesz na B2Beauty Trends Show. Niewiele jest eventów w branży beauty, które przyciągają nie tylko szerokim gronem wystawców, najnowszymi ofertami i...
Czytaj więcej

Mapa Salon & Spa

Salon kosmetyczny?
A może Spa ?
Znajdź na mapie swoje miejsce!
Czytaj więcej
.
Reklama

Dla Niej

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Wymaga szczególnej troski o zdrowie i regularnych badań. Przyszłe mamy potrzebują też wiedzy z zakresu przebiegu ciąży oraz porad, jak mogą lepiej...
Czytaj więcej

Dla Niego

"Pracuj ciężko, baw się ostro" – taka idea przyświeca mężczyznom, dla których powstała najnowsza seria LaQ Doberman o zapachu seksu i biznesu. Czego mogą spodziewać się po niej panowie?...
Czytaj więcej

Porady

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Czytaj więcej
.

Cafe News

15 maja wystartowała ogólnopolska akcja „Niezapominajka” Fundacji Świętego Mikołaja 15 maja obchodzony jest Dzień Niezapominajki. Z tej okazji Fundacja Świętego Mikołaja rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną, której celem jest zwrócenie uwagi na sytuację dzieci potrzebujących pomocy....Czytaj więcej

  ■ Procter & Gamble wspiera młode kobiety w rozwoju kariery w sektorach technologicznych i IT P&G od lat dąży do budowania świata wolnego od uprzedzeń i stereotypowego myślenia, w którym każdy ma prawo głosu i równe szanse. Równość płci na rynku pracy znacząco wpływa na rozwój biznesu...Czytaj więcej

  ■ „Liść robi różnicę”– start proekologicznej kampanii społecznej Liść, nosorożec i ekologia – co łączy te trzy elementy? Kampania społeczna „Liść robi różnicę”, stworzona przez markę Paclan we współpracy z wrocławskim Zoo i Fundacją Zoo Wrocław Dodo. Producent artykułów...Czytaj więcej

Copyright © 2008 - 2021 COSMED Consulting / serwisuroda.pl